Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cz01 10. 8. 2018 13:59

Dnes jsem byl na pobočce nechat si udělat dodatkovou kartu ke KK Deluxe pro manželku a co jsem nevěděl, tak prý jich je neomezené množství v ceně (zdarma), tak info pro ostatní, kdo by měl zájem si nějaké udělat a nevěděl to :)
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod Surik4t4 10. 8. 2018 14:41

Což je super info pro lidi, který mají doma více manželek. :-D
Surik4t4
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 10. 8. 2018 20:14

cz01 a jaky mas typ uctu? U nekterych je to snad placene (vedeni).
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod cz01 10. 8. 2018 22:23

Exclusive, ale neviděl jsem nikde, že by to rozlišovali... Mě volala bankéřka na centrálu a na webu mají dodatkové karty i pro Style kk, takže asi taky stejné podmínky.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 11. 8. 2018 02:25

Dodatkovou kartu k RB Style mam zdarna, je to tedy platebni nalepka, ovsem kdybych vedel, jaky to bude opruz, nikdy bych o ni nezadal. Neumeli ji zaslat na adresu bydliste, musel jsem se pro ni dostavit na pobocku a pote, co jsem zjistil, ze na ni neumeji volitelne zmenit PIN, ji stejne nepouzivam.
1.5TSI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz01 11. 8. 2018 08:02

Mám pocit, že toto právě změnili, protože při zakládání účtu tu možnost nikdo na dotaz nezmínil. Jinak v průvodci pro držitele kreditní karty je výslovně uvedeno "Dodatkové karty STYLE nebo bezkontaktní nálepka pro Vaše blízké zdarma." a to samé pro Deluxe. KK Easy tuto možnost uvedenou nemá (https://www.rb.cz/attachments/pi/karty/ ... ele-kk.pdf), obdobné informace jsou uvedeny i na webu RB v obecné sekci o kreditních kartách.

Dodatkové karty považuji za fajn vlastnost - plnění vratky v rodině + pojištění (osobních věcí, kk + auto asisstance i pro držitele dodatkové karty v případě Deluxe).
cz01
Diskutér

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor