ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jujec 3. 5. 2017 14:04

ffilus píše:stalo se také někomu, že nebyly přičteny bonusy v aktuálním výpisu ? :-(

marax1 píše:V aktuálním výpisu jsem nedostal připsané body za minulý měsíc. A to na třech kartách.

ffilus píše:a hádám, že za transakce na PRAZE 5 ? :-) asi další GAME OVER

jujec píše:Taky to na mě tak působí, asi o 2 koruny se liším v odměně za transakce mimo CK. Tak uvidím na dalším výpisu a když tak začnu kartu používat "normálně"

cert444 píše:A neni to proste jen bug? Pred par mesici tam taky nepripsali jeden mesic bonus a nasledne to bylo dodatecne pripsano. Dalsi mesic uz bylo vse ok. Dale by to preci museli oznamit, jako zmenu podminek pripisovani bonusu.


Tak celý minulý měsíc jsem platil jen na Praze 5 a navýšení bonusu bylo jen o 1 Kč. Takže to opravdu asi už nejde.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ffilus 3. 5. 2017 14:18

správně.... zase nic
ffilus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zeim 3. 5. 2017 14:25

Taky potvrzuji že za platbu jen na Praze 5 již dva měsíce nic (platby realizovány únor+březen).
Co ostatní běžné platby, za ty se to načítá?
Bonus se vyplatil ve výši z posledního výpisu ještě před vyúčtováním (a započtení vůči) elektřiny.
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guuruu 3. 5. 2017 15:23

Takze uz je zbytecne prechazet k CEZu kvuli kreditce. :D
guuruu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jujec 3. 5. 2017 15:52

To ne, pětistovka měsíčně a 2 % je super, ale prostě zřejmě jen z "poctivých" plateb.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fyluta84 3. 5. 2017 16:51

Takže mrkněte na E.on kartu. NEMUSÍTE být zákazníkem.
Někdo ji tu zmínil.. 0,- po dobu 3let.. 2% vratka, aplikace cetelem.
Já blbec otravoval s CEZ kartou, protoze nejsou EL psány na me.. Telefonní asistenky des bes.. a rocni vyuctovani a pak az mozna peníze bez apky abych vedel, kolik muzu cerpat.

EON a pani na tel. naprosto vpohode.
Predschvalili hned 50tis.. (mel jsem 4 roky citi a postupne sel od 20 do 60) Ty pipky na CEZ daly jen 20..

ukoncoval jsem RB kvuli 1 % a 50,-pop. mesicne..
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 5. 2017 18:47

Máte někde odkaz na podmínky vedení cetelem karty zdarma?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fyluta84 3. 5. 2017 20:12

Žádné povinné minimální platby..
více můžu poslat do emailu.

Lepší je asi mrknout na e.on KK.
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 5. 2017 20:55

Kdyžtak mi to prosím pošli do SZ..díky ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smurfik 4. 5. 2017 07:35

Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 10. 5. 2017 23:20

jako stanovit datum splatnosti na neděli příp. státní svátek a to už dva měsíce v řadě je vrchol arogance a nevstřícnosti vůči zákazníkům, zvlášť v kombinaci s celkovou nepružností tohoto produktu, je mi jasné, že to jde za Komerčkou, ale i tak
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TnT2 26. 5. 2017 07:45

ČEZ mi po 2 reklamacích, 2 měsících a 12 dnech konečně vyplatil bonus včetně toho za duben. Prý byl problém v tom, že mi bonus navázali na moje druhé odběrné místo, které má vyúčtování až v prosinci, ačkoliv smlouva ke kartě i výpisy jsou na adresu odběrného místa, kde mám trvalý pobyt i korespondenční adresu a které má vyúčtování v březnu.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jerry666 4. 7. 2017 18:02

ČEZ karta přestala dávat bonus za cestování, neví někdo, jak je to s poštou? Já to zjistím až za měsíc...
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TnT2 5. 7. 2017 22:42

Mně bonusy za platby SIPO na poště naskakují.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jerry666 6. 7. 2017 08:41

Díky za info.
jerry666
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků