Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 20. 11. 2018 14:35

Tak ty jsi případ sám pro sebe, to nemůžeš takhle vůbec srovnávat :-)
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 11. 2018 15:06

Kolem.jdouci píše:To si snad děláš *****, ne? Takže tobě připadá slušnější se ptát stále dokola na zde již několikrát odpovězené dotazy než si to sám najít? Tebe třeba nenapadlo, že ti lidé, kteří na tyto dotazy pak odpovídají, taky na tohle nemají čas?
Nota bene není fórum od toho, aby se dokola opakovalo již napsané. Srovnávat to s helpdeskem komerčního subjektu je úplně mimo mísu.

Kdo jste už byl pro "dárek" od HB, co jste dostali?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 20. 11. 2018 15:23

Jenže já si účty založil sám, žádný mail pozvánku apod. jsem nedostal. Takže ani nevím na jakou mail adresu mám případně psát a zda to má smysl, třeba výhru vyplatí automaticky i když se na dané tlf. číslo nedovolají. :?:
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 11. 2018 15:30

@redhaven:
Už chápu tvůj problém, mylně se domníváš, že na 200 Kč za založení účtu mají nárok všichni a nebylo třeba se nikde předtím registrovat. Ale to je chybný dojem.
Nejdřív jsi přeci musel tu výhru 200 Kč za založení účtu na webu Hellonarozeniny.cz vyhrát po vyplnění svých údajů, o výhře ti poslali email, který jsi musel klikem na odkaz potvrdit (verifikace pravosti emailu) a v dalším emailu ti k výhře pogratulovali. A právě o tomto emailu s gratulací k výhře a reakci na něj zde byla diskuse. Pokud ses do soutěže před založením účtu vůbec na tomto jejich soutěžním webu nezapojil, pak logicky nemáš co získat :). Ne každý vyhrává 200 Kč za založení účtu, výhry jsou různé.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 20. 11. 2018 15:45

Samozřejmě že jsem na ten narozeninový nesmysl klikal a vyhrál více krát 200Kč na členy domácnosti.

Může získat obecně, obecně bankovní účet v čr občan SR, který zde nemá trvalý pobyt? (netýká se případu výše)
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 11. 2018 15:59

Z tvého "žádný mail pozvánku apod. jsem nedostal" to vypadalo, že jsi jejich narozeninový web ignoroval :).

Účet občana SR (i když by to patřilo spíš do jiného vlákna):
Kamarád je Slovák, žije zde už pár let a s přechodným pobytem mu účet některé banky umožnily (zvolil nakonec cca 3 roky zpět Air bank). Ale musel doložit "Doklad o přechodném pobytu občana EU", tedy ten co vydává příslušný odbor Ministerstva vnitra těm cizincům, co zde pobývají déle, pracovně či jinak. Pokud by zde neměl ani pobyt přechodný (v jeho případě pracovní kvůli zaměstnání v ČR), tak by to tehdy nešlo založit. Také banky často chtějí doklad o daňové rezidenci z českého FÚ (že tady odvádí daně). To ale ne všechny banky prý vyžadují, některým stačí Čestné prohlášení o české daňové rezidenci. Obecně ale občané SK či jiných států nemohou založit účet online, a to často ani s trvalým pobytem ČR (to zkoušel nedávno v mBank a zamítnuto, muselo by se na pobočku, přestože český trvalý pobyt už má).
Naposledy upravil minarjo dne 20. 11. 2018 16:34, celkově upraveno 2
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 20. 11. 2018 16:25

Děkuji.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 11. 2018 17:09

wit.cz píše:Kdo jste už byl pro "dárek" od HB, co jste dostali?

Za 40 min jdu do kina.. :arrow: "tzn 2x lístek do"
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 11. 2018 17:56

Počítám, že wit měl na mysli dárek na pobočce.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 11. 2018 18:24

Ano, na pobočce :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 20. 11. 2018 19:13

@wit.cz
V Brně v centru měli deku/deštník/hrnek, můžes si vybrat z toho co všechno tam mají k dispozici (na dané pobočce v daném čase).

EDIT původní text z jejich webu:
jedná se o: drobné propagační předměty jako jsou např. fotbalové míče, hrnky, deky, deštníky, ponožky apod.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 22. 11. 2018 13:43

Právě přišel mail s druhým pokusem v soutěži a opět dárek na obchodním místě, to jste mi nemuseli ani nic posílat ]:-<
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 11. 2018 13:47

Rovněž tak. Jestli budu mít cestu na smícháč, tak se zastavím pro oba "dárky".
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 22. 11. 2018 13:52

Tak to já mám už podruhé odměnu 200 Kč za založení běžného účtu. Účet už mám dva týdny založený. Tak nevím, jestli dostanu 400 Kč.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 22. 11. 2018 13:58

jsem na tom stejne jak Lenka_2...tak nevim co si o tom myslet :/
jichaj
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků