Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pajkyt 16. 5. 2019 11:33

Jsem jediný, kdo má poslední dobou problém s aplikací na iPhone? Aplikace často padá. Při použití TouchID se do aplikace vůbec nedá přihlásit. Zacyklí se a otisk vyžaduje opakovaně. Po třetím pokusu o přihlášení aplikace spadne a přístup se deaktivuje v bankovnictví, takže musíte znovu provést novou aktivaci. Při aktivaci aplikace nedokáže rozpoznat QR kód a musí se opisovat kód z obrazovky. Používal jsem ho i pro přihlašování na webu, ale ani to nyní nejde udělat prostřednictvím iPhone. Jediná možnost jsou tedy autorizační SMS.
Pajkyt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fc70 16. 5. 2019 12:50

Mně se to chová podobně. Může to souviset s iOS 12.3?
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 16. 5. 2019 23:50

Edit: níže uvedené je již funkční po restartu

Na Xiaomi 4X s Androidem 7.1.2 a MIUI 10 se aktuálně nepřihlásím otiskem do Creditas (došlo k neočekávané chybě skenování) ani Raiffeisen ("Přihlašování otiskem prstu nebylo úspěšné a bylo vypnuto". Po opětovném povolení přihlašování otiskem a dalším pokusu: "Je nám líto, ale přihlášení pomocí otisku prstu není na tomto zařízení momentálně k dispozici").
V Richee, Revolut a dalších app čtečka funguje.
Naposledy upravil A1rh- dne 17. 5. 2019 00:31, celkově upraveno 1
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 16. 5. 2019 23:57

S Androidem 8.1.0 / MIUI 10 se otiskem přihlašuju bez problémů.
V SZ mohu obratem zaslat promo kód Richee, Creditas, ING.
Navstevnik123
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 17. 5. 2019 00:30

Po restartu telefonu je přihlašování otiskem opět funkční i u Creditas a RB
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 17. 5. 2019 06:24

Aspon nam brzo udelaj novou verzi apky creditas, pro nas co jedem rychle updaty ios
Uz jsem jim psal mail
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee a ING. Miluju. :)
evelista
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 20. 5. 2019 13:47

Nabízím 350,- ze své odměny za založení Creditas na pobočce (pro získání odměny je dále nutno vložit 100000 Kč do 30 dnů, nejméně na jeden den). Platí pro jednoho (prvního) zájemce, se kterým se dohodnu. Podmínky akce viz odkaz.
Navstevnik123
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 20. 5. 2019 14:11

to už se vyplatí sehnat si někoho, na koho si založím druhý účet. Jen za založení 850 Kč, fíha :-) Nepůjde někdo ještě výš?
Rád poskytnu doporučující kód pro Richee, Creditas, ING, Revolut - viz profil
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 20. 5. 2019 14:26

Creditas dává jen 500,- doporučovateli. Zřizovatel nedostává nic a proto nabízím aspoň těch 350,- aby se to někomu mohlo vyplatit (jinak si může založit Richee přes net a dostane 300,-). Odměnu lze u jedné osoby získat (pokud se nepletu) buď za Richee nebo za Creditas. Nelze získat odměnu za oboje.
Navstevnik123
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 20. 5. 2019 15:24

Nabizim 400kc
Ale mnohem vyhodnejsi a pohodlnejsi je zalozit si Richee ucet, za ktery nabizim 200kc (pro Vas tedy zisk 500kc)
Mobilni internet 20GB za 500kc/mes. + volani za 1kc/min. (neomezene za 200kc)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 21. 5. 2019 09:20

Dle info na fb Creditas spustila Google Pay.
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Leonos 21. 5. 2019 11:27

Ano, i pro Richee karty.
Leonos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pan Jan 21. 5. 2019 11:33

Garmin Pay v červenci, Apple Pay na podzim. https://www.penize.cz/debetni-karty/406 ... -apple-pay
Pan Jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fc70 22. 5. 2019 23:56

Pajkyt píše:Jsem jediný, kdo má poslední dobou problém s aplikací na iPhone? Aplikace často padá. Při použití TouchID se do aplikace vůbec nedá přihlásit. Zacyklí se a otisk vyžaduje opakovaně. Po třetím pokusu o přihlášení aplikace spadne a přístup se deaktivuje v bankovnictví, takže musíte znovu provést novou aktivaci.
Po včerejším update aplikace (a nové registraci, protože se mi to předtím taky deaktivovalo) se zdá, že vše funguje.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamarad.michal 24. 5. 2019 11:37

Mám u Creditas bance uloženou větší částku peněz a chtěl jsem většinu peněz odeslat na spořící účet u banky Trinnity bank.

U účtu v Creditas jsem měl nastaven neomezený transakční limit a po podepsání příkazu k úhradě v internetovém bankovnictví , příkaz leží v bance a je tam poznámka: čeká na schválení bankou a už je to tam 2 dny.

Nevíte co by to mohlo být?

Do textu jsem napsal, že peníze převádím ze spořícího účtu Creditas na jiný spořící účet.

Může banka chtít odemne doložit, kam peníze směřovaly a co byly konkrétně použity?
Na infolince říkali, že banka může požadovat doložení faktur, když by byly z účtu více plateb na různé účty. Setkal se někdo s tímto případem.
kamarad.michal
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka