letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cestak71 1. 7. 2018 14:49

Istanbul neni zrovna cílová destinace koupáků. Jinak 40 minut do odletu by mělo stačit ;-)
cestak71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eR99 14. 7. 2018 13:09

Ve Stuttgartu se letišnímu salónku (vstup přes PP) vyhněte obloukem. K jídlu zde nic v době obědu nemají. Narazil jsem pouze na arašídy, brambůrky, jablko, jogurt...
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eL Ká 14. 7. 2018 13:58

BERLIN AIRPORTCLUB LOUNGE (TXL) pres Priority Pass.

Salonek se nachazi v hlavni hale (terminal A/B) v prvnim patre. Je malicky, nema ani vlastni WC. Pitivo standard (pivo lager + psenice + nealko, cola, fanta, srajt, dzusy, vino, zakladni koralka), jidlo slabsi vyberem (jablka, jogurt, jeden dezert - rozbalena buchta z Kauflandu, slane tycinky, 2 druhy sendvicu). PC koutek. Wifi pomala.

Meli jsme HODNE casu, tak jsem ty 2 vstupy na priority pass obetoval, ale pri cekani pod 1h bych to asi znovu neudelal.
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prologer 14. 7. 2018 15:37

Příjemná zkušenost z poslední dovci se všemi 3 salonky:
- Munich - dobré víno, Weissbier, bramboracka s extra ingrediencemi, sýry, šunky, saláty. Prostředí trochu stisnene.
- Naples - aperol spritz s dobrým sektem, mozzarella na 5 různých způsobů, káva i s baristou, limoncello. Příjemné prostředí.
- Zurich - spoustu druhů alkoholu, 8 druhů vína a sektu, spetzle, Kuskus, polévka. Příjemné prostředí, na výběr 2 salonky s totožným sortimentem.
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 17. 8. 2018 15:03

Prohledal jsem fórum ale nikdo tu asi nemá zkušenosti se svk Tatra bankou a její platinovou kreditkou Visa ? Údajně na ni Slováci navštěvují salonky po celém svete s priority pass prestige. Karta je od 1/2018 zdarma při útratě 2000 eur, údajně tam patří i převody v inetbankovnictvi - převod z karty na účet za 1 euro. Poplatek je jinak 20 eur měsíčně . To je pobočka rajtky na svk ? Jejich premium účet je při obratu pouhych 1500 eur, tedy necelých 40 tisíc CZK .
Koukám že Visa platinum má i ucb , případně KB.jedine asi si kupují neomezený vstup s uk rezidencí za 233 liber.6700 Kč . Podmínky v PDF jsem k tomu na webu nedohledal a platby v inetbankovnictvi už tam nemaj.v novým ceníku od 1/ 2018
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 8. 2018 15:39

eL Ká píše:BERLIN AIRPORTCLUB LOUNGE (TXL) pres Priority Pass.

Salonek se nachazi v hlavni hale (terminal A/B) v prvnim patre. Je malicky, nema ani vlastni WC. Pitivo standard (pivo lager + psenice + nealko, cola, fanta, srajt, dzusy, vino, zakladni koralka), jidlo slabsi vyberem (jablka, jogurt, jeden dezert - rozbalena buchta z Kauflandu, slane tycinky, 2 druhy sendvicu). PC koutek. Wifi pomala.

Meli jsme HODNE casu, tak jsem ty 2 vstupy na priority pass obetoval, ale pri cekani pod 1h bych to asi znovu neudelal.



Se salonkem v terminálu C nemá někdo zkušenost?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod MekliCZ 20. 8. 2018 21:24

Byl nekdo na Stanstedu v Escape loungi? Jak moc resi dresscode?
MekliCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod goropes 21. 8. 2018 05:52

Byl jsem v Escape několikrát, dress kod neřeší, měl jsem normálně sportovní kraťasy a tričko, nikdy nebyl problém.
Jinak taková průměrná lounge, hodně stolečků jako v kavárně, méně pohovek a míst v relax zóně.
Většinou mají i polévku a 2 teplá jídla (často italské těstoviny a brambory s něčím).
Celkem velký výběr musli a ovoce.
Alkohol je sice zdarma, ale jen na baru s obsluhou, nemůžete si nalívat sami.

Všude u stolečků mají cedule, že pokud se pokusíte cokoliv vzít do letadla, bude to považováno za krádež a budou volat policii.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 21. 8. 2018 06:48

Tak to abyste jim tam vsechno jidlo pred odchodem radeji jeste vykadili. :D
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MekliCZ 21. 8. 2018 07:32

A zkoušels něco pronést? :D
MekliCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod doonio 21. 8. 2018 19:48

goropes píše:Byl jsem v Escape několikrát, dress kod neřeší, měl jsem normálně sportovní kraťasy a tričko, nikdy nebyl problém.

Jak to bylo s obsazenosti, dalo se tam v klidu sednout, nebo jsi viděl nějaký čekací seznam..případně jak jsi tam byl? Na PP?

Plánuji se tam stavit příští týden, tak případně aktualizuji výše zmíněné...
doonio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eL Ká 21. 8. 2018 21:12

Na Escape se stavuji tak 5x do roka, protože jako socka lítám hlavně na Stansted. Nikdy nebyl žádný čekací list, posezení na pohodu, žádná tlačenice. Je to salónek spíše průměrný, ale jako únik z děsivé reality Stanstedu je více než dobrý. Doporučuji, když budou mít, nachos se salsou. Vstupuju na samozřejmě PP. Jednou jsem při cestě zapomněl poslat pohledy a vzpomněl si až v salónku, nechal jsem je u slečen na vstupu (protože jsem je měl už ofrankované) a pohledy došly.
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod noi2 24. 8. 2018 14:56

Aktuální zkušenosti:
Mnichov atlantic lounge - solidně se tam dalo nasnídat, k pití slušný výběr včetně alkoholu, oddělená klidová místnost. Jen je to na EU terminálu, dost dlouhá cesta, přes kontroly (museli nás propustit ručně, protože boarding pass byl na druhý terminál. Po odchodu ze salónku nás letištní autobus převezl na správný terminál už přímo za kontroly (jezdí tuším co 15 minut).
Mobay arrivals lounge (Montego Bay) - velmi slabý výběr pití (ani nevím, zda měli alkohol), pár chlebíčků, dveře dokořán otevřené do příletové haly, ale ochotný personál.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod honzik28 25. 8. 2018 11:14

Nevim jestli to tady uz nebylo, ale v Bratislave letistni salonek ted cca mesic jede jako mastercard a vstupy plati jako v Praze takze s mc world elite od erste je vstup zdarma + 4 hoste taky zdarma.
Maji tu nejake balene syrove croasanty, bagetu a jogurt + klasika bramburky, orisky apod. Pivo, vino, alkohol...
honzik28
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Peťo6 26. 8. 2018 17:09

K tej Bratislave - v správe sa píše, že pre prémiové karty vydané SLOVENSKOU bankou... Čo snáď znamená, že na Slovensku to má zopár ludí a salónik bude naďalej prázdny, pretože na nejaké návaly to tam neni moc stavané a jedlo predtým behom dňa ani nedoplňovali... :-D

https://www.bts.aero/o-letisku/press/tl ... ratislave/
Peťo6
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků