Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 1. 2018 11:50

Lafayette: Ze zkušenosti s RB mi furt přijde být pravděpodobnější, že se jedná o chybu.
PULPANM: Pokud se nepletu, řeší se tu lednové výpisy. V prosinci ke stejnému datu mám výpis v pořádku.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 1. 2018 11:51

Tak mi teď zrovna přišel výpis emailem a tam je to opravdu jinak.

Věrnostní prémie na Vaší kartě
Věrnostní prémie k čerpání 686,99 CZK
Věrnostní prémie čerpané v tomto období 500,00 CZK
Věrnostní prémie získané v tomto období 500,00 CZK

To znamená, že na výpisy, které jsou ke stažení v IB použili nějakou jinou šablonu. Tam píšou totiž jen o STYLE a DELUXE.

No tak asi to nebude změna, spíš to vypadá na chybu výpisů v IB.

-- 10. 1. 2018 11:52 --

drkarel píše:Lafayette: Ze zkušenosti s RB mi furt přijde být pravděpodobnější, že se jedná o chybu.

Jojo, vypadá to opravdu na chybu výpisů v internetovém bankovnictví. Výpisy rozesílané emailem jsou OK.
Ale vyděsilo mě to trochu, to zase jo... ;-)
Lafayette16
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 1. 2018 11:53

A Ty máš výpis v IB dříve než Ti přijde e-mailem? Jako možné to je, už to ani nezkouším, ze začátku tam často nebyly ani po 14 dnech. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 1. 2018 14:33

Jojo, výpis jsem měl v IB hned v pondělí 8.1. (mám výpisy k 8.), emailem mi přišel dneska (10.1.).
Lafayette16
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Markil 10. 1. 2018 22:10

Po mnoha dohadech zrušena poslední KK u této pofidérní banky. Takový amatérismus jsem ještě v jiné bance nezažil... Sice lituji, že už nelze čerpat bonusy z karet, jako kdysi, ale zároveň jsem si oddechl, že už se s nima alespoň nemusím trápit. :-)) KK Mall už jsem rušil na počátku roku. Teď došlo i na Style od Aukra. Chtěli začít účtovat měsíční poplatky a i když jsem tu kartu úplně normálně používal skoro rok k placení (dojit z toho bonus, jako u Mall karty, se mi s ní nechtělo) o nějakém prodloužení bezpoplatkového období nechtěli v RB ani slyšet (byť se měsíc na infolince tvářili, jak se mi někdo ozve s nabídkou).

Karta konečně zrušena, jenže jsem zjistil, že mám stále přístup do IB, i když tam nemám žádný produkt. Teď nevím co s tím? Je to taky třeba nějak vypovídat, nebo jak to nejlépe zrušit? Nepočítám, že bych nyní u nich žádal o jinou kartu a sledovat jejich podmínky jen kvůli prázdnému IB nebudu. Nerad bych se třeba časem dočkal nějakého překvapení kvůli spícímu IB ve formě poplatků a dluhu apod. tak bych radši, aby se to zrušilo...
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 11. 1. 2018 08:37

Taky mám spící IB. Neřeším to.
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 1. 2018 09:14

Tak další výpis v IB (k jiné kartě) - stejný problém.
Věrnostní prémie
Za dané období Vám připisujeme věrnostní prémii ve výši:
0,00 Kč
Věrnostní prémie je připisovaná pro karty STYLE a DE LUXE

Asi mají v IB špatnou šablonu na výpisy. Předpokládám, že výpis, který přijde emailem, bude OK.
Lafayette16
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 1. 2018 09:38

A když se podíváš na ten předchozí výpis v IB teď, není už v pořádku?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 1. 2018 09:49

Dobrá otázka! Když se podívám teď na ten výpis, který v pondělí byl špatně, tak je v pořádku!
Dneska je špatně ten dnešní (k jiné kartě), takže ten bude v pořádku asi taky až po poslání emailem... :tleskani
Lafayette16
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 1. 2018 11:31

Takže chyba je v tom, že se díváš moc brzo. :D Pravděpodobně odměny zaúčtovávají v průběhu dne, ovšem proč v mezidobí uvolní ten výpis, mi úplně jasné není. Tipnul bych si, že výpis bude v pořádku už zítra (možná i v nějakém okamžiku dnes).
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 11. 1. 2018 12:07

Holky a kucí v RB už mají pořádek. Třetí bonus 2000,- jsem na Mall nezískal.
Nemáte někdo prosím po ruce výpovědní formulář na kreditní karty RB?
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 1. 2018 13:52

drkarel píše:Takže chyba je v tom, že se díváš moc brzo. :D Pravděpodobně odměny zaúčtovávají v průběhu dne, ovšem proč v mezidobí uvolní ten výpis, mi úplně jasné není. Tipnul bych si, že výpis bude v pořádku už zítra (možná i v nějakém okamžiku dnes).

Tak výpis jsem dostal mailem dnes! A samozřejmě je v pořádku.
Takže když se podívám moc brzo, tak vidím výpis v jiné šabloně, kde jsou odměny nula... :oboze
Lafayette16
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfabetagama 11. 1. 2018 15:26

Nedaří se mi najít nic smysluplného na Aukru za 4 x 500Kč od nové Style karty, jestli o něčem víte a máte PayU, prosím o typ do SZ. Sám PayU na Aukru mám, ale jinak to tam není moc rozšířené. :hm
alfabetagama
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rippe 11. 1. 2018 15:41

Kdyz mas payu, tak si zalos fiktivni ucet a z nej proved nakup za 2000 Kc u sveho uctu a zaplat poukazkami. Nebo to tak nejde?
rippe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfabetagama 11. 1. 2018 16:03

Fiktivní účet bych určitě nezakládal. A nejsou to poukázky, ale platí se přímo Style kartou
jako platba na netu, po 30 dnech to vyhodnotí RB, jestli to bylo za PayU na Aukro a posle 4 x 500 Kč
na kreditní účet ke kartě. Těžko bude dovolené a nehlídané platit za vlastní aukci vlastní kartou...
alfabetagama
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka