Expobank nejvyšší devizový úrok

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod neosobně 20. 3. 2016 16:10

Koukám že tato banka nabízí relativně nejvyšší úrok u deviz TV z té bídy v Kolonii česko...
Podmínka pro bezpaltný účet není problém u relativně malého požadovaného obratu 40tis.
Avšak..., Expobank má velice obsáhlý sazebník, komplikovaný...to se jeví podobou na podobné šejdíře jako "česká" šiditelna erste...
Jaké jsou vaše zkušenosti s touto přejmenovanou LBBW/ Expobank ??
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 3. 2016 16:37

Ta je přeci hned další na řadě po ERB, ne? :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod neosobně 20. 3. 2016 16:41

..i kdyby...tak nevadí...vždy jsem dosáhl všeho a více,i třeba přihlášením v ins. řízení...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 3. 2016 20:23

drkarel píše:Ta je přeci hned další na řadě po ERB, ne? :-)


To si fakt někdo myslí, že Expobank ukončí brzy činnost a přestane přijímat vklady, vyplácet vklady tj. fungovat?
Mám u nich založen Spořící účet Garant.
anonymni

Odeslat příspěvekod neosobně 20. 3. 2016 21:24

Jedná se jen o provokatéra a jeho výkřik do tmy, pod vlivem široké protiruské propagandy a paranoie, která vidí "agenta chodce" či "záškodníka" či "ruského brouka" za každým rohem... a tak by se hodil run i na další banku s ruským kapitálem...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 3. 2016 06:53

Přesně. :D I vytříbenou terminologii ti do palice nalili bezchybně.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 21. 3. 2016 10:09

Proč dávat devizy do Expobank, když Zuno i J&T nabízejí více:
Expobank: EUR 1rok = 0,80%; 2 roky = 1,00%
Zuno: EUR 1 i 2 roky = 1,05%
J&T bank: EUR 1 i 2 roky = 1,60%
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 21. 3. 2016 18:30

Myslel jsem USD.... tam má Expobank 0,9% a Zuno jen 0,8%...u vysoké částky to dělá rozdíl nikoliv zanedbatelný v dnešní EU/USA úrokové nařízené bídě
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DoubleSix 22. 3. 2016 11:03

U USD má J&T dokonce 2% na 1 letém TV.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 23. 3. 2016 15:22

No problém je v tom, že JT banka tento úrok nabízí pro tzv. "Prémiové bankovnictví", což pokud mám dobré informace je pro klienty, kteří u této banky mají souhrně investováno tak či onak nejméně 10mega korun...což je vzhledem k nepatrné výši stropu pojištění vkladů u FPV ze zákona, šílenost do jediné banky vkládat, at už na cokoliv několikanásobek max. pojistné částky FPV...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DoubleSix 24. 3. 2016 11:25

Kdepak. TV v USD může mít i klient ClearDeal (tedy s vklady od 0,5mKč).
Jinak Prémiové bankovnictví je pro klienty s vklady nad 3mKč.
Pro klienty s vklady nad 10mKč je Privátní bankovnictví.
Alespoň takhle to v bance platilo. Dnes si myslím si už na toto nehrají ;-)
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 3. 2016 12:10

Kde to přesně vidíš? V úrokovém lístku pro Clear Deal jsou vklady pouze pro Kč a EUR: https://www.jtbank.cz/public/ec/80/2d/2 ... _15_CZ.pdf

Další měny jsou až v lístku pro "Prémiové bankovnictví": https://www.jtbank.cz/public/6/15/84/28 ... _18_CZ.pdf

Službu Prémiového bankovnictví sice nyní možná poskytnou komukoliv (tedy i bez dostatečného objemu depozit), ale kdo nedosáhne nejméně 3 mio Kč, tak mu budou účtovat tisícovku měsíčně:

Sazebník poplatků služeb prémiového bankovnictví J&T BANKY, a. s. píše:Poskytování služeb prémiového bankovnictví: 1000 Kč měsíčně

Poskytování služeb prémiového bankovnictví v období 3 měsíců po uzavření smlouvy a dále v případě, že klient udržuje průměrný měsíční zůstatek ve výši minimálně 3.000.000 CZK v součtu na všech produktech poskytovaných v rámci služeb prémiového bankovnictví: zdarma
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 24. 3. 2016 15:18

Ono se to už mohlo změnit. Přeci jenom to je už nějaký pátek (spíše několik let), kdy jsem s nimi řešil založení TV v USD. Řešil jsem to s osobním bankéřem a ten v tom tenkrát neviděl problém.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 22. 1. 2017 08:50

J&T je ústav oligarchického Bureš-Babišovského typu, však jej podobní také vlastní...
Jen blázen tam vloží více než je limit pojištění vkladů...
Svoji veksláckou minulost nezapřou...
Dobré je taky jak se tu i jinde čile veksluje s jejich "bony", dokonce jeden vekslák co mě před rokem nabízel směšný kurz za odkup mých magnus bonů je nyní hromadně i přes spam mail nabízí ve statisících... :pozor
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 26. 12. 2017 08:34

Expobank má vážný problém z vládnoucími Zločinci Eurohujery na Ukrajině...http://zpravy.e15.cz/zahranicni/ekonomi ... -internetu
neosobně
Nadšenec


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků