Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jerry666 22. 3. 2017 08:11

Prologer píše:Taky mi kdysi prestal automat fungovat. Stacilo si v kartyonline znovu nastavit tpin a rozběhlo se to.
Jinak dnes ověřeno, automat fungoval.

Díky za tip, u mě ale nezafungovalo.
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod phaethon 22. 3. 2017 13:32

Dnes rušena KK mall (stačí občanka a číslo účtu pro případný přeplatek). Kartu mám mít ještě 4 měsíce zdarma dle podmínek. Slečna mě ale poprosila, abych k poslednímu vyúčtování přidal 50Kč za vedení karty, kdyby náhodou ať nejsou problémy. Při rušení karty by mi přeplatek převedli. Tak jen pro ilustraci...
phaethon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PULPANM 22. 3. 2017 13:57

Ahoj do fóra, netušíte, jak se mění bonusy u KK style/life...mám obě a jednu asi zruším.
Díky
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod dk1844 22. 3. 2017 14:00

Změny k 1. 4. 2017: https://www.rb.cz/attachments/PI/karty/ ... 170401.pdf - strana 1, 2 a 5.
Naposledy upravil dk1844 dne 22. 3. 2017 14:24, celkově upraveno 2
dk1844
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 22. 3. 2017 14:04

ono se zas něco mění? :))
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 22. 3. 2017 14:50

Ne asi ne, myslel jsem ty změny co poslal link dk1844 (Díky)
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 23. 3. 2017 13:10

Tak si tak dneska projizdim web, abych se rozhodl, kterou z kreditek RB zrusim (mam DE LUXE, MALL a Life) a najednou koukam na tohle:
:arrow: https://www.rb.cz/osobni/kreditni-karty/karta-deluxe

Svoje cesty můžete začínat stylově. S DE LUXE kartou máte díky ELITE programu od MasterCard vstup do salonku na Letišti Václava Havla ZDARMA*. Stejně tak můžete ZDARMA využít vstup do salonků JET Lounge & SKY Lounge na mezinárodním letišti ve Vídni. Další výhodou jsou asistenční služby Nonstop Alarm Centra, které vám pomohou při rezervaci hotelu nebo restaurace, v případě havárie v domácnosti nebo na silnici.
*
Protože tento exkluzivní benefit zajistila Raiffeisenbank pouze pro její prémiové klienty s kreditní kartou DE LUXE, informaci o vstupu zdarma na stránkách www.eliteprogram.cz od MasterCard nenajdete. Uvedené stránky jsou určeny pro klienty všech bank.


Vzhledem k tomu, ze je cela stranka aktualizovana, tak predpokladam, ze je to zase nejaka novinka. Doposud se platilo nejakych 450 Kc s tim, ze 350 se nasledne refundovalo, ne?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 23. 3. 2017 13:43

To si asi pleteš s Mastecard Specials.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 23. 3. 2017 14:06

citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 3. 2017 14:10

Ta informace je u KK De Luxe na stránkách RB už delší dobu, všiml jsem si toho už vloni... Podle mě ale banka kompenzuje tu stokorunu rozdílu mezi programem specials.cz a cenou vstupu do salonku, tzn. aby byl skutečně ten vstup "zadarmo", je nutno mít tu kartu zaregistrovanou i do specials.cz*... S ohledem na to, že tu KK De Luxe lze standardně získat bez poplatku jen k eKontu Exclusive, zatímco MC World Elite lze získat poměrně snadno jako kreditku u ČSOB nebo jako debetku u ČS, se kterou je vstup bez poplatku i bez opičáren i s doprovodem, tak to až takové terno zase není...

* Ono by správně měla banka zveřejnit nějaké podmínky, podle nichž je ten vstup "zadarmo", protože mám za to, že každému držiteli kreditky typu World se ten poplatek naúčtuje, až následně refunduje, ale nic takového jsem nenašel (teda ovšen jen letmým pohledem do podmínek reklamních kampaní: https://www.rb.cz/informacni-servis/ke- ... +akc%C3%AD)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 23. 3. 2017 14:18

fremantle: EP/CSOB bych sem vubec netahal, spis me to zarazilo u te DE LUXE, ze nejsou schopni vydat jednoznacne citelne a jasne podminky.

BTW furt nejsem rozhodnut, ktere karty realne zrusit.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 3. 2017 18:17

ripper6 píše:
wit.cz píše:na rb online už mám na kartě po roce poplatek 50 Kč a jsem tak v disponibilním mínusu ... má cenu požádat o zrušení tohoto poplatku nebo jej zaplatit, když kartu v dubnu vypovím?

Povedlo se teda ten poplatek vyreklamovat? :) Ja se priznam, zapomel jsem, nehlidal a tez jsem nyni dostal -50czk na karte poplatek :(

Nepovedlo. Rovnou jsem si řekl, zda by bylo možné poplatek zrušit vzhledem k omezení v novém bonusovém programu. Po asi 10 vteřinách, kdy se protistrana nejspíš podívala na účet, řekl, že bohužel.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 3. 2017 18:54

Pravděpodobně jsi konverzoval jen s pracovníkem první linie, že? Mně se to vyreklamovat povedlo a ve dvou dalších případech bylo započato nové roční bezpoplatkové období po vzetí výpovědi zpět.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 24. 3. 2017 23:33

Je v poradku, ze mall karta vypisem pripsala v breznu jen 500,- (strop)? Nebo na reklamaci?

Ten sasek na imfolince mlel takove hovadiny a nevedel vubec nic od kdy do kdy a jaka karta, mel mi zavolat zpet a cekam uz od pondelka...

A utrata zauctovana do konce dubna je uz zastropovana anebo ne?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 24. 3. 2017 23:47

Já mám na obou mallkach litr. Do 31.3. stále dle starých podmínek. Ještě to stihneš.
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků