Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 8. 2017 19:27

Státní zaměstnanci to mají povinně a napořád.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 8. 2017 21:45

Heavy71 píše:Tak mě po telefonickém upozornění poplatek za vedení ze 13.6. obratem vrátili zpět na účet, následovala SMS, že šlo o technickou chybu.

Ano, a člověk aby byl jako rys a pořád sledoval jejich "chyby"... Na webu mají mezi aktuálně nabízenými kreditkami i ty, které už nenabízejí, přičemž nikde není uvedeno, které jsou které... Ty nenabízené mají v aktuálním ceníku, aby klienty neobtěžovali častými změnami ceníku... Tohle není banka, to je něco jako Dikobraz blahé paměti. Dnes mně zvonil telefon, po 2 zvoněních to přestalo, ještě než jsem to stačil zvednout. Hodím číslo do Google a hele, linka RB... Co zkoušeli, že jim budu volat zpátky?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 1. 8. 2017 22:14

Čistě náhodou tu KK Billa právě včera z menu odstranili. Tzn. čas od času i někdo poslouchá… ale dohromady souhlasím že je to naprostá tragédie.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod S474N 1. 8. 2017 22:34

To byla nejspise reakce na ten FB prispevek.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 1. 8. 2017 22:36

Docela by me zajimalo, proc, resp. proc az ted, fakt je, ze asi mela nejvolnejsi podminky.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Gandalf007 4. 8. 2017 11:35

A to jsem rád, že jsem Billu před pár měsíci získala... snad vydrží a projde i automatickou obnovou ;-)
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 4. 8. 2017 11:44

Tak ja jsem taky rada, mam ji od dubna.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod andre7 5. 8. 2017 12:30

Nevíte někdo o nějaké akci - bonusu při zakládání kreditky u RB (kromě MALL)?
andre7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod blackwork 6. 8. 2017 08:19

Dnes mně zvonil telefon, po 2 zvoněních to přestalo, ještě než jsem to stačil zvednout. Hodím číslo do Google a hele, linka RB... Co zkoušeli, že jim budu volat zpátky?


Tipl bych to na robota co zkouší jestli je číslo v provozu ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 6. 8. 2017 23:36

Chtěl jsem potvrzení o vyrovnání všech závazků po zrušení všech tří karet. Neposlali mi nic. Po urgenci poslali jen dvě...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 10. 8. 2017 08:13

má někdo vyzkoušené v poslední době, že po zrušení mall karty a následném dalším založení opět pošlou voucher 2 000?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mikka1 10. 8. 2017 10:08

A prijde ti ta Mall karta k necemu uzitecna (krome vstupniho bonusu)?
Nakupovani pres net mi vetsinou pokryje KK Smart Monety... ale tak treba jini nakupuji lepe a efektivneji.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 8. 2017 10:10

On ji chce hlavně točit přes službu Curve: viewtopic.php?f=316&t=1264999
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 10. 8. 2017 11:07

točit jí nechci, to mám případně mbank eshop, kde je aspoň automatické připisování odměn a v libovolné výši :D

spíš fakt jde o ten bonus, aktuálně 2 mall budu vypovídat, tak zda lze třeba za 3 měsíce, až bude vše zcela ukončeno, požádat znovu s voucherem nebo je to beznadějné

nevím o jiné kartě, kde by byl bonus za samotné založení, takže toto je furt zajímavé
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 8. 2017 11:17

Rušil jsem v květnu, skončeno v červnu, včera požádáno. Dám vědět.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků