MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 3. 2018 02:51

poštovka půl roku, pak mbank.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 3. 2018 21:08

Dnes jsem změnil balíček výhod na smart kreditce na dům, hobby, zahrada..Chci nakupovat zítra v Ikeii, má někdo zkušenosti, jestli 5% vrací Moneta bez keců nebo se mám připravit na případné reklamace?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 3. 2018 05:55

Ano, v Ikei vrací bez problémů.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mammooth 23. 3. 2018 23:15

Ale v ikea restauraci a bistru nikoliv. :-) Pečlivě nastavené terminály.
Mammooth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fc70 24. 3. 2018 00:07

V restauraci a bistru zase vrací při nastavení odměn na restauraci. Souhlasím, pečlivě nastavené.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 3. 2018 05:59

Ano, to je pravda, na to jsem zapomněl upozornit. Já tu restauraci obcházím přes dárkovou kartu Ikea. Nabiju dárkovou kartu a pak s ní platím.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 24. 3. 2018 08:44

Ta se da nabit kreditkou na pokladne?
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 3. 2018 12:35

No, ne úplně. Ta se dá koupit na pokladně = jde dobít jen jednou, na jakoukoliv částku a čerpat vícekrát.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 24. 3. 2018 12:37

A da se takto koupit a nabit i na pokladne bistra a restaurace?
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 3. 2018 12:38

To nevím, možná jo (ale spíš bych tipoval, že ne), ale to by v mém případě nebylo úplně chytré. :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 25. 3. 2018 13:10

Jde přes tu KK MB koupit i auto v bazaru či ojetinu u autorizovaného prodejce ??
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 25. 3. 2018 14:11

Proc by to jit nemelo? Do vyse uveroveho ramce v tom nevidim problem, pokud platbu kartou umoznuje prodejce.
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 25. 3. 2018 15:41

Njn. tj. na prd.(nízkej) Ouvěrovej rámec dají tak do 50k, a na běžných účtech jsou obraty ve statisících. Kůn aby se v tom vyznal.
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 25. 3. 2018 15:44

Mozna by sel transakcni limit nastavit na vic pres infolinku, pres IB to nejde, respektive me to slo pouze u docasne karty a pak to tak zustalo nastaveno i u trvale.
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 9. 4. 2018 18:57

Máte někdo Smartku nastavenou na Cestování? Uznává to nejen cestovky, ale i hotely či jízdenky (ČD, Regiojet...)?
Thom
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor