MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 1jorgos 5. 12. 2018 16:27

to tomasvlasak:
vraci ta kreditka za platbu SIPO na poste?
jde prebit a zaplatit do dispon. zustatku nebo jen do uver. ramce?
1jorgos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 12. 2018 16:42

Jo, přes poštu
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod drpatrik2 5. 12. 2018 17:17

Nějaký dokument, kde mají, co je vyloučené z vratky jste našli? Nemůžu nic najít. Řeším jestli ji založit nebo ne :D už jen ty Bene+ slevy jsou zajímavé
drpatrik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kamziq 5. 12. 2018 17:53

Nejsou.
Kamziq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 6. 12. 2018 08:14

moje druhá zkušenost s datartem - loni vráceno a bonus připsán, letos tiskárnu jsem si objednal - bonusy připsány, tiskárna nedodána. pro příští případné dojení hledejte zboží které není skladem - mě řekli že už to ani nenaskladní do vánoc a tiskárnu mi nedodaj.
to že nemám tiskárnu a mám díky nim ušlej zisk je ani nezajímá, tak solidní firma to je, když peníze připíšou do 14 dnů od storna. takže je třeba počítat že člověk musí na 6660 Kč případně čekat až 25 dní
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod drpatrik2 6. 12. 2018 22:01

Vrací Moneta za Twisto a Transferwise?
drpatrik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 6. 12. 2018 22:08

ne
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod drpatrik2 6. 12. 2018 22:18

Jaktoze ne? V podmínkách čtu finanční instituce, což bude Revolut. Stejně to má RB a ta za Twisto a Transferwise vrací.
drpatrik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 6. 12. 2018 23:35

za twisto přestali vracet v druhé polovině září, stejně tak transferwise

může jedině vyzkoušet, sám vidět a leda tak reklamovat
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod drpatrik2 7. 12. 2018 09:33

A postu teda vrací?
drpatrik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 7. 12. 2018 09:43

naposledy jsem platil 3.11. 52 kč a odměnu to připsalo
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod drpatrik2 7. 12. 2018 09:47

Ok, díky. To Twisto mě teda zarazilo. Myslel jsem že těch 5% vydoluju z toho, mám tam dost platit.. Udělám přes poštu..
drpatrik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 12. 2018 10:12

:lol:

A v jaké kategorii je pošta, aby vracela 5 % na kreditce MoneyCard Smart? Pamlsky pro mazlíčky nebo cestování a sport? Jsem poněkud zmaten... :hm
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod drpatrik2 7. 12. 2018 10:15

Pamlsky pro mazlíčky... Bavím se o Business. https://www.moneta.cz/pujcky-a-uvery/bu ... ab-section Ve smlouvě je to napsané tak, že 4% jdou ze všech plateb do 1k měsíčně a 1% jde podle podmínek BENE+, kde jsou vynechány ty finanční instituce. Předpokládám ale, že ani ty 4% nedají z Twista..
drpatrik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 9. 12. 2018 18:55

Nevíte někdo, vrací-li KK smart v balíčku elektronika 5% z plateb na mallu, když se jedná o tzv. partnerský prodej (navíc nejde přímo o elektro)?
Curve card promo code: XSSLR
bodyczech
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor