Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 3. 3. 2018 20:09

Lodgy píše:To neumí snad žádná banka ne? Naposledy jsem to zažil u Citi.

umi to Moneta
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 3. 2018 07:17

MirekM. píše:Nejprve jsem 1. 3. na pobočce KK Mall zrušil a večer jsem zkoušel, jak by vypadalo založení KK Easy přes IB. Kliknul jsem jen na 1. krok bez vyplnění čehokoliv. 2. 3. volal maník z RB, jestli nechci založení karty dokončit. :-)
Poradil mně právě tu změnu typu bez zrušení a založení karty jiného typu, s vyřízením na infolince. Na infolince to nešlo, paní mně rezervovala schůzku na pobočce 5. 3 s předáním informací pracovnici pobočky, že se zruší zrušení Mall a karta se převede na Easy.
Jsem také zvědav, podám hlášení jak to dopadlo.

5. 3. na pobočce: nejprve žádost o převod Mall na Easy. Již jsem se zvedal, pak ale následovalo k mému překvapení několik dalších papírů a scanování OP, jako kdybych kartu nepřeváděl, ale vyřizoval úplně novou, včetně souhlasu s nahlédnutím do registrů (doufám, že tam nemám od HB nějaké nepravdivé ptákoviny, jak o tom někde bylo psáno). Trvalo to cca 45 minut a to paní kmitala.
Kdybych to tušil, mohl jsem nechat zrušení Mall doběhnout a pak na pobočce zažádat o Easy, abych nemusel žádost na webu vyplňovat a posílat asi scan OP. :-(

Nikomu se nepovedlo vydržkovat 2. rok vedené KK Life zadarmo?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lodgy 6. 3. 2018 11:05

Ne, ale vcera mi na pobocce RB tvrdila, ze pri expiraci RB Life vydaji novou RB Life, ze to neprevedou na jiny typ jako to delaji s RB Billa. Snad se tomu da verit, takze si zaplatim pausal na rok dopredu z bonusu.
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 9. 3. 2018 14:31

Jak je to s porizenim si eKonta a vyssim stropem pro bonusy (700 misto 500). Ja si tento mesic zalozil eKonto a platil jsem opravdu hodne, za starych casu bych mel narok na celou tisicovku, pripsanych mam jen 500, pritom jsou vsechny vysoke transakce zauctovane. Resil nekdo? Je to na reklamaci nebo se vyssi strop zapne az pristi mesic?
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 9. 3. 2018 14:51

http://www.strejda-google.cz/#Program+v ... 3%AD+karty

Výše Prémií
(a) Pro zúčtovací období začínající do 30. 6. 2017 včetně:
 Maximálně 500 Kč za zúčtovací období.
(b) Pro zúčtovací období začínající od 1. 7. 2017:
 Klient s Běžným účtem maximálně 700 Kč za zúčtovací období
 Klient bez Běžného účtu maximálně 500 Kč za zúčtovací období
Rozhodné pro to, která maximální výše Prémie se pro Klienta uplatní, je to, jestli má Klient vedený v Bance k prvnímu dni zúčtovacího období
Karty Běžný účet. Zřízení Běžného účtu v průběhu zúčtovacího období Karty tak bude mít dopad na uplatněnou výši Prémie až v dalším
zúčtovacím období.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 9. 3. 2018 19:23

Uběhlo 5 pracovních dnů (5. 3. jsem byl v bance v 9:00, když otevírali banku a byl jsem objednaný) a stále žádná informace o převodu KK Mall na KK Easy se zachováním výše úvěrového rámce.
Nechápu, co s tou žádostí v bance dělají ... :-(
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 9. 3. 2018 19:50

Předevčírem jsem "cosi" řešil po tlf. a odpověď mám očekávat e-mailem (zkontrolován při telefonátu) do 5D (pracovních), pak to pořeší, to je prý standart. (Ale asi moc kvaltuješ, na "zemedělce", s centrálou v Rumunsku.)
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 10. 3. 2018 08:55

Asi ano ... :-)

Již je to "nějaký pátek", co mně naposled přišla nová KK a již jsem zapomněl, jak dorazil PIN.
Jakým způsobem dorazí v současné době k nové KK PIN při převzetí karty na pobočce?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 3. 2018 10:54

Jak sis určil. :-) Na pobočku, na adresu/poštu ... nevím, jestli umí RB SMS.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 10. 3. 2018 13:17

Když tedy karta dojde na pobočku, s ní dojde na pobočku i PIN? Doposud jsem tuto možnost nikdy nevyužil.

EDIT: https://www.rb.cz/attachments/obecne-in ... lienta.pdf "
"Dopis s PIN kódem ke kartě dostanete v pobočce při předání karty."

Sorráč, byl to zbytečný dotaz. Googlit, googlit a zase googlit ... :-)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 3. 2018 16:14

Já tedy nevím, zda jde něco takto obecně napsat a věřit tomu. Já si sice kartu i PIN vyzvedával na pobočce, ale bylo to na moji žádost. Ptala se mě, kam to chci, a u obojeho jsem si mohl vybrat pošta/pobočka nezávisle na sobě. Ty vypadáš, že sis nevybíral, takže asi budeš mít oboje na pobočce.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 10. 3. 2018 18:50

Mě se ptala jen kam kartu (pobočka/pošta), nikoliv PIN, proto ten můj původní dotaz, kde a v jaké formě dojde PIN.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 11. 3. 2018 08:51

MirekM. píše:Uběhlo 5 pracovních dnů (5. 3. jsem byl v bance v 9:00, když otevírali banku a byl jsem objednaný) a stále žádná informace o převodu KK Mall na KK Easy se zachováním výše úvěrového rámce.

Začíná se "blýskat na lepší časy". Dnes (neděle) zmizela z IB Mall a objevila se Easy.

Asi celých 5D, jak napsal DrumSession. :-)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 12. 3. 2018 11:11

MirekM. píše:Mě se ptala jen kam kartu (pobočka/pošta), nikoliv PIN, proto ten můj původní dotaz, kde a v jaké formě dojde PIN.

V minulosti jsem zapomněl PIN, zavolal jsem na infolinku a zdarma(!) mi poslali poštou PIN znovu (byl to byl změněný, nikoliv ten nový, který jsem měl při založení karty). V tomto směru mi RB přišla naprosto v pohodě, hlavně mě překvapilo, že za to nic nechtěli.
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 16. 3. 2018 07:05

MirekM. píše:
MirekM. píše:Uběhlo 5 pracovních dnů (5. 3. jsem byl v bance v 9:00, když otevírali banku a byl jsem objednaný) a stále žádná informace o převodu KK Mall na KK Easy se zachováním výše úvěrového rámce.

Začíná se "blýskat na lepší časy". Dnes (neděle) zmizela z IB Mall a objevila se Easy.

Asi celých 5D, jak napsal DrumSession. :-)

Na 7-mý pracovní den se karta i PIN objevily na pobočce (dle data razítka došlo ...), 8-mý pracovní den mně přišla SMS z centrály, že je karta připravena na pobočce další pracovní den odpoledne. :-)

Kartu jsem včera odpoledne aktivoval změnou PINu v bankomatu RB a pak zaplatil bezkontaktně v KFC. V IB stále svítí u karty "Aktivovat" a nevidím v nezaúčtovaných položkách platbu v KFC (že by off line), jen platbu 0 Kč se změny PINu v bankomatu. :-) Aktivovat kartu přes IB již nešlo, hláška v duchu: "Požadavek byl bankovním systémem odmítnut". I po tomto pokusu je stále karta ve stavu Aktivovat a nová.
Naposledy upravil MirekM. dne 16. 3. 2018 18:24, celkově upraveno 1
MirekM.
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka