EET pro E.T.

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod neosobně 17. 12. 2016 08:28

Opět se potvrzuje, že režim je Zločinecký. Uzavřel tajnou smlouvu o řádění cizí státní moci na "suveréním" území "naší" kolonie. Konkrétně s NSR, kdy Rajch policie může bez povolení řádit a odvlékat čechy z našeho území, podobně jako to dělala za 2.WW německá SS a GESTAPO či po válce ruská policie.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... eci-467430
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod radecekh 17. 12. 2016 09:59

neosobně:
Jezdíte krást do Německa a nelíbí se vám, že si pro vás mohou dojít až domů?
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 17. 12. 2016 10:04

Soudíte snad podle sebe? :-D
Nelíbí se mi podřízená koloniální připo.raná pozice, kterou zločinci a poskoci kolonistů postavili za 26let vůči zejména Rajchu, USA či dnes Číně.
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Dr.D 17. 12. 2016 10:27

Neosobně: A nevadí ti, že ta smlouva to umožňuje oboustranně? Takže CZ fízlové můžou řádit v Reichu?
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 17. 12. 2016 12:14

dockalacek píše: A ještě k tomu EET - všimli jste si, že žádný zákon už dlouho nezpůsobil tolik rozporů ve společnosti? Je to opravdu takový průšvih, a nebo to jen novináři přifukujou a medializujou, protože česká media evidentně nemusí Babiše ani Zemana, aspoň mi to tak připadá. A to nejsem fanoušek ani jednoho.

Kradnů ! Všeci kradnů !! Aj ja buďem kradnúť, keď budě pŘíležitost.
Přesně toto rozděluje společnost. A činnosti, kde se pracuje s hotovostí v malých částkách ale ve velkém množství, k tomu svádějí nejvíce jako např.: zelinář, řezník, hospodský, taxikář, stánek, bufet, autoservis a mnoho dalších.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 22. 4. 2017 09:27

Před časem jsem se stavil v obchodě O2 v Letňanech, koupil simkartu, obsluha sbalila hotové cvachy, nabila simku dle předaných financí, ale světe div se! nedostal jsem žádnou účtenku (ani nevím zda měla být s EETcode). Neměl by u takto veliké firmy s mraky zaměstnancema standard prodeje vypadat trochu jinak? Nu checht...

Kradnů ! Všeci kradnů !! Aj ja buďem kradnúť, geď budě pŘŽílešžitost.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 15. 1. 2018 02:02

EET a protikuřácký zákon ničí pivní kulturu. Pivovarníci chtějí zmírnění
klesly prodeje piva v tuzemských restauracích a hospodách meziročně téměř o čtvrtinu, produkce pak o 16 procent.
Z národa s tradiční hospodskou pivní kulturou se stáváme spíše zemí plechovkového piva, které meziročně vzrostlo o téměř 46 procent.
EET zabilo 3000 hospod, Ministerstvo financí to odmítlo
Dopadne to jako v Nemecku. Lidi kupuji laciny pivo v supermarketu, hospody na vesnicich skoro nenajdete... A kdyz ano, je na ne smutny pohled :-(

https://ekonomika.idnes.cz/eet-protikur ... anicni_rts
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 15. 1. 2018 14:16

Co je to za bulšit? Pivní kultura je, že v zahulený nálevně, kde není vidět od dveří k výčepu, štamgasti lejou 15 kousků za večer, samozřejmě nějaká levná desítka aby na to vůbec měli? To že se v týhle zemi vychlastá nejvíc piva na hlavu (a náskok na druhého dalšího v žebříčku je cca 25 %) nemá nic společného s jakoukoliv kulturou.

Jak píše někdo pod tím článkem
Mě jako provozovatele hospody na vesnici trápí víc než zákaz kouření a EET jiná věc - cenová politika pivovarů. Jaktože mi pivovar prodá jako hospodskému pivo za 16 kourn, a to samé pak mají v marketu v akci za 9. A to já si na něj ještě musím přihodit marži. Kdyby prodávali všem za stejnou cenu, určitě by bylo lépe.

Každopádně pokud se tu nebude tak strašně chlastat, tolik hulit nebo že musely zavřít hospody co kradly na daních jsou všechno pozitivní efekty.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 15. 1. 2018 17:42

Naprosty souhlas.
Jediny co by me trapilo je pokud opravdu dochazi k "unikum" dat nashromazdenym v ramci EET a podle toho se pak pripravuji nabidky na miru. Nemate nekdo o tomhle info?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 15. 1. 2018 17:42

--- omlouvam se, blba appka, uz by to mohli taky opravit
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 17. 1. 2018 00:49

Češi přestávají tolik chodit do hospod na točené pivo
Mění se ale i zvyklosti Čechů a řada lidí si raději vypije pivo doma. Navíc pivo v lahvích či plechovkách je oproti točenému i výrazně levnější.
Například z hlediska prodeje točeného piva bývalo tradičně úspěšné září, kdy si lidé ještě užívali babího léta. Loni se to změnilo. Pípami v restauracích a hospodách proteklo v září o 16 procent piva méně než ve stejném období předloni.
Pokračovat bude boom minipivovarů, ty ale nepřesáhnou tříprocentní podíl na výstavu piv. I přesto, že rádi zkoušíme nové chutě, řada Čechů vnímá tradiční český ležák jako nejlepší a ráda se k němu vrací.

Odrůstá nám generace hospodských povalečů. Mladší už se válejí jen u počítače nebo televize s lahváčem...
Osobní vztahy a lokální význam "nahrazují" globální sociální sítě a útratu (za reklamu) zkásne majitel FB. Hospody z velké části přišly o svůj lokální a osobní komunikační význam... V populaci je asi 20% mačo typů, hospodských tahounů, kteří strhly k návštěvě hospody, ale těch 80% lidí mají jiné zájmy, což je vidět na soc. sítích, jak a v čem jsou jinak ujetí.
Kvalita, kvalita, kvalita co dnes požadují zákazníci je vysoká, a pokud mají zaplatit za pivo 40 Kč, chtějí vidět taky kvalitní výkon od hospody tj. super pivo, výborné jídlo tj. kuchař/ka, pohledné číšnice (na číšníky nikdo zvědavej není), bezva prostředí, příjemná atmosféra, pěkné okolí, zahrádka, čisté wc, zkrátka pohoda. A to může nabídnout jen málokde, tak raději sedí doma. Nošení piva k ještě nedopitému půllitru, podmíráky, otrávená obsluha, řvoucí tv, špína na wc a podobné hospodské vejšplechty na to není nikdo zvědavej...
Já naopak zase začal do hospody na pivo chodit,a jsem šťasten když jdu domů, že *****ím jako žumpa kvůli smradlavcům.
Někdo se zde zmínil o smradlavém tabáku. Jsem kuřák, a taky mi ten smrad zdejšího tabáku vadí. To snad není tabák, to je machorka (tabák selský) co cpou do cigaret. Kupte si tabák třeba v Holandsku a okoštujte a čichněte. Sakramentský rozdíl, vůně a lahoda. Tuhle mi známý přivezl štangli Marlborek z Utahu. Nelze srovnat s tím naším sajrajtem. Ale není to ten pravý důvod toho zákazu, to jsem zmínil výše.
Já na pivo chodím také a nechápu, co vám na tom vadí? Normální přiměřená marže na pivu, která je zcela pochopitelná a akceptovatelná.
Je to jen a jen o tom kouření. Původní plány, že kuřáky nahradí rodiny s dětmi jsou zcela zcestné. Kuřáci chodili denně, rodiny přijdou např. 1-3x ročně o narozeninách. To hospodské neuživí.
Ono chodit za pivem za skoro 40,- to uz se nikomi moc nechce a radsi do sebe kopne o (víc než) polovinu levnejsiho lahvace v klidu doma :)
Doma si dám pivčo, příjemně vychlazené z k tomu účelu zakoupené vinotéky. Tam mi vleze osmnáct lahváčů a navíc je to daleko levnější. Je pravda, čepované pivo bývá tedy alespoň někdy, chuťově lepší, ale to je detail, který se ztrácí, zvláště když někdo dokáže sedět u jednoho piva půl hodiny nebo i déle. Pohoda.
Je to normální, že lahvové pivo je v krámě levnější než je pro hospodský nákupní cena sudového piva???? Můžou za to hospodský nebo ty pivovary který dokážou prodávat pivo do marketů pod cenou?
https://www.novinky.cz/ekonomika/460512 ... -pivo.html
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 17. 1. 2018 08:48

Německý markety stlacujou cenu, buďto dodáte nám kde je 90 procent nákupu nebo si to prodavejte sami dráž řeknou pivovarům. Pivovary máj narozdil od pekáren štěstí že můžou exportovat pivo i za hranice. A vynahradit si tak minimální zisky z prodeje do obchodu.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 17. 1. 2018 12:13

No já si pamatuju, že v Německu stálo pivo v marketu v plechu 1 DM a v hospodě 3 - 4 DM už před víc než dvaceti lety, nenormální je spíš stav u nás, kdy je pivo v běžných hospodách jen o málo dražší než v obchodech a často levnější než nealko.
xtonda
Diskutér

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků