Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod netlik 7. 2. 2018 09:17

netlik píše:Nabízím k odprodeji 2 poukázky v celkové hodnotě 1000 Kč (každá 500). Nabídky přijímám přes SZ.


Obchod realizován, už nemusíte psát. Díky
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lodgy 7. 2. 2018 10:45

Za kolik to bylo?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 2. 2018 11:27

Co je ti do toho?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 7. 2. 2018 11:38

Zvedavost je lidska vlastnost.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 7. 2. 2018 15:13

Lodgy píše:Ja myslel, ze jsi jeste prikoupil?

Víc jak ty bych za to taky nedal, takže nebylo, kde přikoupit :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 8. 2. 2018 11:20

Zedna1 píše:Ja uz mam vypisy v IB, ale jsou tam naprosto blbe setridene, takze si jich lze tezko vsimnout (na konci kde by je nikdo necekal), je tam zhruba nasledujici poradi vypisu:

Kód: Vybrat vše
12/2017
11/2017
10/2017
...
01/2018


Tak na tuto chybu uz je nyni upozrneni i v IB Hello bank formou zpravy.
Misto toho, aby tuto zhovadilost ihned opravili, kdyz uz ted o ni vi, tak radeji rozeslou hromadnou zpravu vsem, ze vypis je na konci misto na zacatku seznamu :-(

Dalsi polobanka v praxi ...
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 8. 2. 2018 12:45

Treba nemuzou sehnat vyvojare co to umi opravit, ale editaci úvodní stranky maji pristupnou i zamestnanci HB
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 8. 2. 2018 13:09

Obecně deployment proces u bank bývá náročnější a musí proběhnout řada revizí a testů, než se povolí nasadit na produkci a to chvíli trvá a záleží na každé bance, jak to maji proces vyladěn. Tato oprava je celkem jednoduchá, záleží na vedení, které rozhodne do které verze se to má opravit + musí proběhnout popsané kolečko.

Souhlasím s názorem, že jejich IB je skutečně nevyladěný a je s podivem, že jim to stále prochází...
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 2. 2018 11:03

Jsem mimo ČR už pár týdnů, takže jestli mi přišly dopisy nevím, ale dorazily mi 2 poukázky po 500,- a 1 poukázka za 500 za založení bú. Šlo by poukázky využít na nákup dálniční známky?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 11. 2. 2018 19:14

@wit
S takovou otazkou bych radeji zavolal primo na benzinku.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 11. 2. 2018 20:24

V SMS se píše: ... nahlaste obsluze při platbě za benzín/naftu.
Takže pokud se ti nepodaří obsluhu přesvědčit, že dálniční známka je vlastně benzín nebo nafta, tak pochybuji, že to půjde.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 2. 2018 20:35

No tak stejnou logikou by nebylo možné nabrat ani LPG :-) Zeptám se, Eurooil na Poděbradské nemám daleko.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 11. 2. 2018 22:14

Jo LPG mi obsluha rikala, ze na to natankovat nejde.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zeim 11. 2. 2018 23:22

True story: natankoval jsem za 1200, pripraveny dve poukazky a zbytek kartou. Jenze seda teorie, zeleny strom zivota: na jednu platbu lze pouzit jedna poukazka (pry to pani uz tu druhou neslo zadat). Takze si bud ten kod nekam poznamenala a pozdeji si ho vycashuje, nebo to neumela, nebo to fakt nejde. Uvidi se priste, nastesti to mam celkem po ceste pri ceste urcitym smerem. Co me mile prekvapilo, ze Eurooil do nafty neleje "bio" slozku.
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 2. 2018 23:39

Díky za info, nakonec jsem nerealizoval cestu kolem pumpy, takže mě čeká využití poukázky na jindy. Určitě se nehodlám podruhé vracet, takže raději načepuju za 500,- a půjdu zaplatit a bez odjezdu z pumpy to zopakuju znova.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků