MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 7. 6. 2018 16:49

taky tak, mam smulu na nove produkty. Revolut, smart banka, jeste do tretice vyrizuji twisto :-!
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod ROlda78 7. 6. 2018 17:03

Pokud by mel nekdo zajem o kod na zalozeni Toma, tak mohu taktez poskytnout. Zajemci napiste do SZ. Diky :)

Těch s PROMO kódem na Tom účet by bylo, třeba tady jeden:
MMB promo kód: 9002348254
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 7. 6. 2018 17:07

Někdo tu řešil ING a předpokládal, že to použít jako přenášený účet nepůjde, nicméně zatím to vypadá nadějně

zadal jsem převod ING Konta navíc s navázanou komisionářskou smlouvu na podílové fondy a moneta to akceptovala ... pár dnů po zadání převodu volali z ING, že se teda bude muset zároveň s převodem zrušit i ta komisionářská smlouva a dnes dorazil i dopis z ING, že převod proběhne dne x.y. a z monety také sms, že převod proběhl úspěšně ... takže už jen čekám na připsání bonusu

můj kod na založení 9002157131 ... díky za využití
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eR99 10. 6. 2018 17:43

Lze KK Smart od MMB přebít a tím si navýšit platební limity? (Rád bych uskutečnil touto KK nákup zboží nad rámec úvěrového limitu...)
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 10. 6. 2018 18:01

nejde ... respektive přebít lze, ale za 1 kalendářní den nezaplatíš víc než je úvěrový rámec i kdybys to rozdělil na samostatné platby
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 6. 2018 20:44

Mně tedy loni šlo platit jednu platbu maximálně ve výši úvěrového rámce, ale mohl jsem to v jednom měsíci udělat několikrát, když jsem si to dorovnal.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 10. 6. 2018 20:51

Je mam napr. uverovy ramec 10000 Kc a transakcni limit 20000 Kc, takze to jde. Problem je, ze pres IB si transakcni limit nad uverovy ramec standardne nezvysis. Mozna pres telefonniho operatora? Ja ho mam zvyseny z doby, kdy jsem mel tu docasnou kartu, co davali hned po podpisu smlouvy, nez vyrobili tu standardni. Na te docasne karte limit zvysit sel i nad uverovy ramec a pak uz zustal i na standardni karte.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod barnyss 10. 6. 2018 20:54

Zvýšit transakční limit nad úvěrový rámec jsem zkoušel přes operátora a neuspěl jsem.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jidis 10. 6. 2018 21:35

A mel jsi v te dobe prebito?
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod barnyss 10. 6. 2018 21:42

Tak to už si nepamatuji, bylo to před cca 3 měsíci
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 11. 6. 2018 09:47

tomasvlasak píše:Někdo tu řešil ING a předpokládal, že to použít jako přenášený účet nepůjde, nicméně zatím to vypadá nadějně
...
můj kod na založení 9002157131 ... díky za využití

Diky za zkusenost, kod vyuzit, akorat mi appka na konci procesu sdelila ze mi ucet online otevrit nemuzou. Nevim fakt proc, vsechny udaje z dokladu rozpoznany bez chyby. Leda by se jim nelibila moje fotka... Ma cenu to zkouset projit znovu od zacatku? Chozenim na pobocku se mi moc nechce ztracet cas.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 6. 2018 09:50

Není to tím, žes už u nich něco měl a mají Tvé údaje v dtb?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 11. 6. 2018 09:53

mám smysl zkoušet víckrát, taky jsem se s tím setkal, jednou se nenačetla smlouva a napsala chyba a na druhý pokus ok ... u jiného člověka jsem se dostali dokonce do stavu, že na účet už i kartou poslal 3 kč ověřovací platbu a vše se zdálo ok a během pár minut přišla sms, že nebylo možné účet založit a vše zmizelo + vrátili ověřovací platbu na zdrojový účet, ale i tak dle doporučení infolinky vyzkoušeno za víc jak týden znovu a nyní už vše ok

přijde mi, že záleží na fotce, první neúspěšné pokusy byly foceny jako selfie špatným fotákem, následující úspěšné pokusy už jsem přepnul focení na hlavní fotoaparát a fotku dělal jiný než fotografovaný člověk
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod taylor729 11. 6. 2018 10:01

Jo neco jsem u nich uz mel, ale zruseno jiz pred nekolika lety. Spis tipuju na tu fotku, delal jsem selfie prednim fotakem a vzal jsem to asi moc zblizka, takze doslo k lehke deformaci obliceje.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 11. 6. 2018 10:01

... debilni appka, omlouvam se za duplikat
Naposledy upravil taylor729 dne 11. 6. 2018 10:02, celkově upraveno 1
taylor729
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků