Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 11. 2016 15:07

Taki - reklamuj hned, já to taky tak dělám, i přes tvrzení infolinky, že je to vidět až ve výpisu. Odměna (když ji mají v plánu připsat) je připsána vždy hned se zaúčtováním platby (nebo prakticky hned) a je v transakcích v IB vidět. Když nebyla vidět, nikdy nepřipsali.
BTW, mall tedy odpovídá situaci s Bauhausem.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod eR99 30. 11. 2016 17:40

osobne2 píše: Ten kód VISA03 šel na Mallu uplatnit i když jsi neplatil kartou VISA?


Ano. Platil jsem minulý týden na Mall.cz kartou Mastercard a kód šel uplatnit. Kód použiješ jako slevový kód a poté již způsob platby na to nemá vliv...
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 11. 2016 17:53

Diky.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod rd261 4. 12. 2016 16:11

Používá někdo ERA kreditku? Vrací 1% na body do Světa odměn, které lze vyměnit za poukazky do obchodů (Kasa.cz, lekarna.cz, Hervis) https://svetodmen.cz/seznam-odmen
Při min. obratu 5000Kč je bez poplatku. Nikde jsem nenašel kolik lze maximálně získat bodů měsíčně? A hlavně jestli body získám i za placení na poště?
rd261
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 12. 2016 16:23

A co tak udělat už ten jeden klik navíc, kde to máš všechno prodrobně popsaný? To by tě asi zabilo, viď... https://svetodmen.cz/uploads/assets/pra ... dmen-1.pdf
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod charman 4. 12. 2016 16:30

rd261 píše:Nikde jsem nenašel kolik lze maximálně získat bodů měsíčně? A hlavně jestli body získám i za placení na poště?


Neboj oni nejsou, tak blbí jak si myslíš. Maximum je zisk 200 bodů měsíčně pro platby na poště. Takže se ti tvé zřejmé úmysly moc nevyplatí. Po odečtení "nákladů" a "práce" s tím je to myslím zbytečné.

Myslet si, že by si poskytovatel platebního řešení na poště ČSOB a zároveň vlastník Poštovní spořitelny, která vydává Era kreditky "sral" do vlastního hnízda by bylo fakt na palici a je to hóóódně naivní představa potencionálního adepta na "dojení".

Takže jsi tentokrát střelil vedle. :D :D :D

To samé platí i pro kreditku ČSOB Word.
Naposledy upravil charman dne 4. 12. 2016 16:44, celkově upraveno 1
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 12. 2016 16:40

Zase na druhý straně lze platit SIPO, navěsit do něho všechny měsíční výdaje (energie, teleco, pojištění, penzijko, stavebko...) a dostávat z toho aspoň něco. Akorát je třeba platit na tom starým terminálu a je to strašně pomalé.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod rd261 4. 12. 2016 17:13

Máte pravdu. Diky za info. Ještě jsem se dočetl, že ani ten měsíční poplatek nevrátí pokud jsou transakce provedené na poště.... https://www.erasvet.cz/documents/296002 ... platku.pdf
rd261
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rafaa 5. 12. 2016 18:38

A proč se spoléhat stále jen poštu. Na dobírku lze posílat třeba i přes jiné dopravce.
Tady je třeba článek, kde je seznam dopravců http://www.mesec.cz/clanky/jak-odeslat- ... ty-z-domu/
rafaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sniper76 6. 12. 2016 18:30

Půl roku používám ČEZ kartu a před pár dny přišlo vyúčtování od ČEZu za elektřinu. Očekával jsem, že se uplatní bonusy z kreditky, ale smůla. Špatně jsem si pročítal výpisy. Bonusy z letošních plateb půjdou do vyúčtování až příští rok.
sniper76
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 6. 12. 2016 21:46

Coze? :shock:
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Korzaik 6. 12. 2016 23:08

Abych to zkrátil, kterými kartami s vratkou min 500, kromě Rakousko-uherských karet, lze získávat bonusy za platby v Cestovní Kanceláři?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 7. 12. 2016 00:01

Tankovací karta ČP, Home Credit a Cetelem? Nic jiného už podle mě není. Možná ještě mBank, ale s velikým otazníkem.
Naposledy upravil osobne2 dne 7. 12. 2016 00:02, celkově upraveno 1
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Korzaik 7. 12. 2016 00:02

Proč s otazníkem. Nikdo nezkoušel?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 7. 12. 2016 00:03

Přečti si jejich podmínky pro přiznání bonusu.
osobne2
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků