Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod blackwork 5. 6. 2018 09:03

redhaven píše:Koukám správně, že nová KK Mall už není bezplatná na 6 měsíců a navíc je prodloužená vázací doba na 12 měsíců ? (jinak se musí vrátit bonus 2 000 Kč) To se ta karta moc nevyplatí, když za rok zaplatím 600 Kč na poplatcích...


3.6
V případě ukončení smlouvy o Kartě během 12 měsíců od vydání Karty má Banka nárok na vrácení Vstupního bonusu.
3.7
Z marketingové akce jsou vyloučeny dodatkové a náhradní Karty; za Aktivaci karty provedenou dodatkovou nebo náhradní Kartou tak nebude Vstupní bonus připsán.
3.8
Banka si vyhrazuje právo vyloučit Účastníka z marketingové akce kdykoliv na základě vlastního uvážení, zejména v případě porušení smlouvy o vydání Karty. Z Akce jsou vyloučeni zaměstnanci Banky a klienti Banky či bývalí Klienti banky, jejichž smlouva o bankovním produktu Banky byla ukončena v období 12 měsíců před podáním žádosti.
3.9
Všem Účastníkům Banka rovněž nebude účtovat poplatek za správu Karty po dobu 3 po sobě jdoucích kalendářních měsíců, a to počínaje měsícem, ve kterém dojde k aktivaci Karty.

V ceníku je ještě navíc že pro bezplatné měsíce musí být splněna podmínka jedné transakce tak nevím proč to nemají i v podmínkách ...
Já si znova po půlroce zažádal o Mall tak uvidíme jestli přistane i bonus.
CRV je také už na cestě ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 5. 6. 2018 16:55

Taky uvažuji o KK Mall po 1/2 roce, tak napiš jak jsi dopadnul.
Co je CRV?

-- 5. 6. 2018 17:56 --

wit.cz píše:To by mě zajímalo, kterými klienty se asi inspirovali :D

No asi v Rumunsku a na tureckém hospodářství...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 5. 6. 2018 19:05

CRV je Curve.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 6. 2018 09:29

Tak mi dnes od RB přišlo, že mi mi k mojí RB Life končí inkaso plné splátky zdarma a nabízejí buď platit 29 Kč měsíčně za inkaso, zrušit inkaso, inkasovat min. splátku nebo založit běžný účet a mít na rok inkaso plné splátky zdarma.

Tak nevím, účet zdarma za podmínek nabízejí ale jestli to má cenu.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod jidis 6. 6. 2018 09:33

Ty jeste zijes? :shock:
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 6. 6. 2018 14:26

Taky mi to prislo k Billa karte, ze me to nema cenu a uz jsem emailem podal vypoved.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ab84 6. 6. 2018 14:31

Jakým způsobem dáváte tu výpověď "emailem"? Mě na infolince dokola tvrdí, že můžu kartu vypovědět jenom na pobočce.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zivan 6. 6. 2018 14:48

Stahnout formular,vyplnit, vytisknout, podepsat, naskenovat a odeslat na info@rb.cz:
viewtopic.php?f=316&t=1247580&p=11680836&hilit=v%C3%BDpov%C4%9B%C4%8F#p11680836
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 6. 6. 2018 15:00

Taky mi ta radost dorazila. Otázka je, čím nahradit.
Existuje na trhu nějaká kreditka bez poplatku a s inkasem? Klidně bez jakýchkoliv bonusů, měl bych ji v podstatě jen kvůli autopůjčovnám v zahraničí atd.
S tím poplatkem jsem na 79Kč měsíčně a to už bych musel protočit aspoň 50 000 ročně na platbách na netu a v zahraničí, abych byl aspoň na nule. To zrovna málo není...
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jisy 6. 6. 2018 15:22

Fio má v nabídce kreditku Mastercard - vedení zadarmo, plné inkaso z Fio účtu zadarmo, žádné bonusy.

https://www.fio.cz/bankovni-sluzby/plat ... itni-karty
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jumpmans 6. 6. 2018 21:18

visa infinite v ramci EP. Pokud plnis podminky EP tak je zdarma, vcetne az 3 dodatkovych karet k jednomu uverovemu uctu. automaticke inkaso plne castky je taky zdarma.

Koukal jsem na CSOB premium a jjich MC world elite a tam neumozni dodatkovou kartu zdarma (jen MC standard) a inkaso maji zpoplatneno 20kc
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 7. 6. 2018 19:14

A k cemu je takova kreditka vubec dobra, kdyz nic nevraci a ani nema zadnou vyhodu?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 7. 6. 2018 21:00

Některé autopůjčovny v zahraničí nic jiného než kreditku neberou. A obecně celkem cestuji a hodí se mít i tuto variantu. Už se mi třeba stalo, že mýtnice ve Francii mi byla ochotna zbaštit až pátou kartu (myslím nakonec vzala VISA od České spořitelny). Jiné Visa a Mastercard (různých bank) nechtěla a to bylo zrovna v Marseille, kde to byl zhruba desetipruh a za Vámi už se během těch dvou minut naštosovalo asi 30aut...
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zivan 8. 6. 2018 10:03

zivan píše:Stahnout formular,vyplnit, vytisknout, podepsat, naskenovat a odeslat na info@rb.cz:
viewtopic.php?f=316&t=1247580&p=11680836&hilit=v%C3%BDpov%C4%9B%C4%8F#p11680836

Tentokrát to nebylo úplně bezproblémové, včera dorazil email s tím, že na základě hovoru s bankéřem zákaznické linky zasílají instrukce k výpovědi a byla tam jen možnost vyplnit ten samý formulář a poslat ho poštou nebo podat výpověď na pobočce. Tak jsem odepsal, že jde asi o omyl, s nikým jsem si netelefonoval a vyplněnou výpověď už v emailu dostali. Dnes další email, že šlo o omyl a potvrzují přijetí výpovědi.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ab84 8. 6. 2018 10:17

Mohu potvrdit, stejně to proběhlo u mě. Dorazilo potvrzení o zadání výpovědi KK a zároveň i email s instrukcemi jak vypovědět (osobně nebo poštou). Já jsem na další komunikaci s nimi rezignoval a předpokládám, že kartu časem ukončí. Mají v tom holt bordel...
ab84
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků