Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod andre7 28. 4. 2017 18:54

OK, takže nejsem omezený čerpáním po 500 korunách? A jsou ještě nějaké další podmínky? Jakože například to nesmíš vypovědět 1 rok?
andre7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filas81 28. 4. 2017 22:10

další podmínky nejsou, takže klasila, podojit, vypovědět a čekat na další retenční nabídku;
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod andre7 28. 4. 2017 22:11

takže klasika... :-D
andre7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 4. 2017 08:00

Další retenci bych se hodně divil. Spíš po uplynutí toho bezplatného vedení by se to mohlo opakovat.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radecekh 29. 4. 2017 09:20

Fungují vám kartyonline.rb.cz?
Já se přihlásím, ale v přehledu transakcí vidím u obou karet poslední pohyb v březnu. Za celý duben tam není ani jedna a to ani v zaúčtovaných ani v nezaúčtovaných. Přitom by jich tam měly být desítky. Aktuálně čerpanou částku to ukazuje asi správně.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod jisy 29. 4. 2017 09:30

Teď jsem se přihlásil a proti včerejšku se ztratily nezaúčtované transakce. Ty co byly už dříve zaúčtované (25.4. a dříve) tam zůstávají vidět.
(doplněno)
Nezaúčtované nejsou ani v čerpané částce.
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tulum 30. 4. 2017 11:20

Přemýšlím na Lajfce o dobírce, ale nějak jsem nepochytil proč mají (začínající) období duben-červen za tu "osekanou" premii 350Kč, když pak od 1.7. to navyšují (když u nich mám účet) na to pětikilo.

Výše Prémií
(a) Pro zúčtovací období začínající do 30. 6. 2017 včetně:
Maximálně 350 Kč za zúčtovací období.

(b) Pro zúčtovací období začínající od 1. 7. 2017:
Klient s Běžným účtem
maximálně 500 Kč za zúčtovací období
Klient bez Běžného účtu
maximálně 350 Kč za zúčtovací období


Je pro to nějaké logické vysvětlení?
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prologer 30. 4. 2017 11:46

Zřejmě mají problémy s IT systémem a ověřením, zda máš účet.
Proto to budou zatím dělat asi jen ručně tak, že pokud dostaneš 350Kč, tak ti přičtou jednorázově 150Kč (po ty první 2 měsíce). Je to někde v jejich promo mailu.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 30. 4. 2017 15:32

MirekM. píše:
Spíše to vypadá, že zvládli filtrovat jimi inzerované transakce bez odměn až od nějakého dubnového data


Já v kartyonline.cz vidím u KK Billa nárok na premii, ale u KK Mall už ne, a to mám u obou datum generování výpisu 20.den v měsíci a hned jsem udělal obrat na CK. Známý má datum generování výpisu u KK Mall asi 2.den v měsíci, taky hned udělal obrat v 04/2017 po vygenerování výpisu přes CK a v kartyonline.cz vidí nárok na prémii. Tak prosím dejte vědět, jak jste dopadli s premiemi hned po vygenerování výpisu v 05/2017. Díky.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 30. 4. 2017 17:00

Za CK u Life ani Mall v Kartyonline nárok nevidím, ale u Style jo...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod skaroq 30. 4. 2017 17:28

Ja ani u RB Style bonus z CK nedostal, z ostatnich transakci jo.
skaroq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skaroq 30. 4. 2017 17:28

Ja ani u RB Style bonus z CK nedostal, z ostatnich transakci jo.
skaroq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod taylor729 30. 4. 2017 19:13

Skaroq alias osobne: Neprehanis to s obmenovanim prezdivek posledni dobou? Tak rychle te prece nestihaj banovat.

Z transakcí na Style pres CK v breznu bonus mam. I kdybych uz delal nejakou v dubnu, tak nevim vysledek, protoze jeste neskoncilo ucetni obdobi ktere v dubnu zacalo. Mas dubnove transakce spadajici do obdobi, ktere zaclo v breznu?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod mnovak72 30. 4. 2017 19:34

Nevite, kde se da najit formular vypovedi kreditni karty? Na strankach ho budto nemaji, nebo je velmi dobre schovany, a rodice mi tvrdili, ze jim na pobocce rekli "to musite na pobocku, kde predtim byla Citi" coz mi zni, jako pekna blbost. Nejradsi bych to obstaral pekne pisemne.
mnovak72
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 4. 2017 19:55

taylor729 píše:Skaroq alias osobne: Neprehanis to s obmenovanim prezdivek posledni dobou? Tak rychle te prece nestihaj banovat.


I osobne má své dny. :)
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků