Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 3. 2019 21:50

Tak u pošty vidím trochu komplikaci v tom, že to ovlivní i lidi, kteří tam normálně platí a nevím, jestli se na poštu přesune každý točič. Počet točičů určitě stoupl po výpadku jiných, vhodnější karet, naposledy RB.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 7. 3. 2019 23:37

Kazdej taky asi ne, uz to cekani tam treba s duchodcema ci pokud je fronta, moc radost neni a kazdej musi spocitat cas vs prachy co budou prinosem :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Korzaik 7. 3. 2019 23:48

Tak já nevím, na jaké chodíte pošty, ale v místě mého zaměstnání jich je asi deset, z toho v mém okolí čtyři, takže není problém si vybrat. To mě trápí nejmíň, spíš mi vadí dělat tam ze sebe kokota a ještě fejkově vyplňovat složenky, protože posílat sám sobě nemám koule. A za to všechno ještě zaplatit zhruba kilo.
Takže si myslím, že tohle dost lidí odradí a můžete být v klidu.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 3. 2019 04:38

Fejkové složenky určitě nevyplňuj, pak budeš mít problém s reklamací.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 8. 3. 2019 05:21

Posilat muzes pribuznemu ne? Posilate to po jednom, nebo treba 6 kusu najednou? Poplatek 78 Kc platite jako odesilatel nebo jako prijemce?
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 3. 2019 06:44

Můžu, ale až na něj klekne finanční úřad, tak ti bude "vděčný". Sám sobě je lepší. Posílám jich víc najednou (od 10 ks je i větší sleva na zákaznickou kartu - 7 Kč místo 2 Kč na kus)

-- 8. 3. 2019 06:44 --

Poplatek platí odesílatel, jako u všech jiných zásilek
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korzaik 8. 3. 2019 07:13

Tak ona i na pribuzneho je to fejkova slozenka. Musis mit jeho jmeno odesílatele, ale ucet na ktery mu maji prijit penize, uz je tvuj.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mojmax 8. 3. 2019 08:08

Šaškování na poště se ještě vyplatilo, když byly odměny 2% a do výše až 2000 Kč. Teď už to pro těch pár ušmudlaných stovek nemá opravdu význam.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 8. 3. 2019 08:19

Je fakt, ze uz to je takove hranicni. Z 500 Kc musis odevzdat 78 Kc, mezitim se penize neuroci, protoze mam na kreditkach minimalni mozne uverove ramce, tak protacim svoje penize, ktere by se mohly nekde urocit, na postu se vykaslu, staci mi to 1 SIPO mesicne za 15 Kc.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Korzaik 8. 3. 2019 08:40

mojmax píše:Šaškování na poště se ještě vyplatilo, když byly odměny 2% a do výše až 2000 Kč. Teď už to pro těch pár ušmudlaných stovek nemá opravdu význam.

No v te dobe zase posta neprijimala platební karty.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 3. 2019 08:43

Asi měl na mysli Citi + SIPO. Ale to šlo automaticky.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 8. 3. 2019 08:43

Patriku, a tebe ČSOB ještě nenaprášila finančnímu úřadu?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 3. 2019 08:55

Párkrát chtěli doložit, tak jsem doložil. Vše dělám oficiálně, na moje jméno, tak co by u mne finanční úřad studoval.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 8. 3. 2019 09:07

Jako, že si tě pozvali do ČSOB a tam tě nutili doložit výpisy z tvých KK?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 3. 2019 09:17

Mailem. Ale něco jsem doložil osobně.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků