MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mikka1 12. 10. 2018 21:51

Je tu někdo, kdo dostal odměnu, přestože má KK?
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 10. 2018 22:05

Prý ano: viewtopic.php?p=12031299#p12031299 (bez záruky) ;-)
barnyss píše:Měl jsem "jiný aktivní produkt" = kreditní kartu a odměnu jsem dostal.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Mikka1 13. 10. 2018 07:04

A jak to udělat? Stáhnout aplikaci do jiného telefonu, propojit s jiným mailem, jiným mobilem?
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xpadavanx 16. 10. 2018 07:35

Zdravím, prosím o promo kód pro Tom účet od Monety.
SZ. Děkuji
xpadavanx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tulum 17. 10. 2018 12:07

Rovněž bych poprosil o promo kód pro Tom účet od Monety přes SZ. Díky
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 10. 2018 12:12

Viz SZ.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tulum 17. 10. 2018 12:20

Díky
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Taki 18. 10. 2018 09:05

V balíčku výhod pro KK - restaurace a kultura - mi nebyla připsána odměna za útratu v největší restauraci ve městě. Podal jsem reklamaci s negativním výsledkem, že mají terminál zařazen jako hotel a že si mám zjistit v předstihu, zda je ten-který obchodník zařazen do balíčku výhod.
Takže jsem odepsal nesouhlas s vyřízením reklamace - viz níže - kde pro vás vytahuju, co mi přijde nejpodstatnější:
Vážení,
dovolte mi reagovat na Vaše vyjádření k uplatněné reklamaci.
Restaurace *název* je bezesporu největší restaurací ve *městě* (kapacita 112 míst), která vydá nejvíce hotových jídel během poledního menu. Vůbec by mne nenapadlo si ověřovat možnost nepřipsání odměny za návštěvu této restaurace. Ubezpečuji Vás, že nyní již důkladně prověřuji, zda daný obchod je zařazen do balíčku výhod. Poznamenávám však, že se jedná o velmi nekomfortní záležitost (z pohledu klienta) a zbytečně zatěžující banku, resp. pracovníky infolinky. Doporučoval bych zařadit seznam partnerů (třeba i s upozorněním, že se jedná o informativní seznam, který je často aktualizován) na webové stránky banky.
Vašemu závěru v reklamaci (vzato čistě technicky) rozumím. S ohledem na výše uvedené však nadále požaduji (dejme tomu v rámci jakéhosi vstřícného přístupu z Vaší strany) připsání odměny za platbu v největší *městské* restauraci.
Děkuji a jsem s pozdravem
Já, v.r.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 18. 10. 2018 09:48

S odměnami za restaurace v KK Smart to fakt nefunguje hladce: Některé malé restaurace je potřeba napoprvé reklamovat, pak je nějak zařadí a funguje to – no dobře, možná mají špatně MCC.

Horší je, když se někde odměny měsíce připisují bez problémů a najednou přestanou; a zase je potřeba reklamovat.
I ten McDonalds, který mají v reklamách: už několikrát nepřipisovali odměny potom, co přidali nebo rekonstruovali pobočku; to už je snad dost velká frančíza, aby přidání terminálu byl standardizovaný proces, ne?!

Těch 5% je fakt výjimečné, a na výpisu jsou transakce bez odměn jasně odlišené, reklamace se dají podávat v IB, takže žít se s tím dá, ale je to… no, tak pro přispěvatele na tomhle fóru ;-)

Na druhé straně, jestli má hotel s restaurací jednu společnou smlouvu o přijímání karet a pro obojí stejně nastavený terminál, tak Monetu docela chápu, že opravdu nechtějí přiznávat odměny i za ubytování.

-- 18. 10. 2018 10:54 --

Taki píše:Doporučoval bych zařadit seznam partnerů (třeba i s upozorněním, že se jedná o informativní seznam, který je často aktualizován) na webové stránky banky
Jo, to by bylo fajn, ale problém je, že ty restaurace nejsou „partneři“ Monety – kdokoli si uzavře v ČR s kteroukoli firmou smlouvu o přijímání plateb kartou a kategorizuje se jako restaurace, tak se počítá, a Moneta se o tom vůbec nemusí dozvědět. (Nebo možná mají banky průběžné informace o všech nově přidaných terminálech? Netuším, ale překvapilo by mě to.)

Co by se ale hodilo a co by myslím i prakticky měli zvládnout, je seznam řekněme 100 firem s největším obratem, ať je jasno u velkých frančíz typu Bageterie Boulevard, Starbucks, …; obzvlášť fast food, jídlo primárně s sebou (Bageterie Boulevard), kavárny a jejich kombinace (McCafé) jsou v kategorii „restaurace“ nejednoznačné, a typicky to bývají právě velké frančízy.

Na druhé straně, restaurací jsou tisíce a reálně v tom nikdo hledat před platbou nebude – a oni na tom ani nemají zájem! Chtějí, aby to byla tvoje jediná kreditka, kterou platíš všechno, a pak vlastně nemusíš vůbec vědět předem, jestli bude odměna, protože s tou kartou stejně budeš platit.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mikka1 18. 10. 2018 11:14

Prosím nevíte, jestli rozbaleno.cz spadá do balíčku elektronika? Přece jen patří pod Mall a tam je sleva na vše... moc děkuji za odpověď. Váhám, čím zaplatit.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Davidovv 18. 10. 2018 13:21

xpadavanx píše:Zdravím, prosím o promo kód pro Tom účet od Monety.
SZ. Děkuji

Poslal jsem vam soukromou zpravu.

-- 18. 10. 2018 14:21 --

tulum píše:Rovněž bych poprosil o promo kód pro Tom účet od Monety přes SZ. Díky

Take jsem vam poslal SZ.
Davidovv
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LGA 20. 10. 2018 04:24

Taki píše:V balíčku výhod pro KK - restaurace a kultura - mi nebyla připsána odměna za útratu v největší restauraci ve městě. Podal jsem reklamaci s negativním výsledkem, že mají terminál zařazen jako hotel a že si mám zjistit v předstihu, zda je ten-který obchodník zařazen do balíčku výhod.
Takže jsem odepsal nesouhlas s vyřízením reklamace - viz níže - kde pro vás vytahuju, co mi přijde nejpodstatnější:
Od kdy to lze zjistit na internetu?
Možná to půjde telefonicky, když na stránkách mají číslo a Volejte NONSTOP

Na druhou stranu lze i na zmíněném Mall zakoupit zboží, které elektronikou není a spadá do dalších tří kategorií.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 20. 10. 2018 08:40

Skoro určitě to mysleli tak, že si to máš zjistit u obchodníka… kde člověk za kasou nebude mít tušení, jak je nastavený terminál
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod olgojchorchoj66 20. 10. 2018 16:30

mohu take požádat o zaslání kodu na onu akci na účet TOM od monety? Díky
olgojchorchoj66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomaslany 20. 10. 2018 18:37

Mas ho v SZ.
tomaslany
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků