MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 10. 5. 2016 18:37

PatrikChrz: zkus to znova ale pres Alzu, vem tam neco jako na splatku a pak to vrat to zbozi do dvou mesicu. Prijdes sice o kilo ale kilo se vrati na bonusech a kurzech :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 5. 2016 19:18

Nic na splátky kupovat není třeba, stačí jakýkoliv nákup nad 1000 Kč.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 11. 5. 2016 01:06

Jak to? Prece tam jasne teda psali ze vyberes zbozi nad 1000czk, zadost tedy o otevreni uveru tj kreditky, pockat na schvaleni, dolozit dokumenty. To jako neni splatkovej system?
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod osobne2 11. 5. 2016 04:25

Je to nakup na kreditku, čili to můžeš splatit stoprocentní splátkou v bezůročném období.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod gman 11. 5. 2016 10:29

ripper6 píše:Ge Money Bank /Moneta a spolecne mBank mají snad ty nejhorsi kurzy. Nejlepsi ma Cetelem a UniCredit Bank (vcetne vyberu zdarma – lze nastavit vyhoda), inspirujte se.


Platí ty kurzy i pro debetku UCB? (mám ještě tzv. multikonto)
gman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 5. 2016 10:46

Jen pro kreditky a jen MasterCard.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 5. 2016 11:38

ripper6 píše:PatrikChrz: zkus to znova ale pres Alzu, vem tam neco jako na splatku a pak to vrat to zbozi do dvou mesicu. Prijdes sice o kilo ale kilo se vrati na bonusech a kurzech :)

Já si tam vybral hromadu toaleťáků, požádal jsem přitom o kreditku a během pár hodin zamítnuto. Komické je, že mi pak přišlo, že jsem u nich koupil toaleťák a ať je ohodnotím na Heuréce (přitom zamítnutím kreditky byl nákup zrušen).
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 5. 2016 11:41

Dr.D píše:A když jdu na oběd do Globusu, je tam nápis jak kráva "RESTAURACE".
Tak co s tím?

To bude asi stejný, jako když na Tankovací kartu nedostaneš vratku za platbu u benzínky Makra, protože z té platby není poznat, jestli jsi tam nekupoval luxusní mražené ryby s 50% obsahem vody...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod outlier 11. 5. 2016 16:51

Moneta Money Bank je neuvěřitelně hloupý název. Doufám, že to Money tam mají jen přechodně, jinak je to už trochu přepenězované. A i samotné Moneta zní spíš jako název záložny než velké banky.
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 11. 5. 2016 16:58

Si zvyknes. On ten predchozi nazev GE (General Electric) byl dost divny pro banku.
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/General_Electric
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 5. 2016 08:08

Spojení velké průmyslové firmy s bankou není nic neobvyklého, třeba na německých stránkách na mne často vyskakuje reklama na BMW bank.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 12. 5. 2016 16:33

PatrikChrz píše:
ripper6 píše:PatrikChrz: zkus to znova ale pres Alzu, vem tam neco jako na splatku a pak to vrat to zbozi do dvou mesicu. Prijdes sice o kilo ale kilo se vrati na bonusech a kurzech :)

Já si tam vybral hromadu toaleťáků, požádal jsem přitom o kreditku a během pár hodin zamítnuto. Komické je, že mi pak přišlo, že jsem u nich koupil toaleťák a ať je ohodnotím na Heuréce (přitom zamítnutím kreditky byl nákup zrušen).

To je trochu divny chovani zakaznika, vybrat hromadu toaletaku treba za 1000czk+ ani se zamitnuti nedivim. Sam bych to zamitl taky :-D Jiste jses zakaznik, mas pravo koupit co chces a kolik to co tam je. Presto v krame jako je Alza, duverneji pusobi koupit treba disk nebo neco a to pak radsi vratit :-) Je to jako kdyz tam jeden clovek zakoupil jen Alza kredity, potom s tim meli taky problem a jeste i on sam :-)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 5. 2016 17:02

A odkdy úvěr posuzuje obchodník? Alza do procesu žádosti zasáhnout nijak nemůže, tam se leda zkontroluje podmínka, že zboží v košíku je víc než tisíckoruna a pak to už záleží na úvěrové společnosti. A té je úplně putna, co máš v tom košíku, resp. oni to ani neví.

A toaleťáky za litr nejsou nic divnýho...:pozor Z obchodu si přece taky nebereš po jedné roli, ne? A třeba na populární třívrstvou Zewu (viewtopic.php?f=326&t=1204634 :mrgreen:) jsou v Alze množstevní slevy (tuším nad 10 balení jsou levnější, ale asi to platí i na jiné papíry, tak se jí méně ani kupovat nevyplatí), když je v obchodě v akci, tak zřídka nakoupím pod 400 Kč (nejlepší je to asi v Kauflandu, tam mívají aspon nevybalené sady po 6 balení, lépe se s tím manipuluje, doma to stačí jen vybalit, hned je z toho 50 rolí a je klid) - doma to hezky vydrží půl roku, rok - kdo se má s tím pořád tahat...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 13. 5. 2016 01:18

Jiste ze Alza to primo neschvaluje ale resej to tez. Jejich uverove oddeleni chce tez mit ty papiry, smlouvu atd. Treba nakup kreditku na splatky s necim to resili tez, ze vubec jestli tohle jde a zda to muzou tak nechat a potom delali s tim jeste problemy ze dotycnej to snad nemohl ani vybrat.
Jsou taky propojeny, to uz je vyzkouseny napr s vratkou, zalujou.

Dobra dejme tomu, budis jeste i to ze to mas jak domu dorucit a mas auto. Tahat za litra toaletaky domu bych fakt nechtel :D Presto ale brat na splatku toaletak a podavat zadost je uz preci jen trochu moc. To uz snad radsi kancelarskej papir :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod avathar 14. 5. 2016 12:13

Já vzal sajrajty na praní.
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků