Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Korzaik 7. 12. 2016 00:08

Máš na mysli bod 2.7?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 7. 12. 2016 05:37

Mám na mysli bod 2.8.
2.8 Z odměn jsou vyloučeny následující typy transakcí:
platby prostřednictvím České posty;
nabíjení předplacených karet.

https://www.mbank.cz/osobni/karty/mkreditka-eshop/

A Home Credit už hezkých pár kreditek vypověděl prý kvůli "specifickému používání".
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 12. 2016 06:29

Zdůvodnění bylo, že je nevyužíváme účelně. No, myslím, že jsme je využívali nadmíru účelně :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 12. 2016 07:34

Přesněji řečeno "účelově", vše ostatní platí.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xkanourek 7. 12. 2016 09:22

od sniper76 6. 12. 2016 19:30
Půl roku používám ČEZ kartu a před pár dny přišlo vyúčtování od ČEZu za elektřinu. Očekával jsem, že se uplatní bonusy z kreditky, ale smůla. Špatně jsem si pročítal výpisy. Bonusy z letošních plateb půjdou do vyúčtování až příští rok.

Tohle by myslím nemělo zapadnout :!: jen pěkně cálujte, bonus možná dostanete, jen se toho nemusíte ani dožít...fakt masakr :lol: tohle maj někde dobře zašité a u lákání oveček určitě nezmiňují...
xkanourek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dr.D 7. 12. 2016 09:51

osobne2 píše:Tankovací karta ČP, Home Credit a Cetelem? Nic jiného už podle mě není. Možná ještě mBank, ale s velikým otazníkem.

Ještě jsi zapoměl na ČS a její TK.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 7. 12. 2016 09:53

Tím je tak karta od ČEZ jasná. Spíš než bonusu se člověk dočká nekonečného uvázání u nevýhodného dodavatele. A to se vyplatí!

Dodnes vzpomínám, jak si měnili u oznámení změn ceny plunu datum na internetu jak se jim to zrovna hodilo, k tomu šachování s ceníky A, B, C atd.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 12. 2016 09:56

Dr.D píše:Ještě jsi zapoměl na ČS a její TK.

On sa ptal ale jen na kreditky, z nichž lze získat aspoň 500 Kč za měsíc, ne? :hm I když to nesplňuje pak třeba ani Tankovací karta o cca. 42 Kč - ale když se uváží poplatky, pak ani Home Credit, kde je nutno odečíst minimálně 59 Kč za vedení
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Dr.D 7. 12. 2016 10:02

Jo sorry, já si nevšim té podmínky 500.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sniper76 7. 12. 2016 11:47

xls píše:Tím je tak karta od ČEZ jasná. Spíš než bonusu se člověk dočká nekonečného uvázání u nevýhodného dodavatele. A to se vyplatí!

Dodnes vzpomínám, jak si měnili u oznámení změn ceny plunu datum na internetu jak se jim to zrovna hodilo, k tomu šachování s ceníky A, B, C atd.


Já to mám vymyšlené takto (pokud nedojde ke změně). V říjnu 2017 mi končí smlouva s elektrikou u ČEZu. V současnosti platím 1050Kč/MWh při spotřebě 7MWh/rok + paušál 12x 60Kč + DPH - tarif d56. Fakturace konec listopadu 2017 a zaúčtování vratek za rok 2016. Pokud mi nedají při obnově smlouvy nějakou konkurenční nabídku, tak přejdu do tarifu na dobu neurčitou. Pak (v roce2018) konec kreditky (v šuplíku bude od 1 ledna) a během roku 2018 výpověď smlouvy u ČEZu tak, abych plně využil vratek za rok 2017.
sniper76
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 7. 12. 2016 12:17

Tohle je na moc dlouhé lokte.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod S474N 7. 12. 2016 12:27

sniper76: v D56d platim NT/VT - 890/690 Kc/MWh, pausal 12x15 Kc + DPH. Tak nevim no, kolik, ze budes mit realne ty vratky? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sniper76 7. 12. 2016 12:37

Satane máš dobrou cenu. Jedná se o veřejnou nabídku? Poslední moje faktura za rok 2016 byla 20 300 Kč . V porovnávači cen na TZB-info je nejlevnější nabídka pro mou lokalitu a tarif za 20 021. Tak nevím?
sniper76
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 7. 12. 2016 12:53

Aukcni nabidka, co tu probehla pred par mesici.

BTW a kolik teda CEZ realne podojis?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sniper76 7. 12. 2016 13:06

Já i manželka při používání karty na běžné nákupy (žádná pošta a e-shopy) za letošek (od konce května) uděláme necelé 4000Kč.
Koukl jsem se i na kalkulátor ERU a tam bych měl u FOSFY (druhá nejlevnější) 18 500Kč. Tedy úspora proti ČEZu necelé 2 000 Kč. Mám tarif UNIVERSAL _E.
sniper76
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků