ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kolous007 5. 6. 2018 20:50

Tomáš Marný píše:
kolous007 píše:nefunkčnost v Mastepass ...

Pokud vím, nefunkčnost v Masterpass je chyba Masterpass u karet, které používají 3D Secure. Z tohoto důvodu letěl Masterpass z telefonu, nebaví mne stále dokola platit 1,- Kč za ověření karty po každé aktualizaci aplikace nebo reinstalaci telefonu.


Je to možné, ale faktem je, že mi bez problémů fungují karty Hello bank a Air Bank. O heslo z 3DS si to i při Masterpass řekne a zafunguje. ČEZ KARTA si řekne o kód, ale pak to zahlásí, že vydavatel zamítnul transakci.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 5. 6. 2018 22:31

jiné karty mi v Masterpass fungují vč. Curve, naopak ČEZ karta mi na direkt nezafungovala ani v bráně GP webpay, má totiž nějaký příliš striktně nastavený secure management, řešil jsem to kvůli kombinaci s Curve, ale maximálně jsem se dostal k identifikaci problému, řešení je mimo pravomoci supportu.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 6. 6. 2018 06:11

CEZ karta nefunguje ani v samoobsluzne cerpaci stanici Benzina, reklamoval jsem to u Essoxu a napsali mi neco v tom smyslu, ze je to vlastnost karty, ze tyhle transakce maji nastavene jako zakazane a menit to nebudou.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 6. 2018 08:37

Za jak dlouho po připsání peněz jsou na ČEZ kartě k dispozici? Vypadá to, že ani dva dny po připsání ještě ne. Jaké s tím jsou zkušenosti?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jidis 8. 6. 2018 08:41

Treti pracovni den po odeslani platby z Air Bank, pokud tedy nepresahne splatka uverovy ramec, protoze pak tam platba nekde ceka, az zustatek klesne.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 6. 2018 08:57

Po odeslání platby z Airbank dopoledne (čili připsání do KB ten samý den)?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jidis 8. 6. 2018 09:05

Jo.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DoubleSix 8. 6. 2018 09:49

Lafayette16 píše:Za jak dlouho po připsání peněz jsou na ČEZ kartě k dispozici? Vypadá to, že ani dva dny po připsání ještě ne. Jaké s tím jsou zkušenosti?
Odesláno z Monety v úterý ráno (ten stejný den v KB) a na můj úvěrový účet ke kartě připsáno až ve čtvrtek odpoledne (při platbě kartou ve čtvrtek ráno to stále ještě v SMS hlásilo původní zůstatek).
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 8. 6. 2018 09:52

ČEZ karta funguje v režimu D+3, údajně dokonce D+3 po 14. hodině, ale přijde mi, že zůstatek je aktualizovaný už ráno
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 6. 2018 10:03

Díky!

Pro zajímavost - peníze odeslány (z Airbank, čili i připsány do KB) ve čtvrtek dopoledne, takže D+3 znamená, že k dispozici na ČEZ kartě budou až v úterý?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 8. 6. 2018 13:32

utery mozna pondeli
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jujec 12. 6. 2018 07:44

V pondělí, ale po 14. hodině.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 6. 2018 09:58

Tak to už včera nestihnu ověřit. Zkusím ji dneska, ale to už by to tam být mělo.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 13. 6. 2018 09:02

Další pokus - peníze odeslány (a připsány) ve středu dopoledne, vyzkouším v pátek odpoledne.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 13. 6. 2018 10:17

posílal jsem v pondělí dopo a dnes dopo jsem již platil, tzn. s tou 14. hodinou to neplatí
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků