MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod noi2 17. 5. 2019 14:59

Nevíte, jestli vrací MoneyCard Smart 5% v balíčku Cestování a Sport i za internetové platby za letenky? A ideálně i přes Cuve?
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 17. 5. 2019 16:06

Přes curve na 80% vracet nebude a letenky dost záleží kde, tuším, že přímo u ryanair mi to nefungovalo, ale třeba student agency by jít mělo ... to se ideálně zeptat přímo banky na konkrétní situaci
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod sirius1983 22. 5. 2019 17:33

Zkoušel jste si někdo v poslední době vyplňovat investiční dotazník? Dnes se mi ho nepodařilo vyplnit, protože mi nejde zadat položka "povolání". Mohl byste někdo vyzkoušet? Děkuji.
sirius1983
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ivo_2 22. 5. 2019 18:25

Dostal sem zprávu ,že do emailu chodí zpráva od banky o změnách u nového spořícího účtu .
Mě nic do emailu nepřišlo .
Víte o tom něco ? Je tam nějaká změna ?
V poplatcích sem našel ,že si účtují za zaslání informační sms 2,50 kč .
ivo_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 23. 5. 2019 16:31

MONETA Money Bank je teda velmi vtipná banka. Rušil jsem tam před více než měsícem účet, nechal na něm 0 Kč, podepsal zrušení na pobočce. Po měsíci mi pošlou nevyžádaný papírový výpis, kde mi sdělují, že na účtu je debetní zůstatek -30 Kč.

Proč?
Poplatek za ten nevyžádaný výpis, co mi posílají, je 30 Kč, ke dni poslání toho výpisu.
Jiný pohyb tam není.
Nutno říci, že výpisy jsem měl vždy jen elektronické.

Idioti :D
Radek.Hulan
Diskutér

Odeslat příspěvekod mo.tor 23. 5. 2019 16:50

Na rozloucenou te jeste pekne zkasli. :-D
mo.tor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mo.tor 23. 5. 2019 16:50

Na rozloucenou te jeste pekne zkasli. :-D
mo.tor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 5. 2019 17:31

Tak to bohužel funguje i u jiných nejen finančních institucí :(. Výpovědí ses připravil o internetové bankovnictví, čili poslední výpis museli logicky poslat jinak, aby ses k němu dostal. A pokud jde o zpoplatněnou službu, tak jí samosebou vyúčtovali...
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 5. 2019 18:59

Ale bez problémů těch 30,- proplatí po "reklamaci".
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 23. 5. 2019 19:06

Je to fakt adept na absurditu roku. Asi by bylo fajn, kdyby slečna na přepážce při ukončování účtu oznámila "promiňte, je to fakt hloupé, ale nechte si zde 30 Kč, protože vám papírově za měsíc a půl oznámíme, že u nás nic nemáte, a bereme si za to 30 Kč, a tím byste se dostal do debetu a platil nám 29% penále, takže ten účet pak ani nezrušíme" :D
Radek.Hulan
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 5. 2019 19:53

Ano, nechápu, proč nemůžou nechat IB běžet o chvíli déle, nebo výpis zaslat e-mailem, ale vím o tom a počítám s tím. Mně naposledy u dětské účtu syna, kde nějaký zůstatek byl, při rušení pro změnu výpis vůbec neposlali.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod mo.tor 23. 5. 2019 20:20

Vetsina klientu tam ma na uctu blokovan minimalni zustatek 200 Kc, takze si ten poplatek vezmou z toho. Jinak ja bych to reklamoval jako neopravneny poplatek za neobjednanou sluzbu, pokud sis to tedy pri vypovedi neobjednal. Zalezi, cos jim tam podepsal za formulare.
mo.tor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MP007 24. 5. 2019 10:13

Mne v Monetě nedávno pozitivně překvapili - už mne nebavilo točit Smart card po vypršení loňské bonusové akce na čerpačky a chtěl jsem snížit počet KK, tak jsem ji vypověděl. Na pobočce vše rychle, v pohodě a s velmi příjemnou slečnou. Doběhla výpovědní lhůta a já se za týden dočtu, že akce běží znovu. Několik kliknutí v IB a za pár minut dorazil gratulační e-mail. Aspoň malá náplast na stále dražší benzín :-)
MP007
Návštěvník

Odeslat příspěvekod powery 24. 5. 2019 12:23

Jsem na tom stejně, díky za tip. :tleskani
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 24. 5. 2019 19:43

Dnešní e-mail: od 1.8.2019 měníme smluvní dokumenty. Návrh máte v Internet Bance, kde bude k dispozici 1 rok k vytisknutí či uložení nebo po kratší dobu v případě zrušení Internet Banky.
To předpokládají zrušit IB ?? A vše bude jen v (extra nepřehledném) mobilu nebo jak??
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka