Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod martinsip 23. 1. 2018 12:12

Už jsem byl rozhodnut, že na Creditasu nechám max 1,- a oni teď zvýší úrok. sazbu. Bohužel je to oproti jiným bankám stále málo a tak opravdu všechny many přesunu do jiných bank. Měl jsem to udělat už dávno, v době, co s klienty pěkně vyběhli. Až zvýší úrok bez bonusu na alespoň 0,8%, tak se můžou zase ozvat.
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 23. 1. 2018 13:37

A kde dávají úrok bez bonusu alespoň 0,8%? Většinou tam kde mají větší úrok je to omezené nějakou maximální částkou.
Je ale vidět, že ty úroky se už velmi pomalu i když ne tak jak by se nám líbilo začínají hýbat směrem nahoru. Ještě ne až tak dávno se to všude hýbalo pouze směrem dolů.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 1. 2018 20:50

Výběr měny mimo kurzovní lístek v zahraničí se účtuje do CZK přes EUR kurzem valuty prodej?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 25. 1. 2018 06:54

Je velký problém se podívat aspoň o jednu stránku zpět?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 1. 2018 07:54

No info z listopadu nemusí už platit. Ale pokud je to stále převod MC na EUR a deviza prodej, tak ok.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mimonik 3. 2. 2018 14:00

Creditas umoznuje "Pripojit externi ucet", zatim pouze Fio banka.
Nekzousel jsem, protoze Creditas IB neni nic extra, takze v tom neividm velky vyznam. Pokud by to bylo obracene, tak bych to ocenil.

-- 3. 2. 2018 14:09 --

Tak jsem to vyzkousel :D a je to uplne hloupy, ty ucty jsou videt na uplne jiny zalozce a ne s ostatnima :)
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tatoch 16. 3. 2018 11:10

...nedají se zapnout notifikace ke spořicím účtům a na infolince mi řekli, že to teprve chystají :-) ale já jsem to už dávno měl zapnuté a používal jsem to... funguje to někomu?
tatoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 3. 2018 11:27

Ty notifikace na spořících účtech mi také nejdou nastavovat a vadí mi to. Mne to nabízí pouze běžný účet. A co upozornění na konec platnosti platební karty? To tam vůbec není a nebo nevím kde je to schované pokud to tam někde je. Hlavně, že na https://www.c-journal.cz/clanky/banka-creditas-spustila-novou-generaci-notifikaci píšou, že "Provedené změny výrazně zvyšují komfort našich klientů" a přitom v porovnání s jinými bankami je to velmi omezené a nenabízí to ani to o čem sami informují. A to má pak být nějaké vylepšení? S tím si tato banka dělá asi pouze ostudu.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod neosobně 10. 4. 2018 09:59

Oslovila ještě někoho Creditas s osobní nabídkou jen pro vás, cituji: "Nyní jsme pro Vás připravili velmi zajímavou nabídku na zhodnocení vkladů a nově i zůstatků na běžných účtech pro Vás / Vaši společnost.
Zhodnocení je nyní nejvyšší v celém bankovním segmentu až 0,4 p.a. bez závazků."

Nevím zda to není vtip nebo jen špatná formulace a mělo správně být napsáno "až o 0,4% p.a." :D
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 10. 4. 2018 10:35

To bude jen cílená osobní nabídka pro neosobně. Tvá pověst tě předchází! :-D
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasfinance 18. 4. 2018 20:37

ahoj, zkoušel si někdo nahrát fio banku nebo equabankud do internetového bankovnictví Banky Creditas?
Je to k něčemu?
díky
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 4. 2018 09:26

Mohla by to být dobrá věc pokud by šlo plnohodnotně a bez omezení ovládat účty z více bank v jednom IB. Záleží ale jak to funguje a jestli je to nějak rozumně použitelné. Pokud jste to už někdo vyzkoušel tak dejte vědět jak to funguje.
Škoda, ale že něco takového nenabízí rovněž i FIO a Equa bank což by bylo i logické a že takto nejde propojit do jednoho IB i více jiných bank.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 19. 4. 2018 09:54

Tak snad to časem půjde, hlavně připojit ostatní banky do Fio.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod fc70 24. 4. 2018 23:08

V Creditas přibyla možnost propojit Air Bank, nezkoušel jsem to.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod octaviampi 25. 4. 2018 08:21

Já ano, funguje bez problému. Autorizace přístupu přes přihlašovací údaje, sms a následně přijde ještě email, že byl připojen účet do Creditas.
octaviampi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků