Prodej EUR - Kde nejlépe ?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 27. 1. 2017 08:56

Kde aktuálně můžu nejlépe prodat (bankovky) EURa (v Praze) ?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 1. 2017 10:50

Prahaexchange.cz (nemají kurzy na webu), případně alfaprague.cz (vytiskni si VIP kupon z webu)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 27. 1. 2017 20:26

JJ moc díky, v Jindřišské byla stejná cena bez kuponu jako u Alfa.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 30. 1. 2017 09:26

Jak to vychazi kurzove proti TankOno?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pobert 30. 1. 2017 15:46

Tank Ono má kurzy na svých stránkách: http://www.tank-ono.cz/

Aktuálně nákup EUR 26,90 a prodej 27,10.
pobert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 1. 2017 16:00

To je nějak podezřele výhodné, asi před měsícem jsem se schválně koukal a spread měli mnohem vyšší (prodej za 27,4 Kč/EUR tuším)... Pokud ještě pořád prodávají na kartu, tak to vzít Tankovací kartou nebo Cetelemkou se zvýhodněním na čerpací stanice, tak to vychází až velmi příznivě (s klidným svědomím lze pak zpátky "směňovat" koruny platbami debetkou v EUR s kurzy karetní asociace). :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Smurfik 30. 1. 2017 16:52

To bude nějaká chyba, měli snad skoro celý rok kurz prodej za 27,40 a ten nákup za 26,90. Kupoval jsem je Cetelemkou s vratkou 4%. Zítra ráno se na půjdu podívat...
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 1. 2017 16:57

Tak jednička a čtyřka jsou na numerické klávesnici jen nad sebou, takže si ten překlep dovedu dobře představit. Zase na druhou stranu, obvykle je vzdálenost od středu větší na nákupní straně, ne? (Pokud by to bylo 27,40.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Smurfik 17. 2. 2017 17:24

Tank Ono má teď skutečně kurz EUR prodej 27,10. Není to chyba na webu, jak jsem si myslel,takže ideální na nákup kartou s vratkou na čerpacích stanicích :-)
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Venca80 19. 1. 2023 16:23

Ahoj, nebudu zakládat nové téma, hodím dotaz sem. Máte někdo zkušenosti s nákupem EUR na Tank ONO? Mají nějaký limit?
Venca80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 1. 2023 19:54

Především tam pro začátek musí nějaká eura vůbec mít... Já to kdysi, už před pár lety, zkoušel asi dvakrát s nějakým odstupem tak půl roku, že bych potřeboval tak tisícku-dvě a oni, že mají asi tak 150 eur... Pak jsem to už zkoušet vzdal, stejně jsem to měl blíže na pokladnu Raiffky.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 1. 2023 20:17

Tak ono asi záleží na umístění benzínky. V takovým Chlumci (u Ústí nad Labem) jich mají asi docela dost. Když jsme jeli v létě do Dánska, tak tam bral jeden Rumun za druhým (tahali z DE auta) a platili cash v EUR.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Suky. 19. 1. 2023 20:26

O limitu žádném nevím, kolik měli, tolik byli ochotni dát.
Pravda je, že poslední půl rok měli málokdy, ale zrovna dnes měli víc než jsem potřeboval.

Háček může být platba kartou, na Brněnsku loni odmítli platbu kartou, což ztrácí kouzlo 4%.
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Venca80 20. 1. 2023 08:39

S platbou v hotovosti samozřejmě počítám, hotovost je bohužel standard i ve směnárnách (myšleno těch s dobrým kurzem). EUR budu potřebovat několik tisíc, až pojedu kolem ONO, zkusím to, ale jak tu čtu spíše to tedy neklapne. Každopádně všem děkuji za reakce!
Venca80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 20. 1. 2023 12:06

Já doporučuji si na ONO předem zavolat a zjistit situaci, v létě jsem potřeboval cca 1000 eur na dovolenou, v Brně máme celkem 2 ONA, zavolal jsem na obě, nikde požadované množství neměli, ale nabídli, že až mít budou, ozvou se. Po několika málo dnech se i tak stalo a eura jsem dostal. Platba kartou není možná, vem si hotovost.
mojmax
Diskutér


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků