MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 27. 2. 2017 23:10

fakt?UCB je pomala...
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 28. 2. 2017 07:33

TnT2 píše:V Equa bank stále D+1, tedy do druhého pracovního dne, většina ostatních bank včetně velkých kamenných už to zvládá rychleji.

Equa je ráda, že zvládá online převod, pod čímž si představuji max několik vteřin, v rámci vlastních účtů.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xkanourek 28. 2. 2017 10:23

Přidám taky aktuální zkušenost s Monetou_sice se chlubí, že platby dopoledne posílají hned, ale platba zadaná ve čtvrtek po 20 hodině mi byla odeslaná až v pondělí, prostě hnus velebnosti :/
xkanourek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 1. 3. 2017 12:48

Já odesílal v úterý krátce po 12 hod asi pade a do poštovky to přišlo již v úterý
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 3. 2017 15:24

xkanourek píše:Přidám taky aktuální zkušenost s Monetou_sice se chlubí, že platby dopoledne posílají hned, ale platba zadaná ve čtvrtek po 20 hodině mi byla odeslaná až v pondělí, prostě hnus velebnosti :/

Nesmíš dát splatnost až na pondělí. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod DrCaves 1. 3. 2017 19:34

Zdravím. Poprosím o radu. Volal jsem sice na infolinku ale jejich odpověď se mi moc nezdá. Kreditka u monety (moneycard Smart). V lednu čerpáno cca 15 tisíc. V únoru jsem v bezurocnym období nadvakrát splatil. Bohužel jsem se asi preklikl a splatil o stovku méně než jsem vyčerpal. Teď mi přišel vypis s úroky za 300. Na infolince tvrdí že je to počítáno z vyčerpané částky a ne z dlužné. Což mi z logiky věci přijde absurdní úročit peníze které vlastně nedluzim. Ve smlouvě nemůžu najít z čeho se úroky počítají. Má někdo podobnou zkušenost případně může někdo potvrdit tvrzení banky že z dlužné stokoruny je správné narvat 300 Kč úrok?
DrCaves
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 3. 2017 19:38

Samozřejmě, že se to počítá z částky podle výpisu a je to tak úplně v souladu s obbchodními podmínkami, není se nad čím podivovat... Funguje tak kterákoliv kreditní karta, pokud nevyužiješ bezúročné období. Příště by si to chtělo možná číst, co vlastně podepisuješ.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Gandalf007 2. 3. 2017 10:50

Přesně tak, v tom je kouzlo kreditek - je to dobrý sluha, ale zlý pán.
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsopl 2. 3. 2017 12:09

Za placení kreditní kartou MONETA teď můžete získat Kiu Sportage
https://www.moneta.cz/platavyhraj

Plať a vyhraj

Abychom vám zpříjemnili placení s kreditní kartou MONETA Money Bank, připravili jsme pro vás akci “Plať a vyhraj”. Hraje se o peníze za nákupy zpět a také o automobily Kia Sportage.

Do soutěže se můžete zařadit velice jednoduše. Stačí s jakoukoli kreditní kartou od MONETA Money Bank zaplatit v kamenném nebo internetovém obchodě. Pokud bude zrovna vaše platba 1000. v pořadí ze všech plateb kreditními kartami banky v daném měsíci, získáte peníze za váš nákup až do částky 1000 korun zpět.

Bude-li vaše platba v daném měsíci 600 000. platbou vyhráváte nový vůz Kia Sportage. V případě výhry vás budeme kontaktovat na uvedený telefon. Ale pozor, do soutěže o nové auto se dostanou pouze platby nad 500 Kč. Bližší informace a podmínky soutěže najdete v přiložených pravidlech, nebo vám je rádi vysvětlí bankéři na pobočkách. O výhře vás budeme informovat telefonem.

Soutěž začíná 1. března a končí 31. května. Každý měsíc rozdáme jeden vůz Kia Sportage a 1 000 000 korun na výherní platby kreditní kartou. Takže šancí, jak si zlevnit nákupy s naší kreditkou, budete mít v každém soutěžním měsíci spoustu.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 21698 2. 3. 2017 13:02

Jeste ze neni vyhrou Hnujdej. :mrgreen:
21698
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rafael58 2. 3. 2017 14:40

To zase budou miliardy protočené v cestovních kancelářích :D
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 21698 2. 3. 2017 14:52

U me ne.
21698
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nikko 2. 3. 2017 15:02

rafael58 píše:To zase budou miliardy protočené v cestovních kancelářích :D

Jak se dají točit v cestovních kancelářích ?
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dalich 2. 3. 2017 15:17

Jojo, od té doby, co jsem přes takovou podobnou soutěž vyhrál auto, se vydavatelé karet už poučili a o výhře rozhodne náhoda a ne příprava :mrgreen:
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Smurfik 2. 3. 2017 15:37

nikko píše:
rafael58 píše:To zase budou miliardy protočené v cestovních kancelářích :D

Jak se dají točit v cestovních kancelářích ?


Prostě si kreditkou v cestovce koupíš zájezd, třeba cestu kolem světa.
Smurfik
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků