Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 19. 9. 2017 12:38

ROlda78 píše:
retron píše:historie i zaniklých karet byla už ve starém modrém IB

Totéž vidím u čerstvě (cca 3 týdny) zrušeného "stickeru" (bezk. nálepka) v Mobilním eKontu. Dá se to nějak nastavit, aby se nezobrazovaly zrušené karty?! Nezmizí třeba po čase?

v menu lze vyselektovat pouze nové/aktivní karty
ING Konto kód: 125479
Curve promo kód na 5 GBP: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 19. 9. 2017 13:37

PULPANM píše:Mně tvrdili, že karta z IB zmizí s koncem platností karty, tak jsem zvědav na 1.10.

Snad ne, to mě pak čeká víc než rok. A skoro to byl hlavní důvod tu nálepku zrušit, aby mi tam nestrašila mezi 3 dalšími kartami. :-\

retron píše:v menu lze vyselektovat pouze nové/aktivní karty

Určitě i v appce? Já to tam nevidím.. Nebo když někde nastavím v int. bankovnictví (mimochodem mám stále ještě modrou e-banku), tak se to projeví i v mobilní aplikaci?
ROlda78
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mar.us 19. 9. 2017 13:44

andre7 píše:Oni změnily podmínky/odměny?

Ne.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 19. 9. 2017 14:03

ROlda78 píše:
PULPANM píše:Mně tvrdili, že karta z IB zmizí s koncem platností karty, tak jsem zvědav na 1.10.

Snad ne, to mě pak čeká víc než rok. A skoro to byl hlavní důvod tu nálepku zrušit, aby mi tam nestrašila mezi 3 dalšími kartami. :-\

retron píše:v menu lze vyselektovat pouze nové/aktivní karty

Určitě i v appce? Já to tam nevidím.. Nebo když někde nastavím v int. bankovnictví (mimochodem mám stále ještě modrou e-banku), tak se to projeví i v mobilní aplikaci?

v appce ne, mluvím o novém IB, ale i ve starém to bylo viditelné, akorát nešlo filtrovat
ze žlutého IB lze nastavovat akorát pojmenování karet, které se posléze projeví i v aplikaci, bohužel nelze nastavovat co viditelné bude a ani pořadí jednotlivých karet. na úvodní obrazovce se mi nově objevuje kreditní karta, ale jinak je to spíš horší a určitě pomalejší, donačítají se zústatky mj. právě z té KK
ING Konto kód: 125479
Curve promo kód na 5 GBP: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod cipisekcz 20. 9. 2017 10:53

Chtel bych se zeptat.
KK RB Life poskytuje slevy/vyhody PREMIUM RB CLUBU ??
cipisekcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 9. 2017 12:20

PREMIUM RB CLUB:
"Sleva může být čerpána pouze oprávněným držitelem RB platební karty. Uplatnění slevy je třeba oznámit prodejci před placením či potvrzením objednávky RB platební kartou. Pokud není stanoveno jinak, jednotlivé slevy se nevztahují na e-shop, na již zlevněné zboží, na zboží ve výprodejích, na polední menu v restauracích, na speciální akce nebo balíčky a nelze je kombinovat s jinými slevami."
ROlda78
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 9. 2017 12:26

On se asi ptal spíše na tohle...? :hm
https://www.premiumrbclub.cz/info píše:Na zadní straně Vaší platební karty zjistíte typ programu (PREMIUM RB CLUB/VIP PREMIUM RB CLUB).

V praxi to ale IMHO nejspíš obsluha u běžného partnera stejně neví, kde se podívat (takže by snad šlo uplatnit slevu třeba i na obyčejnou debetku, která by v programu být neměla - ono jsem tak stejně kdysi dávno uplatňoval slevy Citi Club s debetkou Citi, když jsem ještě neměl kreditku)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod revol 22. 9. 2017 09:36

dlouhy.dejw píše:A jde se vypovidat, koukam, ze se formular zmenil a uz ho lze poslat emailem na info@rb.cz Tak jsem zvedavy. Casu mam dost, na teto karte mi jeste bezi obdobi bez poplatku.

Zopakuji link na formular, urcite se nekomu bude hodit ;-)

https://uloz.to/!0fLsqdx35wrn/zanik-vyp ... 70321-docx

Funguje Vám ulozto? Mě to po zadání kodu píše chybu. Nenahráli byste někdo výpověď jinam, nebo mi ji neposlali? Přes PM pošlu email. Díky. Už mi začal nabíhat poplatek, tak je čas kartu zrušit
revol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zedna1 22. 9. 2017 12:43

@revol
Ten odkaz na ulozto funguje a to i bez registrace, proste pouzij tlacitko "Stahnout pomalu" a opis 4mistny kod je to.

EDIT: Aha tak omluva, na konci to skutecne vypise chybu connection ...
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 9. 2017 19:29

20.9. mi skončil první měsíc mallky a 21.9. vidím v transakcích MĚSÍČNÍ POPLATEK FW 6M -50 CZK. Tak hlavně, že má být první rok zdarma. Fakt mě nebaví s nimi pořád něco řešit...
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 9. 2017 19:39

A neodečítá se?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 9. 2017 19:44

Nn, není to taková ta klasika v podobě poplateček a pak jeho storno. Je tam jen těch -50.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Heavy71 22. 9. 2017 22:42

Vydrž, třeba se ještě odečte, u mě to jednou taky trvalo celej jeden pracovní den.
Heavy71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 9. 2017 23:10

wit.cz píše:20.9. mi skončil první měsíc mallky a 21.9. vidím v transakcích MĚSÍČNÍ POPLATEK FW 6M -50 CZK. Tak hlavně, že má být první rok zdarma. Fakt mě nebaví s nimi pořád něco řešit...
Bez poplatku za vedení je jen 6 měsíců, nikoliv rok... viz program výhod, bod 6.9 na straně 4: https://www.rb.cz/attachments/PI/karty/ ... 170401.pdf, proto je v té položce i "6M" :-)

Samozřejmě pokud se ti nevystornuje po víkendu, tak jim to s odvoláním na ten bod hned i reklamuj.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 23. 9. 2017 00:06

revol píše:
dlouhy.dejw píše:A jde se vypovidat, koukam, ze se formular zmenil a uz ho lze poslat emailem na info@rb.cz Tak jsem zvedavy. Casu mam dost, na teto karte mi jeste bezi obdobi bez poplatku.

Zopakuji link na formular, urcite se nekomu bude hodit ;-)

https://uloz.to/!0fLsqdx35wrn/zanik-vyp ... 70321-docx

Funguje Vám ulozto? Mě to po zadání kodu píše chybu. Nenahráli byste někdo výpověď jinam, nebo mi ji neposlali? Přes PM pošlu email. Díky. Už mi začal nabíhat poplatek, tak je čas kartu zrušit

Na mem pocitaci mi nefunguje upload na ulozto, tak jsem to nahral do uschovny:
http://www.uschovna.cz/zasilka/PZWN6IDVT3S9YEFF-CG4/
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka