Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lenka_2 24. 5. 2019 15:24

drkarel píše: koupím poukázky, které utratím později (nejspíš Kaufland).


V Kauflandu už se asi nedají koupit poukázky na prodejně. Objednávají se mailem a platí se pouze bankovním převodem, aspoň tak to tady píšou:
https://www.kaufland.cz/servis/darkove-poukazky.html
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hannys85 24. 5. 2019 15:25

Už jsem jim psal na fórum, ale napíši to i tady...
V pravidlech jejich soutěže je napsáno:

"Množstvím omezené věcné výhry, jakou jsou vouchery na nákup zájezdu, tablety a lístky do kina, budou soutěžícím náhodně zařazovány tak, aby byly rozloženy mezi prvních 5 000 soutěžících.Množstvím neomezená výhra, kterou je 10% sleva na nákupy, bude soutěžícím náhodně doplňována do plného počtu všech soutěžících."

Navíc měly jít výhry vybrat až od 12 hodin a zde jsou komentáře již před 12 hodinou...
Nechce se mi totiž věřit, vzhledem k tomu, že na přítelkyni jsem vyhrál 10% slevu (na sebe lístky do kina), že by opravdu bylo již vyčerpáno 5000 výher....

Opět si odporují svým vlastním pravidlům, jak kdysi v jejich soutěži...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 5. 2019 15:39

@hannys:
Nene, ničemu si neodporují, jen jsi to spatně pochopil. Oni nepíšou, že těch množstvím omezených hodnotnějších cen je 5000. Ne, oni píšou, že je náhodně rozdělí mezi prvních 5000 a zbytek doplní těmi slevami 10% z nákupů. Nikde není uvedeno, kolik celkem těch hodnotnějších omezených cen je. Pokud řekněme třeba 1500, tak mezi prvních 5000 uživatelů kreditky, kteří na webu Hello soutěž zatočili tím parapletem, bude rozděleno náhodně 1500 hodnotnějších cen a 3500 slev 10%. Ten kdo zatočí až jako 5001 a vyšší, ten má jasné že už "jen" těch 10% slevy.

A to že to rozjeli už před 12h evidentně nikoho neomezilo v tom mít lepší výhru než těch 10%. Já si vylosoval dva lístky do kina až v 16:20h, takže evidentně se ještě ani v tuto dobu 5000 lidí nezúčastnilo losování.
Naposledy upravil minarjo dne 24. 5. 2019 15:43, celkově upraveno 2
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 24. 5. 2019 15:41

Losovat jsem chtěl po půlnoci, samozřejmě to nešlo. Takže jsem si zatočil až teď a vyhrál 10% do hyper/super..Bude to nad rámec obvyklého 1% a půjde tak získat za červen celkem 1.000,- na bonusech? Za mě možná lépe než upocené vstupenky do Cinestaru..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 5. 2019 15:54

:oboze
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hannys85 24. 5. 2019 16:27

minarjo píše:@hannys:
Nene, ničemu si neodporují, jen jsi to spatně pochopil. Oni nepíšou, že těch množstvím omezených hodnotnějších cen je 5000.

JJ máš pravdu, já jsem se unáhlil a hned psal :-) Už mi to taky došlo...Ještě, že už je víkend...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evelista 24. 5. 2019 20:02

tak jsem tam poslal další kamarady a oba dva krasne hrnecky.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfin 24. 5. 2019 21:09

Točil jsem dnes a když se blížil tablet tak kolo kapku zrychlilo - záhada, mám lístky do kina, nevím kam a na jaký film, není to na prd? Co myslíte- bude na výběr?
elfin
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod minarjo 24. 5. 2019 23:07

@elfin:
Hello bank dlouhodobě spolupracuje se sítí kin Cinestar, toto není první soutěž s cenami tohoto kina (není divu, když v Praze na Andělu je sídlo HB od Cinestar, co by kamenem dohodil). Dostaneš do emailu dva QR kódy (na 2 lístky), uplatnit lze na libovolný 2D film, ten je tedy pak zdarma (u 3D filmů by byl doplatek dle ceníkového rozdílu). Uplatní se to přímo na pokladně libovolného CZ kina sítě Cinestar, kde prostě tím kódem vybraný film zaplatíš, tedy dáš jim ho naskenovat.
Tak to tedy je u té soutěže z webu (za využití kreditky), ale u té z kola štěstí na pobočce to bude jistě stejně, když i v tomto případě posílají kódy emailem.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod elfin 25. 5. 2019 06:54

Díky za info, bývá to nějak časově omezeno? A jsou ty 2lístky jen na jeden film nebo ruzne dle výběru? Nemám tiskárnu, abych si kódy vytiskl, naskenují se z mobilu?
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nikko 25. 5. 2019 07:19

elfin píše:Díky za info, bývá to nějak časově omezeno? A jsou ty 2lístky jen na jeden film nebo ruzne dle výběru? Nemám tiskárnu, abych si kódy vytiskl, naskenují se z mobilu?

2 vstupenky do Cinestaru zaslané e-mailem vyhrané v soutěži s kreditní kartou jsou ve formě E - poukázky. Jde o dva QR kódy, které se na pokladně načtou skenerem, mělo by fungovat i načtení kódů zobrazených v mobilu. Každý kód lze uplatnit (téměř) na jakýkoli 2D film. 2 kódy lze vyměnit za 2 vstupenky pro 1 osobu, každá může být na jiný film. Kódy platí do 31.10.2019.

PRAVIDLA UPLATNĚNÍ E-POUKÁZKY:
E - poukázku je možné vyměnit za jednu platnou vstupenku na standardní představení zdarma. E - poukázku na představení ve formátu 3D, Dolby Atmos a VIP sedačky lze uplatnit pouze s doplatkem. E - poukázku nelze uplatnit na filmové dokumenty, Dámské jízdy, Dětské neděle, speciální projekce a projekce Metropolitní opery. E - poukázku nelze uplatnit v komplexu Gold Class. E-poukázku nelze kombinovat s ostatními slevami ani výhodami plynoucími z členství v CineStar Clubu. E - poukázku lze uplatnit na pokladnách multikin CineStar: Hradec Králové, Olomouc, Ostrava, Opava, Jihlava, České Budějovice – Čtyři Dvory, České Budějovice – IGY Centrum, Plzeň, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Praha Anděl, Praha Černý Most. E - poukázku nelze směnit za hotovost, je neprodejná. Není-li e - poukázka uplatněna do uvedeného data, pozbývá platnosti bez náhrady.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Markil 25. 5. 2019 07:44

ROlda78 píše:
Milos píše:Ten email i odkazy v něm jsou personalizované na konkrétní osobu. Zasílám proto jen odkaz, kde jsou popsané ty nabízené asistence AUTO a DOMOV.
https://www.hellobank.cz/paticka/hello_ ... _domacnost
Díky, jde mi o to, že email nemám. Buď mi nedošel, nebo jsem ho smazal. Ale došla mi SMS:

OS: Dobry den, jako podekovani, ze pouzivate svou Hello kreditku, bychom Vam radi aktivovali bezplatnou asistencni sluzbu ? Hello asistenci. Na vyber mate z balicku Auto nebo Domov. Staci kliknout v e-mailu, ktery jsme Vam poslali 20. 5. Pokud jste to jeste neudelali, pospeste si, cas mate uz jen do nedele. Myslime na Vas :-) Vase Hello bank! Pro zruseni OS volejte 800744745

Tak to máš problém. Aktivuje se to totiž kliknutím na odkaz v mailu... Zkus prohledat spamy, koš apod. Pak už jediné kontaktovat Hello bank, jestli s tím něco půjde udělat..
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mo.tor 25. 5. 2019 08:14

To asi ne, vzdyt v uctu Mastercard Priceless Specials jsem videl odkaz do souteze take, pokud tam mas pridanou kartu HB, tak ti tam nabizeji i nabidky banky. Nebo se da hrat jednou na odkaz z emailu a podruhe jeste na odkaz z MPS?
mo.tor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos1975 25. 5. 2019 10:31

No on už hrál (platil kartou). Teď si chce jen aktivovat tu asistenci nabízenou zdarma jako poděkování.
Milos1975
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků