MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod nikko 18. 6. 2018 05:40

filas81 píše:... V případě, že jste si Tom účet zřizoval na základě doporučení, pak je opravdu nutné převést účet a všechny platby na nový Tom účet. Samozřejmě pokud trvalé platby na stávajícím účtu nemáte, pak stačí založení nového účtu a zrušení toho původního v rámci Switchingu - převedení. Převedení lze provést ve Smart Bance, kde v levém menu vyberete Změna banky, případně je možné převedení provést na pobočce. Pěkný den Vendula Dukayová Oddělení péče o zákazníky;


Kde ve Smart Bance je položka Změna banky? V levém menu aplikace nic takového nemám :-(
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 18. 6. 2018 06:57

no v tej i manželčino to je v tom levém menu skoro dole...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod teplice 28. 6. 2018 08:40

Pokud nemáte v aplikaci položku změna banky, tak musíte na pobočku. Kolega to tam neměl, protože systém automaticky nezpracoval jeho selfie...

Všechny odměny už mi přišly, tak přemýšlím, že účet zruším. Už jste ho někdo rusil nebo ho budete chvíli nechávat?
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jerry666 30. 6. 2018 15:02

Netušíte prosím někdo, jestli vrací smart karta nastavená na Elektro z nákupů na Mall.cz?
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod judis 30. 6. 2018 15:10

Jo.
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jerry666 30. 6. 2018 16:09

Super, díky.
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 6. 2018 18:58

Tom účet zruším hned v srpnu, kdy přestane úročit peníze..nic navíc než mé účty v dalších bankách neumí a je tedy zbytečné mít hafo běžných účtů. Stejný osud potká běžný účet v Creditas, ING, Hello bank..Nechám si Airbank, ČSOB Premium a Hello bank kreditku..Smart kreditku zruším nejspíš taky a KB, kterou musím kvůli hypotéky mít, nepočítám.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 1. 7. 2018 19:34

Creditas neni spatna a je zdarma.Jejich debetka ma i dobre kurzy kdo nedosahne na kreditku.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 2. 7. 2018 11:50

O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod judis 2. 7. 2018 11:56

To by byl asi konec Genius Gratis. :-S
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 2. 7. 2018 12:18

Nejen Genius Gratis. Další na řadě by byly kreditní karty. Nejprve by ujistila, že vše zůstane při starém, aby pak postupně změnila původní produkty k obrazu svému. Proč nechce RB raději zlikvidovat UniCredit?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 2. 7. 2018 14:10

Spojení Rb+Moneta smysl určitě dává, obě banky jsou v podstatě nepoužitelné a jejich vychcaný přístup ke klientům je taky podobný. O úspěšnosti zařazení nakoupené Citi, o které se tam píše, bych dost pochyboval. Ono když banka umí klienty jen kupovat, místo aby je získávala, tak to taky o něčem svědčí.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod judis 2. 7. 2018 14:45

Patrne velka vetsina klientu Citi u RB zustala, z toho pohledu se to jevi jako uspesne zarazeni.
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pheonixx 3. 7. 2018 00:11

Ahoj, kdyby měl někdo zájem založit Toma, tak můj promo kód je 9002404174. Díky za využití.
pheonixx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Delitzsch 3. 7. 2018 06:57

judis píše:Patrne velka vetsina klientu Citi u RB zustala, z toho pohledu se to jevi jako uspesne zarazeni.


Banka pochopitelně (ale bohužel pro nás) nikdy nezveřejní, kolik převedených klientů skutečně zůstalo v DELŠÍM časovém horizontu. Postup RB dává smysl v tom, že se snaží získat převedené klienty na své další produkty, případně je zaujmout svým přístupem. Současná nabídka je ale opravdu hodně vzdálená původním produktům CITI. Já jsem třeba převedenou kreditku od CITI zrušil.

Jestli RB opravdu koupí Monetu, bude to škoda. Snad žádná jiná mateřská banka českých bankovních dětí neplýtvá prostředky tak jako Raiffesien Bank International (RBI), potažmo celý rakouský Raiffeisen systém - mám na mysli všechny ty Raiffeisen zemské banky, provozně-technické organizace atd. Potom se nelze divit, že takovým způsobem RB u nás poplatkuje.
Naposledy upravil Delitzsch dne 3. 7. 2018 07:07, celkově upraveno 2
Delitzsch
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků