MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Taki 12. 10. 2017 16:01

Úrok 3% musí dát minimálně na 1 rok od založení - viz veřejný příslib - informace na obrazovce mobilu při zakládání TOMa či převodu FreeFlexi na TOMa:
Obrázek
Naposledy upravil Taki dne 12. 10. 2017 18:25, celkově upraveno 1
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cactuz 12. 10. 2017 16:26

Dik.
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod radecekh 12. 10. 2017 19:18

Vážně vám stojí za ty 2 stovky měsíčně jít 10x do krámu platit jejich kartou, šaškovat s posíláním těch 15 tisíc a mít tam 100tisícový zůstatek?
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod cactuz 12. 10. 2017 20:01

Jo.
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 12. 10. 2017 21:34

Proc do kramu? Staci zaplatit kartou po netu 10x po korune. To je otazka 5ti minut. Za 5 minut 200 neni spatny vydelek. Na ulici nelezi. Taky se da napsat, ze to je za hodinu 2400. Kdyz to takhle v rodine delam 4em lidem, je to uz trochu na zblazneni, ale prilepseni se hodi..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rafaa 13. 10. 2017 10:33

Nevíte, dá se na kartě od Monety v jejich IB natavit povolení nebo zakázání plateb přes internet?
rafaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 13. 10. 2017 10:51

Jasne, ze to lze
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 17. 10. 2017 06:08

Taki píše:Proc do kramu? Staci zaplatit kartou po netu 10x po korune. To je otazka 5ti minut.


Jak se da zaplatit kartou po netu 10x po korune, muzete dat nejaky priklad?
Jinak jsem se chtel zeptat, jake mate zkusenosti s uctem Tom s urocenim 3%, jestli v nem nejsou nejake hacky, ktetre se projevi az pri uzivani.
Nevite, jestli neni nejaky trik, jak tech 10 transakci kartou nejak zautomatizovat, aby se clovek nemusel o to starat? Neco jako u mSporeni, kde pry slo zadat platebni prikaz, vzapeti ho zrusit a stejne se pricitaly penize na lepe uroceny ucet.
Nekde usem cetl zminku o moznosti prikazu k uhrade platebni kartou, ale jak to funguje av jakych situacich se to da vyuzit? Kazdy bezny jednotlivy prikaz k uhrade se asi neda prevest na ten prikaz k uhrade plateb. kartou? Nedalo by se toto vyuzit pro splneni te podminky 10 plateb kartou?

-- 17. 10. 2017 07:12 --

PS mam to treba chapat tak, ze bych mohl rozdelit mesicni platbu plateb. kartou za internet do 10 plateb? To nevim, jestli by mi provider podekoval...
Ja totiz jinak platim kartou na netu spis zridkave.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 17. 10. 2017 06:27

Muzes dobijet kreditovou jizdenku regiojetu po korunach.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 10. 2017 07:48

Tak když už nevím jak, tak si prostě na týden vyměním tu jednu kartu, kterou obvykle platím za debetku MMB a budu holt platit s ní... Těch 10 transakcí je někdy záležitost 2 dní. O co tím přijdu? Přinejlepším 1 %, pokud mám nějakou kreditku, co vrací? To mě těch 10 - 20 Kč fakt vytrhne... ;-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Persbrandt 17. 10. 2017 16:05

taylor729 píše:Muzes dobijet kreditovou jizdenku regiojetu po korunach.


Dikyza tip. Skoda jen, ze regiojetem vlastne vubec nejezdim. Kdyby se tak dala dobijet jizdenka do prazske Mhd, to bych bral.

-- 17. 10. 2017 17:28 --

fremantle píše:Tak když už nevím jak, tak si prostě na týden vyměním tu jednu kartu, kterou obvykle platím za debetku MMB a budu holt platit s ní... Těch 10 transakcí je někdy záležitost 2 dní. O co tím přijdu? Přinejlepším 1 %, pokud mám nějakou kreditku, co vrací? To mě těch 10 - 20 Kč fakt vytrhne... ;-)


No ja nyni zadnou kreditku ani nemam, takze tohleto neresim. Spis bych mohl mit problem dodrzet tech 10 transakci kartou, i kdyz bych kartou MMB uplne nahradil svou stavajici kartu.Verim, ze pro vetsinu lidi to muze byt bez problemu, mozna jsem specialni pripad.
Chapu to ale tak, ze kdybych nejaky mesic tech 10 plateb kartou nedodrzel, tak za ten mesic nedostanu ten vyssi urok, ale dalsi mesic uz ho muzu dostat? Nebude mi za to nedodrzeni nauctovan zadny poplatek za vedeni uctu jako u jinych bank (kdyz teda vedeni uctu uvadeji jako zdarma), to same kdyz by mi tam neprislo tech 15000 kc?

Jinak se zeptam zuctovaci obdobi (napr. pro vyhodnoceni tech transakci) je u MMB od prvniho do posledniho v mesici ? ( treba u Csob je to nepochopitelne jinak)

PS Podle informaci z MMB lze ucet Tom zalozit nejen pres aplikaci Smart Banka, ale i normalne na pobocce.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod barnyss 17. 10. 2017 21:39

Od května jsem marně reklamoval nepřipsaný bonus za platbu kreditkou (5 % z nákupu elektroniky v březnu 2017), 2x jsem je urgoval, naposledy jsem už použil ostřejší slova, a dnes mi přišel omluvný email MMB ombudsmana pro klienty s tím, že mi na účet připsali 500,- Kč jako kompenzaci a dlužný bonus připíšou s vystavením nového výpisu koncem měsíce (což však předtím slibovali taky). Prostě to chce vydržet a vystupňovat urgence ...
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chosta 18. 10. 2017 11:50

Nevíte jestli jde s toma účtu přepnout zpátky na účet free &flexi jedná se mě kdyby snížili úrok
chosta
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jiay 18. 10. 2017 13:56

Mizes Tom zrusit a zalozit pres IB novy FF. Ale ani kdyby na Tom uctu snizili urok, tak nebude mit FF zadnou vyhodu.
jiay
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chosta 18. 10. 2017 15:52

Díky, tak přejdu k tom účet
chosta
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků