Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Taki 23. 9. 2017 06:48

Jde to určitě jen posláním na info at rb.cz? Nahoře vlevo mají kontaktní poštovní adresu (?)
Posílal jsem to cca před 1/4 rokem přítelkyni mailem, tehdy to akceptovali, ale nevím, zda se něco nezměnilo.
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 9. 2017 07:36

fremantle píše:Bez poplatku za vedení je jen 6 měsíců, nikoliv rok... viz program výhod, bod 6.9 na straně 4: https://www.rb.cz/attachments/PI/karty/ ... 170401.pdf, proto je v té položce i "6M" :-)

Samozřejmě pokud se ti nevystornuje po víkendu, tak jim to s odvoláním na ten bod hned i reklamuj.

Pokud se tedy nejedná o situaci, kdy "Poplatek za správu Karty nebude vrácen v případě, kdy se jedná o Kartu obnovenou, náhradní, změnu typu Karty apod." Pod "apod." bych si dovedl představit i situaci, kdy karta byla klientem zrušena a za dva měsíce bankou vydána. Ale to už by byl hodně extenzivní výklad :hm :-))
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 9. 2017 11:53

No, to by nemělo být, ale dovedu si představit, že jejich pasystémy to tak mohou vnímat. :) Druhá věc mě napadá ... neberou to podobně jako s nárokem na 2k bonus?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod m.arus 23. 9. 2017 16:14

To je stejne divne, me retencni oddeleni prodlouzilo bezpoplatkove obdobi u RB Mall i RB Life o dalsi rok a nikdy mi tam zadny poplatek zauctovan ani oductovan nebyl. U kazdeho to provadeji jinak?
m.arus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 9. 2017 19:36

Při prodloužení to u mne bylo taky tak, ale když mi běželo standardní bezpoplatkové období, myslím, že to probíhalo formou naúčtování a hned odečtu.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod m.arus 23. 9. 2017 19:44

U me tedy ne.
m.arus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod franko_cz 26. 9. 2017 09:31

Povedlo se vám někomu v poslední době ukecat odpuštění poplatku za vedení RB Life? Já když jsem o to požádal, tak mi rovnou bez dalšího kontaktu poslali formuláře na vypovězení karty.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 9. 2017 09:45

Budu vědět za pár dnů.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod jirkau 26. 9. 2017 10:10

franko_cz píše:Povedlo se vám někomu v poslední době ukecat odpuštění poplatku za vedení RB Life? Já když jsem o to požádal, tak mi rovnou bez dalšího kontaktu poslali formuláře na vypovězení karty.

Co je v posledni dobe? Já dostal vedeni zdarma (ted nevim, jestli na rok nebo jen pul) na Mall i Life kartu koncem cervna.
jirkau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jisy 26. 9. 2017 10:50

Mně byl schválen 1 rok bez poplatků koncem května, s platností od nového období - tedy od půlky června.
Zároveň mi řekli, že na déle než na rok to nejde, ale že koncem období (cca 1,5 měs. před) mohu požádat znovu.
jisy
Diskutér

Odeslat příspěvekod maru.s 26. 9. 2017 17:40

Jo me udelali to same nekdy v unoru.
maru.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 26. 9. 2017 19:39

mě kartu rovnou v červenci vypověděli
ING Konto kód: 125479
Curve promo kód na 5 GBP: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod netlik 26. 9. 2017 20:07

Sami od sebe ji vypovedeli? Co je k tomu vedlo?
netlik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod maru.s 26. 9. 2017 20:09

Ja to udelal fikane, vypovedel jsem RB Style na pobocce a zaroven tam zalozil eKonto Smart a kdyz volala z retencniho, tak jsem s ni dohodl nejen RB Style zdarma v ramci toho, ze mi eKonto Smart prevedou na rok bez poplatku na eKonto Komplet, ale i RB Mall a RB Life na dalsi rok zdarma. Po roce mam pry zavolat pro pokracovani bezpoplatkoveho obdobi. Tak pro jistotu ted tocim pres eKonto Komplet statitisicove transakce mesicne, aby me jako klienta nechteli nechat odejit.
Jinak uz mi nekolikrat volali s nabidkou, jestli pry nechci vsechny ty me cetelemy a homecredity sloucit u nich do jednoho uveru. Ja vzdy rikam, ze rozhodne nee. Asi me maji dobre prolustrovaneho v uverovych registrech.
:D
maru.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 26. 9. 2017 21:25

podal jsem výpověď lejstrem zde z fóra na email. žádná retence, žádné info o přijetí výpovědi, žádné finální vyúčtování nic, pouze poslední výpis a v IB status ukončená
ING Konto kód: 125479
Curve promo kód na 5 GBP: 7BGCX
retron
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka