Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 12. 2017 21:50

ten poslední byl už za RB mallku ;)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tulum 13. 12. 2017 22:48

wit.cz píše:A určitě to byla druhá mallka už od rb, nikoliv citi?


..je skutečně pravdou, že první mallku jsem měl založenou ještě přes citi, nyní to už vydávalo rbéčko.
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prologer 14. 12. 2017 09:40

Podařilo se někomu zřídit si znovu jakoukoli RB kartu poté, co mu RB karty vypověděla? Po jaké době to šlo?
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 14. 12. 2017 11:06

Mně vypověděla kdysi Citi, protože jim práskl P7, že to u něj zneužívám. Ale u RB jsem je dostal hned, ale nikdy jsem nedostal výpověď. V RB jsem několikrát už karty vypověděl a založil znovu. Tak se pochlub, za co jsi dostal výpověď ty?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 15. 12. 2017 10:54

HNF-01 píše:Už je to dobrý čtyři neděle co jsem si na infolince objednal vydání nového plastu Mallky, ta dosavadní mi přestala bezkontaktit. Že prej pouze na pobočce, tak jsme nějakou vybrali, a prej že mi přijde SMS a prej že se mi ozvou.
Nová karta už tři týdny visí v IB, a tak akorát prejže rejže. Nikdo nepsal ani nevolal.

Musel jsem to urgovat na infolince, omlouvali se, kartu jsem si vyzvedl na pobocce, bankerka "v zacviku" ze si ji musim aktivovat kontaktni platbou alespon 50Kc, tak jsem si ji chtel aktivovat v IB... a neslo to, koncilo to s chybou. Musel jsem potupne zaplatit obidek.
A ted zacalo peklo : Den fungovaly obe karty najednou. Druhy den rano byla ta stara karta blokla. Treti den ale v appce furt vidim jen tu starou. V IB vidim obe, no ale ta nova ma stale tlacitko Aktivovat ktery nefunguje a ta stara se tvari jako aktivni.
Velky hovorovy neporadek na koleckach !!!
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 15. 12. 2017 11:51

čulibrk píše:Mně vypověděla kdysi Citi, protože jim práskl P7, že to u něj zneužívám. Ale u RB jsem je dostal hned, ale nikdy jsem nedostal výpověď. V RB jsem několikrát už karty vypověděl a založil znovu. Tak se pochlub, za co jsi dostal výpověď ty?



Kdo je P7
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 15. 12. 2017 12:06

že by zelenej skřet :)
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrumSession 15. 12. 2017 22:00

Funguje ještě retenční odd. na zrušení poplatků?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tuann 16. 12. 2017 04:23

Doufam ze ano, na jare mi bude koncit bezplatne obdobi u eKonto Komplet a tri kreditek.
tuann
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 12. 2017 07:42

Těžko říct, oni nějak vždycky špatně reagovali. Teď naposledy se mi je už dohnat nepodařilo, ale vedení mám furt bez poplatku.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tuann 16. 12. 2017 09:37

Me primo rekli, ze musim za rok zase zavolat.
tuann
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 12. 2017 11:50

Jo, jenže napřímo to nejde, musíš přes standardní infolinku (můžeš i mailem) a to vždycky bylo tak na 2 urgence, a letos jsem to u 2 karet už vzdal. (Upřímně, řekl jsem si, že počkám, až naúčtují poplatek a zkusím reklamovat a tak se dostat na retenční, ale poplatek zatím neúčtovali, i když už pár měsíců měli.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 16. 12. 2017 13:03

naprosto stejná zkušenost jako drkatel
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 16. 12. 2017 13:11

No checht. Volal jsem na info linku, že chci KK zrušit nebo zrušit poplatky. Po tlf. to prý nelze (hlas velmi mladé holčiny), že si to musím vyřídit na pobočce. Ok šel jsem na pobočku, že chci KK zrušit nebo zrušit poplatky. Na místě to nejde (bylo k 19h večer a mladý bankéř neměl pravomoce to jen vedoucí pobočky a ta už zde nebyla). No tak jsem sepsal ukončení. Pak mi řekl, že by se mohli ozvat z retenčního. Tak teď to visí na tom, jestli vůbec zavolají z retenčního, jestli v předvánočním shonu zvednu telefon a co jim na to vlastně řeknu. Termín vyšel nějak do 26.12...
No checht "sranda na kolečkách". Jinak KK jsem měl jako hl. kartu s velkým limitem a s velkými reálnými platbami.
Tak jsem zvědavý, kdo jim vlastně přispěje na tv reklamu vysílanou v prime time (velmi nákladnou), která má opravdu široký zásah, ale má mělký vliv na získání nových klientů. Naopak levný a velice úzce směrovaný tlf hovor má silný vliv na ztrátu klienta - především po podpisu zrušení.

Pokud o klienta nemají zájem a rádi se s ním rozloučí, tak to bylo velice jemné a krásné rozloučení. Za takový postup smekám a mile rád dám 2x podtrženou 1* :o)) Pokud cílem banky bylo však něco jiného, tak das ist problém.
Ale požadavky a zkušenosti z ExCiti jsou jaksi jiném levelu. A studnice, kde se lze inspirovat klienty, je velice hluboká.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 16. 12. 2017 22:18

Bože to jsou žvásty.
octaviampi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků