Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pomah 5. 10. 2018 07:01

Neco delas spatne, ktery postup konkretne zkousis? Bylo jich tu vic.
pomah
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.D 5. 10. 2018 07:19

Mně to taky nejde, Firefox a postup od pestt.

EDIT:
Teď jsem zkusil Chrome a curl podle dk1844 a tam to jede...
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 10. 2018 08:11

Jo jak jsem psal .... v Mozille Firefox to nejde.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 5. 10. 2018 08:34

zbytečné to tu pitvat na dvou stránkách, já to včera ve Win7+FF úspěšně opět změnil
(může to být kombinací OS a verze FF (nebo máš moc nový FF) a nebo cokoliv jiného, ale určo HB! nic neměnila, zřejmě by ti to nešlo ani dříve)
Curve karta promo kód na £5: H65WO
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 5. 10. 2018 10:27

Prosím o info, zda splátka pro využití bezúročného období musí být do 25. připsána nebo zaúčtována. Na výpise je vždy jeden den před zaúčtováním. Jde mi tedy o to, zda je ok, když bude připsána 25. a zaúčtována až 26.?
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 5. 10. 2018 11:37

já to tam posílám na poslední chvíli , výpis se generuje někdy 1. a bonusy připisujou taky někdy kolem 1., ted byla vyjímka v září, kdy bonus jsem tam viděl snad už v pátek 28.9.
dle výpisu mám zaučtováno 25. ale peníze se tam načetli ve čtvrtek 27.9.,
bonus tam píšou že se připsal 27.9.
většinou to mám právě i po 25. zaslaný a úroky nic na výpise nejsou. srpen když se kouknu na výpis tak mám úhradu 29.8. což možná bylo odeslání a v pátek 31.8. to tam bylo připsaný na kartě, plus bonus 31.8. a úroky žádný.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 10. 2018 11:53

Už jste mě tak zblbli, že jsem si myslel, že je konec měsíce. :D
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 18. 10. 2018 05:48

Akce - nákup na splátky s 0% RPSN u vybraných partnerů (je jich celkem dost): https://www.hellobank.cz/narozeniny/
mareka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomaslany 22. 10. 2018 11:05

Kontrolni otazka, dnes rano jsem odeslal splatky z Air Bank a RB na Hello kreditky, z Air Bank to slo na ucet u Hello Bank a z RB to slo na ucet u RB, kdy se penize zobrazi v IB a kdy je budu moct utratit?
tomaslany
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 22. 10. 2018 11:44

V obou případech ve středu.
Initiative Q: https://initiativeq.com/invite/SmUixGsnX
Mintos: www.mintos.com/cs/ref/AY5BDS
Bondster: 0517
Estateguru: https://estateguru.co/en/investor-referral/?switch=en&userPromotionCode=EGU21104
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 22. 10. 2018 12:11

Počítal bych možná středa, určitě čtvrtek. Kdyby to bylo KK Rb, tak by se to už dalo utratit dnes v poledne, kdyby to byla KK ČS, tak až zítra.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 22. 10. 2018 13:35

Takze se zobrazi v IB nejdriv ve stredu, dik. A neni je mozno utratit uz o den drive? Tusim, ze v puvodnim IB Cetelemu to tak fungovalo?
tomaslany
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 22. 10. 2018 14:09

To ví bůh, Jedině vyzkoušet. Ale třeba u slavné ČS by se to zobrazilo jako disponibilní zůstatek už dnes po příchodu peněz, ale platit by tím šlo až zítra. To taky moc nepotěší.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 28. 10. 2018 13:22

HelloBank debitka má kurzy asociace?
Nebo jen KK?
A u KK se píše o poplatku za vedení, ale nikde jej nevidím specifikován...
https://www.hellobank.cz/kreditka/
Radek.Hulan
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 10. 2018 13:52

Nemá, jen KK. Debetka má buď nějakou přirážku (2%?), nebo kurz banky, to si teď nepamatuju.
Poplatek za vedení vždy byl označen v ceníku nějak mírně zašifrovaně - Revolvingové úvěry - Měsíční poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů - 49 Kč; 69 Kč; 89 Kč 9). Od 14.11.2018 bude sjednocen na 50,-. Tedy přesněji - vedení je zdarma, ale je tu pak tento měsíční poplatek. (Ale za určitých podmínek (vyrovnání dluhu na konci měsíce) dosud nebyl účtován.)
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor