ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jerry666 9. 11. 2017 21:58

Splaceno už nejspíš dnes (určitě zítra) bude. Sms nepřijde.
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pnovk 3. 12. 2017 12:19

Myslíte, že by mi nyní schválili a vydali ČEZ kreditku, kdybych nyní uzavřel s ČEZem smlouvu na dodávku elektřiny, ale počátek odběru elektřiny by nastal až 1.4.2018, kdy mi končí smlouva na dobu určitou se současným dodavatelem?
pnovk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 3. 12. 2017 12:32

měla by stačit podepsaná smlouva o dodávkách, ale budou Tě možná víc prověřovat než stávajícího zákazníka, 20t. kreditní rámec bývá "předschválen"
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pnovk 3. 12. 2017 13:06

Dík. První bonus připíšou do prvního ročního zúčtování dodávek elektřiny nebo až do druhého, když v tom prvním ještě neuplyne 12 měsíců vlastnictví ČEZ karty?
pnovk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 16. 12. 2017 19:24

Přišlo mi roční vyúčtování za elektřinu, 13.500 mínus bonus 3500 Kč (ČEZ karta), tedy cca 25% sleva. Slušný, na to, že mě to nic nestálo :)
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pnovk 28. 12. 2017 20:29

Já dnes zažádal o ČEZ kartu, schválili mi úvěrový rámec 30000 Kč.
Výpisy automaticky posílají na email nebo o to musím zažádat? Nechtěl bych platit poplatek za papírové výpisy.
pnovk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jumpmans 2. 1. 2018 23:34

vim, ze se tu jiz nejake domenky psaly, ale nejsem si jist- je potvrzeno, ze uz nema smysl platit CEZ kartou zajezdy?
diky
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 3. 1. 2018 12:19

Ano, nemá, už loni v létě to zrušili; zkoušel jsem to dva měsíce a pak jsem to vzdal.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 1. 2018 18:05

Muže mi někdo natuknout pojem cestovka, zájezdy pres SZ?
anonymni

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 1. 2018 18:50

Tak to musí být topka karta a ještě kvůli bonusům nutnost držet předražené energie :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elinor 3. 1. 2018 19:13

Tak hrozné to není, mám e-tarif u sazby d02d a jsem spokojena, jediné, co mne láká, je Energie ČS.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jumpmans 3. 1. 2018 20:06

dr._lukas píše:Tak to musí být topka karta a ještě kvůli bonusům nutnost držet předražené energie :-D

Proc predrazene? V tarifu d57d mam vt i nt za 915 na dva roky. Ukaz mi dodavatele ktery je aktualne levnejsi rad k nemu prejdu.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TnT2 3. 1. 2018 20:07

V notifikačních SMS o transakci už je konečně obsažena informace o dostupném zůstatku úvěrového rámce.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 1. 2018 23:16

elinor píše:Tak hrozné to není, mám e-tarif u sazby d02d a jsem spokojena, jediné, co mne láká, je Energie ČS.
Mám tu stejnou sazbu, do konce února i eTarif a přece jen se našel při mé spotřebě výhodnější dodavatel, skautská energie, rozdíl v ceně je nějakých 6 stovek, což odpovídá jedné měsíční splátce..než to rvát na dividendy Čezu, radši si dám večeři v restauraci ;-).
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 4. 1. 2018 00:12

Ale co akcionáři? :shock: To nebudou mít co do huby :'(
paty07
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků