Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 3. 5. 2018 20:43

Dnes mi přišel výpis a za duben mi připsali taky jen 500Kč :-\ Škoda, že jsem si ten program výhod se 700Kč neuložil, zkusil bych jim připsané prémie reklamovat. Takhle se není o co opřít.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod fc70 3. 5. 2018 20:49

  • 24. 4. upravený dokument s účinností od 1. 4.
  • Dokument o RB Life dostupný asi jen na stránce o Mall.
  • Hledání „program výhod“ na hlavní stránce ho nenajde.
  • Program výhod neumím najít na https://www.rb.cz/informacni-servis/ke-stazeni
  • Seznam kategorií na té stránce je beztak zážitek, s položkou TAGS.KREDITNI_KARTY nebo dvěma položkami lišícími se jen kroužkem nad ů.
  • Na tu stránku dokumentů ke stažení jsem se dostal náhodou z domovské stránky přes Informační servis / Doplňkové informace k produktům / Podmínky reklamních akcí, nevidím nikde žádný přímý odkaz.
To je, bez prominutí, totální bordel.

Koukám, že je nejvyšší čas z té banky utéct, než se mi tam taky něco (horšího) stane. Bude to poslední kapka, nebude to poslední kapka…

-- 3. 5. 2018 21:54 --

Milos píše:Dnes mi přišel výpis a za duben mi připsali taky jen 500Kč :-\ Škoda, že jsem si ten program výhod se 700Kč neuložil, zkusil bych jim připsané prémie reklamovat. Takhle se není o co opřít.
Už mám toho šlendriánu dost, tak jen do nich: https://uloz.to/!8UXCKfTQWi6E/program-v ... 180401-pdf .
Naposledy upravil fc70 dne 3. 5. 2018 22:39, celkově upraveno 1
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vasek06 3. 5. 2018 21:38

Trochu z jiného soudku - dnes mi volal bankéř z centrály a nabízel mi spořící účet s úrokem 3 % do 150 t. - zatím na 1/2 roku - údajně bez podmínek. Resp. jediná podmínka je běžný účet - údajně zdarma. Dostal někdo z Vás podobnou nabídku ? - cítím za tím totiž nějakou levárnu. Účet je nutné založit na pobočce - od nas nejblizsi cca 20 km. Abych tam nejel zbytečně.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 4. 5. 2018 05:44

ano dostal, ty peníze nesmís pul roku vybrat
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 4. 5. 2018 07:25

Driv měli 1,5 procenta a nesměl to člověk vybrat rok, aby se ten bonus připsal.ucet může bejt třeba jen na půl roku zdarma.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 5. 2018 08:55

Spíš měli dřív 0,75 + 0,75 vybírat se mohlo, ale muselo se splnit aktivní využívání..

(Co je aktivní využívání účtu?
◾Součet příchozích plateb na účtu je aspoň 15 000 Kč měsíčně
◾Měsíčně uskutečníte aspoň 3 odchozí transakce)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 6. 5. 2018 20:07

fc70 píše: Už mám toho šlendriánu dost, tak jen do nich: https://uloz.to/!8UXCKfTQWi6E/program-v ... 180401-pdf


Díky za ten "sedmistovkový" program výhod. Přiložil jsem ho k reklamaci, kterou jsem jim dnes poslal. Jsem zvědavý na jejich odpověď :hm
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 5. 2018 08:17

To jsem zvědav. Zítra mám výpis, tak jestli tam nebude 700, tak dám taky reklamaci.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 7. 5. 2018 12:32

Dnes mi volali z reklamačního oddělení RB, omluvili se za tiskovou chybu a chybějící bonus 200Kč za duben mi připíšou v dalším měsíci. Následně mi to i potvrdili emailem :tleskani

Reklamace tedy byla vyřízena rychle a ke spokojenosti, nicméně pro budoucí měsíce platí bohužel bonusový strop 500Kč.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod eeet 7. 5. 2018 12:34

Jak to? 700 platilo jen jeden mesic? Jak to oduvodnili?
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 7. 5. 2018 13:38

Odůvodnili to jako tiskovou chybu, na web RB se dostal chybný program výhod, správně těch 700Kč nemělo platit ani chvilku. Nyní už je na webu RB správný program výhod s bonusem omezeným na 500Kč.

Odvolávat se několik měsíců na chybný program výhod, když ti v rámci reklamace už jednou reklamaci uznají, vysvětlí a odkážou na aktuálně dostupný program výhod, tak to bohužel nejde :roll:

Jedině mě teď napadlo s reklamací několik měsíců počkat a zpětně reklamovat několik měsíců ;-) Otázkou je, jestli jako kompenzaci připíšou rozdíl 200Kč jen za jeden měsíc či za všechny měsíce.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 5. 2018 14:23

Funguje bonus RB karet na dobíjení CK?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 7. 5. 2018 14:30

funguje ovsem bez bonusu, zatim funguje posta ale to uz se nerentuje
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 5. 2018 14:35

Tak teď asi nerozumím.
- Funguje bonus?
- Funguje, ale bez bonusu.

Takže nefunguje?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 7. 5. 2018 14:43

RB nepřipisuje bonus za dobíjení CK.
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků