Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod andre7 22. 11. 2017 19:41

Ano, měl jsem podobné problémy. Cca před 14 dny jsem si vyzvedl kreditku na pobočce a hned s bankéřem aktivoval. Provedl jednu platbu a druhý den již byly platby zamítnuty a na infolinceš hlásili, že karta není aktivovaná. Totéž se opakovala ještě dvakrát, takže karta zůstala dlouhodobě (zatím) aktivovaná až po 4. pokusu. Nikdo mi nebyl schopný říct v čem je chyba. Na infolince hlásili naprosto něco jiného než na pobočce a než ukazovalo nové IB.
andre7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod HNF-01 23. 11. 2017 09:37

Už je to dobrý čtyři neděle co jsem si na infolince objednal vydání nového plastu Mallky, ta dosavadní mi přestala bezkontaktit. Že prej pouze na pobočce, tak jsme nějakou vybrali, a prej že mi přijde SMS a prej že se mi ozvou.
Nová karta už tři týdny visí v IB, a tak akorát prejže rejže. Nikdo nepsal ani nevolal.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rafael58 23. 11. 2017 11:13

To samy s nalepkou - na pobocce objednana, mela prijit SMS, doted nic (asi pul roku :D)
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 23. 11. 2017 11:47

ve starém IB se muselo u nové kreditky požádat o provázání, jinak nebyla do IB přiřazena, jestli to v novém už funguje automaticky jsem neměl možnost vyzkoušet
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 23. 11. 2017 14:33

Je to jeste horsi nez jsem myslel. Ve starem IB co ted konci se mi dnes objevily karty ktere uz jsou davno vypovezene a v mobilni appce je historie z listopadu 2016.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 24. 11. 2017 10:18

Hlasim stejny problem, taky vidim zrusenou kartu ve starem IB a nejhorsi je, ze v novem taky a ma status "Aktivni". Skocim si na pobocku pro potvrzeni o zruseni, nehodlam jim platit poplatky za vedeni.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 27. 11. 2017 16:37

Tak uz zrusena karta zmizela z obou bankovnictvi. Stejne si zajdu na pobocku pro potvrzeni o vsech zrusenych kartach. Neverim jim a nechci skoncit v exekuci :-)
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod smajlik2 29. 11. 2017 09:23

Chodí Vám výpis na mail i u nepoužívané KK? Mám KK Mall a výpis mi tento měsíc nepřišel.
Do starého IB Karty online nebo jak se to přesně jmenovalo se dá ještě dostat? Na rb.cz to už nevidím, jen nějakou registraci.
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 29. 11. 2017 09:53

To nevím, já pohyb měl.. ale štve mě to heslo. Výpis si stahuju v novém IB (bez hesla) a archivuju. Navíc mně kartyonline stále jedou, navíc zde vidím i prémie získané v období! ;-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 11. 2017 10:47

Proč by nejely, 30.11.2017 je snad až zítra...
Služba Kreditní karty online bude k 30. 11. 2017 ukončena.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smajlik2 29. 11. 2017 12:19

Jede to, já neznal přesnou URL. A výpis tam nemám. Takže RB asi pro KK, která není používaná výpis ani negeneruje.
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 29. 11. 2017 12:29

ROlda78 píše:To nevím, já pohyb měl.. ale štve mě to heslo...


Zkus nejaky PDF password remover, ja nejaky pred lety zdarma ziskal a vsechny zaheslova ne vypisy tim prozenu. Za nejakou dobu si stejne na heslo nevzpomenu, tak bych se k obsahu nedostal.

A nebo jednoduse PDF tiskarna, zobrazit PDF po zadani hesla a tisk do nezaheslovaneho PDF.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prologer 1. 12. 2017 16:42

Tak převod na nové IB samozřejmě podělali :/

Přítelkyně má svoje KK a využívala kartyonline. Zároveň je ale disponentem mého účtu a má do něj přístup přes IB.
Nyní jí kartyonline přestaly fungovat a při přihlášení do IB (pomocí údajů shodných s kartyonline) se jí zobrazí jen můj účet, ale ne její kreditky :(

Zkusím jí tedy zřídit uplně nový přístup do IB, tak uvidíme.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 11. 12. 2017 11:33

Jeden prinos IB oproti kartyonline: jde v nem cerpat benefity, takze uz clovek nemusi volat plechovou hubu a modlit se, aby fungovala.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kamča 11. 12. 2017 14:53

Marně hledám v IB možnost čerpání, poradíte jak?
Kamča
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků