MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 5. 2018 15:49

MMB promo kód: 9002348254
Aneb nechci slevu zadarmo! :lol:
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 27. 5. 2018 15:15

V procesu založení Tom účtu přes aplikaci a smart mobil požadují foto obličeje ?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 27. 5. 2018 16:47

ano, požadují selfie

udělal jsem první pokus - neúspěšně, ani se nezobrazila smlouva
hned jsem začal znovu, vše už prošlo, dokonce jsem kartou dobil peníze a pak najednou přišla sms, že to založit nejde ... stalo se to někomu stejně?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Torns 27. 5. 2018 17:01

Když jsem účet zakládal v lednu, tak tam byla možnost focení obličeje přeskočit.
Torns
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 27. 5. 2018 17:12

No a když focení obličeje přeskočím, tak budou asi požadovat dokončení založení či otevření Tom účtu na OM osobně ??
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Torns 27. 5. 2018 20:24

Já to přeskočil a účet mi založili, aniž bych musel někam chodit.
Torns
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 5. 2018 14:19

Smartkarta s aktivovanym balickem restaurace a kultura vraci 5% i pri platbach v restauracich v zahranici?
To by pak bylo pouzitelne i pri tom spatnem kurzu Monety.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 5. 2018 14:34

Jde o to, jestli to má Moneta nastaveno pro všechny platby s MCC 5812, 5813, 5814. Zkusil bych https://www.moneta.cz/chat-online
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 29. 5. 2018 16:12

Lafayette16 píše:Smartkarta s aktivovanym balickem restaurace a kultura vraci 5% i pri platbach v restauracich v zahranici?
V podmínkách je jasně řečeno, že jen ČR, ale v praxi jsem to nezkoušel (Moneta má tak špatné kurzy, že tu kartu s sebou ani neberu).
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 29. 5. 2018 16:28

minulý rok mi to nefungovalo v zahraničí, opravdu jen čr
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 5. 2018 16:48

fc70 píše:
Lafayette16 píše:Smartkarta s aktivovanym balickem restaurace a kultura vraci 5% i pri platbach v restauracich v zahranici?
V podmínkách je jasně řečeno, že jen ČR, ale v praxi jsem to nezkoušel (Moneta má tak špatné kurzy, že tu kartu s sebou ani neberu).


V podminkach pisou o platbach v CR jen u tech odmen Bene+, tam je to jasne. Ale u tech odmen z balicku tam tahle specifikace neni. Kurzy jsou hrozne, to je jasne, ale s temi 5% by to bylo OK.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 29. 5. 2018 16:53

ještě kdysi jsem měl balíček na potraviny ... na slovensku nefungovalo
pak už na smart kreditce balíček na dopravu a lístek na vlak v londýně taky nic
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 5. 2018 17:38

Takze asi nic. Vyzkousel jsem dneska v Rusku v hospode, tak dam vedet. Ale nepocitam s 5%.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 30. 5. 2018 00:15

Podle me jak restaurace tak potraviny maj na tom jejich special seznamu o xx stránkách pro každý kraj, tím pádem v tom seznamu nejsou ty zahraniční.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 5. 2018 08:08

Takze to vubec nedelaji podle MCC?
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků