Apple Pay - aktivace v CR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 22. 7. 2017 22:16

jo, přesně tak
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubocz 23. 7. 2017 00:07

A je potřeba měnit ten region pro stažení aplikace? Mám dojem, že nebýt boonu, nikdy jsem to nedělal... A kdo ví, zda ten francouzsky to porřebuje... když se hlásím do cizích storů, region nikdy nepřepínám... Pro Boon je IMHO potřeba region pouze při jeho spuštění (pokud vůbec).

Nelze zkusit neprřepínat region, vytvořit účet a pak získat dle tohoto odkazu
https://appsto.re/fr/hLyj-.i
A region změnit potom?
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 23. 7. 2017 08:01

Stazeni Boon se mi povede i kdyz zmenim pouze AppleID za UK. Problem je, ze aplikace Boon hlasi, ze ji pouzivam v nepodporovanem regionu.

Abych zmenil region, tak podle vseho potrebuju konkretni mistni kartu daneho statu - zkouseno UK i FR a bezuspesne, proste region nezmenim :( Tim padem se nemohu registrovat do Boon. A tady bych si tipl, ze by stacilo, kdyby mi nekdo udelal registraci na me tel.cislo a ja se potom uz jen prihlasil u sebe.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubocz 23. 7. 2017 08:34

Kdyby to šlo, doporučuji tu Francii. Vzhledem k denominaci v Eur to bude v západní Evropě bez konverze a v CZ s poplatkem, při UK variantě v Librách jsou poplatky všude mimo UK...

Registraci ti mohu udělat na svém francouzském Boonu, přihlášení by ti pak mělo fungovat.
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 23. 7. 2017 09:31

Ja to stejne nechapu, kdyz prece udelam FR AppleID, tak by se mel region v telefonu automaticky nastavit podle toho ID. Proc je treba to jeste prepinat?

Mimochodem, to co psal retron je overene - ze kdyz dam FR AID, tak tam musim vlozit pouze FR kartu? Vzdyt ten navod v uvodnim prispevku od Dalicha vkladal ceskou kartu, ne?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 24. 7. 2017 18:37

Tak se nam to spolecne s bubocz podarilo nejak rozchodit. Je to opravdu magie a zalezi na kazdem kroku. Jinak region se da zvolit i primo v telefonu a pokud se jakkoliv "zasekne" aplikace, tak je nejlepsi ji smazat a znova nainstalovat.

Udelal jsem takovy kraticky souhrn:
:arrow: http://www.s474n.com/navod-jak-uspesne- ... ple-watch/

I tak je to dost peklo a verim, ze normalni clovek tohle nezvladne. Uz jsem potom nemel ani sil vic podrobneji ten navod udelat. Pokud by to nekdo podstupoval znova, tak bych ho poprosil o screeny, ktere mi chybi.

EDIT: aktualne nam vsem ucty na Boon zablokovali, takze uvidime, jestli z toho vubec neco bude.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 26. 7. 2017 12:43

Takze nakonec vse dobre dopadlo a uz jsou penize na Boon a i ucet BOON.PLUS. Takze navod funguje.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neexus 18. 10. 2017 19:54

Ahoj. dneska mi po týdnu konečně dali Boon. PLUS. Peníze se přičetly z REvolutu za pár hodin a šel jsem zkusit na benzínku zaplatit. Platba za 35kč odmítnuto přes hodiny i mobil. Prostě Platba zamítnuta na terminálu. Neměl s tím někdo problém? Díky.
- Měl jsem region nastavený na Rusko. Mohl by být problém v tomhle?
neexus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 18. 10. 2017 20:55

To netusim, ja s tim normalne funguju a bez problemu.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neexus 19. 10. 2017 06:19

Kua. a jaký máš region v mobilu / na hodinkách?
Boon asi nemá žádné nastavení plateb, limitů a podobně, že?
neexus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kolous007 19. 10. 2017 08:33

neexus píše:Ahoj. dneska mi po týdnu konečně dali Boon. PLUS. Peníze se přičetly z REvolutu za pár hodin a šel jsem zkusit na benzínku zaplatit. Platba za 35kč odmítnuto přes hodiny i mobil. Prostě Platba zamítnuta na terminálu. Neměl s tím někdo problém? Díky.
- Měl jsem region nastavený na Rusko. Mohl by být problém v tomhle?


Zkuste to i jinde. Mně Apple Pay iPhonem funguje skoro všude, ale např. v McDonald's terminál při platbě čeká, čeká, až to napíše, že je nefunkční zprostředkovatel nebo co a zamítne to. Platba pak visí týden v blokacích a pak se odblokuje. Naproti tomu v Tesco, v Albertu apod. to jede bez problémů.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 19. 10. 2017 12:05

Region mam pochopitelne vse CZ.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neexus 21. 10. 2017 21:02

Tak jsem zkusil změnit region, vyzkoušel v jednom menším obchodě a v Albertu. Funguje. Ale na Benzínce - OMW ne. asi mají nějáké zastaralé terminály nebo něco. škoda. doufal jsem, že to půjde všude. No každopádně super. Dík za návod S474N
neexus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moucha 24. 10. 2017 16:39

já myslím, že už to nemá moc cenu se v tom hrabat

Q1 2018 in the Czech Republic Apple pay (samozřejmě neofiko)
Moucha
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 24. 10. 2017 18:22

Moucha: a u jake banky? Co mi brani to provozovat v tomhle rezimu a potom to prejit? Nic :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků