MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 2. 5. 2018 06:05

Myslím si, že to tam spadá. Dokument s obchodníky existuje, nicméně je těžké ho sehnat, neradi ho dávají (prý je moc dlouhý a existují různé verze pro různé kraje). Nejlepší je se přímo informovat na pobočce (nebo i na infolince), zda ten či onen obchodník do té kategorie spadá či nikoliv.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 2. 5. 2018 10:51

pivinecek píše:Ahoj, kdyz mam balicek ke KK cestovani a sport. Spada do nej bez problemu Leo express a Česke drahy? Nejsou tam nejake vyjimky? Nebo je v nejakem dokumentu upresneno co jednotlive balicky obsahuji za obchodniky? Diky moc


ČS ano. LE nevím. Je to o neustálém volání na infolinku MMB a ověřování, jestli daný subjekt je v seznamu výhod. Seznam jako takový se mi nikdy nepodařilo z MMB získat.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apryl 3. 5. 2018 12:47

Prekvapive u nas Moneta zrusila bankomat a instalovala vkladomat, to je dost, oteviraci doba pobocek byla nanic a na vklad hotovosti jsem vetsinou jeste musel vystat frontu. Doufam jen, ze vklad hotovosti je zdarma u Tom uctu i pres vkladomat.
:tleskani
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 5. 2018 12:14

Zkoušeli jste někdo multibanking v nové verzi aplikace MMB pro Android? Funguje vám připojení účtů z cizích bank?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod lubik2 9. 5. 2018 12:39

Zkoušel jsem to, ale prozatím je to k ničemu, zobrazuje se totiž pouze koncový stav.
1) ČSOB se mi nepodařilo zprovoznit, neboť používám Smart klíč přes mobilní aplikaci a s tím si to neporadí
2) Česká spořilelna funguje, ale zobrazí se pouze koncový stav účtu, nic jiného, navíc to docela trvá, než se to tam objeví.
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eeet 9. 5. 2018 12:42

Me to neslo, vzdy to skoncilo hlaskou, ze vyprsel cas ..., jak u CS, tak u Air Bank.
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 5. 2018 13:37

Mně funguje ČS, jen zobrazení zůstatku, ale vůbec nejde přidat ČSOB.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 10. 5. 2018 15:32

Přidal jsem airbank. Zobrazuje pouze hlavni účet, ostatní nejsou vidět.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod smartguy 11. 5. 2018 09:29

Máte někdo Tom účet? Dávají teď 1500,-Kč za otevření a 100,-Kč za každého, kdo doporučí otevření účtu? Docela zajímavá nabídka :)
smartguy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 5. 2018 10:18

Díky za tip. Podmínky jsou zde https://www.moneta.cz/documents/cz/bezn ... _SB_OM.pdf
Jen má obavy, že mi můj účet Genius Grátis u Monety budou chtít zrušit, když si založím TOM. Taky nemám žádný běžný účet, který bych chtěl převést. to bych si musel někde nejdříve nějaký založit. :-)

EDIT: Njn, to není pro mě. V podmínkách je:Zájemce neměl do doby založení běžného účtu Tom na základě doporučení, žádný jiný aktivní produkt MMB.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 11. 5. 2018 11:12

Taky uvažuju, že si to založím, takže sem klidně někdo hoďte kód, dostanete stovku. Zkusím jako převedený účet využít Air Bank, tam se dá založit jednoduše několik běžných účtů.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 5. 2018 11:44

MMB promo kód: 9002348254
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 11. 5. 2018 11:48

promokod pro případné zájemceo založení Toma: 9002169362 díky Filip
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LGA 11. 5. 2018 18:33

LGA píše:V den splatnosti již zřejmě nelze zadaný příkaz v IB zrušit. Tak
jsem zvědav, kdy "vyhnije".

edit: Aktuálně je platba "Pozastavená - čeká na prostředky na účtu" a lze ji Odvolat.
Z disponibilního zůstatku se odečetla částka zadaná v platbě, čímž jsem se dostal do mínusu. Čekám na překvapení v podobě úroků!

Výsledek pokusu: ani do dnešního dne nebyla pozastavená platba bankou zrušena, takže jsem to už raději udělal sám.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lessani 12. 5. 2018 16:33

Zkoušel jsem si teď založit účet, ale na konci procesu mi to vyhodí hlášku, že mi účet online založit nemohou. Má z vás někdo zkušenosti, co by mohlo být příčinou? Zkoušel jsem to asi před půl rokem se stejným výsledkem. Druhý den mi pak z banky volali, ale na pobočku jsem tehdy nešel a neřešil jsem to. U monety nic nemám. Dřív jsem měl účet a kreditku u GE, ale to jsem zrušil před více než dvěma roky. Pokud budu zakládat na pobočce dostanu jen 800. Dá se s tím něco udělat, aby to šlo online?
Lessani
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků