ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kolous007 4. 6. 2018 15:49

Prosím, také se vám někomu, přestože kartu používáte, na výpise objevuje "Za transakce tento měsíc získáváte 0,00 Kč" a přesto se v celkovém součtu dole v takovém tom oranžovém rámečku prémie připisují ? Dříve tam ten přehled nahoře nebyl, píšou tam jen, že mi vrátili 50,- poplatek.
Naposledy upravil kolous007 dne 5. 6. 2018 09:40, celkově upraveno 1
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ab84 4. 6. 2018 15:59

Taková podoba výpisu chodí už od začátku roku. Působí to trochu zmateně, ale když ten "nulový" řádek ignoruješ, tak zjistíš, že všechno ostatní ve výpise sedí jak má. Bonus se připisuje do oranžového rámečku, ale až s měsíčním zpožděním (čili za útratu z předchozího výpisu).
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kolous007 4. 6. 2018 17:31

Děkuju, no je to hodně matoucí, ale u Essoxu se už nedivím ničemu :-). BTW: ČEZ KARTA kromě toho, že nejde v Curve, přestala fungovat v MC Specials a teď nově odmítá už i Masterpass...
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 5. 6. 2018 09:34

To potvrzuji a má celkově nějaký problém s jednou ověřenými net platbami, odmítlo mi ji i Liftago. MC Specials o tom ví. Podařilo se Vám rozklíčovat řádek "Benefity celkem"?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolous007 5. 6. 2018 09:38

Ty Benefity celkem jsou podle mě jen součet jakoby ušetřených poplatků, přičítá se tam ta padesátikoruna. Je to nesmysl, protože karta je od začátku zdarma, tak je to opravdu jen virtuální úspora. Asi za jiné typy Essox účtuje poplatky, tak u ČEZ KARTY to uvádí jako benefit.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jidis 5. 6. 2018 10:43

Ja tam mam benefity celkem 100 Kc, takze s poplatkama cachruji teprve dva mesice?
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kolous007 5. 6. 2018 10:47

Fakt nevím, já tam mám 550 Kč.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 6. 2018 10:48

Na mě to dělá dojem, že do ("klasického") výpisu Essoxu pak ČEZ "dotiskne" logo a obdélník ohledně bonusů.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ab84 5. 6. 2018 11:07

Já mám 300 Kč, a u mě je to tak jak píše kolous007, čili každý měsíc se mi benefit navýší o 50 Kč. Každopádně souhlasím, že je třeba celý ten box "Vaše odměny za věrnost" ignorovat, důležitý je pouze ten oranžový rámeček na konci výpisu.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jidis 5. 6. 2018 11:38

Ja mam CEZ kartu od ledna, takze prvni tri mesice byly bez poplatku a dalsi dva mesice s poplatkem, ktery refunduji, proto tam mam jen 100 Kc.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kolous007 5. 6. 2018 11:57

Upřímně řečeno, nebýt (v současné době nadstandardní) vratky 2%, tak s nima asi nechci mít nic společného. Žádný přehled na webu, tyto zmatky, nefunkčnost v Mastepass ... Asi nebudu sám, kdo to tak vidí ...
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 6. 2018 14:16

Já, technicky zaostalej, to s nima nějak vydržím. :) Ano, nějaké to IB by bodlo, ale notifikační SMS dost ulehčují vedení přehledu, který bych si vedl tak jako tak.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod kolous007 5. 6. 2018 14:46

To je pravda, že notifikační SMS zdarma a teď nově i se zůstatkem, jsou dobré a u konkurence nejsou běžné.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jidis 5. 6. 2018 15:09

Spoleh na to stejne neni, vcera rano jsem s ni platil pres internet 1500 Kc zalohu na elektrinu, poslalo SMS, ze zustatek po platbe je 2600,40 Kc. Tak jsem tam hned poslal splatku, abych vyrovnal presne uverovy ramec 30000 Kc, jenze jsem pak odpoledne provedl jednu platbu 16,90 Kc v obchode a poslalo to SMS, ze zustatek po tehle platbe je 3140,90 Kc. Problem je, ze se mi pravdepodobne nezauctuje ta splatka, protoze bych s ni prebil uverovy ramec a to pry nejde. Kde se tam najednou vzalo o cca 500 Kc vic, to nechapu, zadnou dalsi splatku jsem neposilal.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 6. 2018 20:34

kolous007 píše:nefunkčnost v Mastepass ...

Pokud vím, nefunkčnost v Masterpass je chyba Masterpass u karet, které používají 3D Secure. Z tohoto důvodu letěl Masterpass z telefonu, nebaví mne stále dokola platit 1,- Kč za ověření karty po každé aktualizaci aplikace nebo reinstalaci telefonu.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků