Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Surik4t4 10. 8. 2018 13:41

Což je super info pro lidi, který mají doma více manželek. :-D
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 10. 8. 2018 19:14

cz01 a jaky mas typ uctu? U nekterych je to snad placene (vedeni).
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 10. 8. 2018 21:23

Exclusive, ale neviděl jsem nikde, že by to rozlišovali... Mě volala bankéřka na centrálu a na webu mají dodatkové karty i pro Style kk, takže asi taky stejné podmínky.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 11. 8. 2018 01:25

Dodatkovou kartu k RB Style mam zdarna, je to tedy platebni nalepka, ovsem kdybych vedel, jaky to bude opruz, nikdy bych o ni nezadal. Neumeli ji zaslat na adresu bydliste, musel jsem se pro ni dostavit na pobocku a pote, co jsem zjistil, ze na ni neumeji volitelne zmenit PIN, ji stejne nepouzivam.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 11. 8. 2018 07:02

Mám pocit, že toto právě změnili, protože při zakládání účtu tu možnost nikdo na dotaz nezmínil. Jinak v průvodci pro držitele kreditní karty je výslovně uvedeno "Dodatkové karty STYLE nebo bezkontaktní nálepka pro Vaše blízké zdarma." a to samé pro Deluxe. KK Easy tuto možnost uvedenou nemá (https://www.rb.cz/attachments/pi/karty/ ... ele-kk.pdf), obdobné informace jsou uvedeny i na webu RB v obecné sekci o kreditních kartách.

Dodatkové karty považuji za fajn vlastnost - plnění vratky v rodině + pojištění (osobních věcí, kk + auto asisstance i pro držitele dodatkové karty v případě Deluxe).
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 8. 2018 12:18

Včera jsem si vložil prachy na pokladně na kartu.je 13 hod a banka inspirovaná klienty dosud peníze nepripsala. Vs i sběrny účet na kk sedí.a v bance neví proč to tam není pripsany. To je bordel a to zejtra tam chci poslat 70 tisíc na dorovnání teď vygenerovánim výpisu.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod pino 16. 8. 2018 21:59

Řešil jsem s RB reklamaci... Přišel výpis a vypočtena splátka, dotazuju se na infolince, zda ji mám platit, když mám disponibilní zůstetek v IB vyšší než je rámec. Ano zaplaťte. Odpovídám, jste si tím jista ? Chvíle mlčení, konzultace a tentokrát odpověď: ne, neplaťte. Při splatnosti splátky se samozřejmě naúčtovaly úroky. Reklamace. Do dvou dnu telefonát z reklamačního, že na infolince mi podali špatnou informaci a splátku jsem platit měl, nicméně úroky mi vracení a omlouvají se. Dotazuji se tedy reklamačního, že mám stále vyšší disponibilní zůstatek než rámec, zda opravdu mám platit ? Za půl hodiny telefonát z reklamačního zpět, že platit mám, protože systém v IB zobrazuje špatný disponibilní zůstatek. Ale že už to spočítali a přepsali a že už ten zůstatek ponížili a že je vše ok... Když jsem veškeré transakce a splátky hodil do excelu, tak jsem na číslech a zůstatcích, které nyní vidím v IB, takže konec dobrý. Ptal jsem se samozřejmě, jak jako špatně disponibilní zůstatek, v tu chvíli ale už mlžili ... Jedná se o KK Life plus KK Life nálepka, kde byly i nějaký refundace od obchodníků.
pino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ab84 16. 8. 2018 22:14

KK Life i KK Mall úspěšně zrušeny, takže moje Citi - Zuno - RB eskapáda ukončena. Bylo mi to ze začátku líto, ale nakonec po zkušenost s RB - bohudíky...
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 17. 8. 2018 09:40

Mám kartu Billa, které už nevydávají, ke konci platnosti je převydávají na Style.
Nevíte, jestli je možné místo Style si nechat vydat Mall.cz ?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 17. 8. 2018 10:26

Ahoj, odkud máš prosím info, že končící Billa je převydávána na Style?
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Lafayette16 17. 8. 2018 10:40

Spolupráce RB a Billa už skončila, karty Billa dobíhají do konce platnosti vydání.

To, že místo toho vydávají Style, vím z vlastní zkušenosti. Už vidím na internetu svoji kartu Billa i novou kartu Style.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 17. 8. 2018 13:30

pino píše:Řešil jsem s RB reklamaci... Přišel výpis a vypočtena splátka, dotazuju se na infolince, zda ji mám platit, když mám disponibilní zůstetek v IB vyšší než je rámec. Ano zaplaťte. Odpovídám, jste si tím jista ? Chvíle mlčení, konzultace a tentokrát odpověď: ne, neplaťte. Při splatnosti splátky se samozřejmě naúčtovaly úroky. Reklamace. Do dvou dnu telefonát z reklamačního, že na infolince mi podali špatnou informaci a splátku jsem platit měl, nicméně úroky mi vracení a omlouvají se. Dotazuji se tedy reklamačního, že mám stále vyšší disponibilní zůstatek než rámec, zda opravdu mám platit ? Za půl hodiny telefonát z reklamačního zpět, že platit mám, protože systém v IB zobrazuje špatný disponibilní zůstatek. Ale že už to spočítali a přepsali a že už ten zůstatek ponížili a že je vše ok... Když jsem veškeré transakce a splátky hodil do excelu, tak jsem na číslech a zůstatcích, které nyní vidím v IB, takže konec dobrý. Ptal jsem se samozřejmě, jak jako špatně disponibilní zůstatek, v tu chvíli ale už mlžili ... Jedná se o KK Life plus KK Life nálepka, kde byly i nějaký refundace od obchodníků.


Tak mě se todle stává akorát ke konci účtovacího období 20/21. Je karta vybraná a buďto to stihnu včas tam poslat nebo se mi generuje výpis v 4-6 hodin ráno že mám vyčerpáno xy zzz a spaltka je x yzz a pak po 8 aci dýl tam přijde částka na vyrovnání celýho rámce xy zzz a tím je to v pořádku zaplaceno a mužů kartou platit a pak ji zas další měsíc dorovnam k 20.
Tedy nechápu jak můžou vygenerovat nakou splátku když máš přebírá úvěrový rámec. Ještě mě teda napadá nějaký úročeny čerpání jako výběr z bankomatu a pak dorovnání na rámec nebo naka jina "platba" co není bezúročná.

Nakonec mi vklad na kartu připsali až po 15 hod, tedy 22 hodin od vkladu.dneska když jsem si další peníze poslal z účtu tak to tam byly do hodiny..
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 17. 8. 2018 14:45

To jdes do banky osobne vlozit hotovost na splaceni kreditky na sberny ucet a zaplatis si poplatek za vklad nebo jak?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 17. 8. 2018 15:38

potvrzuji, měly nějaký výpadek, splátku jsem mel 16.8., normálně je to zaúčtované do hodiny, tentokrát až druhý deN (KK DeLuxe)
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 18. 8. 2018 12:56

Poplatky jsem dosud neplatil žádný. Vkládal jsem odpoledne peníze z pronájmu a večer jsem potřeboval platit 2 objednávky na netu. V pátek už to tam přišlo převodem do RB.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků