Co nabízí RB pro exCITI a exZUNO klienty ?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Torns 16. 4. 2017 23:35

Torns
Návštěvník

Odeslat příspěvekod neosobně 17. 4. 2017 07:52

RB je zkrátka Šmejdský ústav "inspirovaný klienty"... :D
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod avathar 19. 4. 2017 17:42

Převedl jsem kk Zuno do mBank. RB nebyla schopná to udělat na základě existujícího úvěru v zuno, chtěli novou žádost.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 20. 4. 2017 21:07

Tak jsem konečně našel v tom hororovém IB "inspirovaném klienty" RB (zlaté duhové IB mBanky) nastavení svého SÚ flexi bez výpovědní doby. Tento SÚ flexi mám sice založený a autorizovaný už 10 dní, ale u položky "ÚROKOVÁ SAZBA PRO AKTUÁLNÍ ZŮSTATEK v % P.A." mám zobrazený úrok 0,00%... zřejmě další "dáreček" od RB...
Jak si mám vysvětlit tento "krásně vysoký" úrok, když v úrokovém lístku píšou pro SÚ Flexi základní úrok 0,75% ?
Mám tam sice zatím 0Kč, ale v úrokovém lístku píšou pásmo úročení od 0Kč....

Počítají se do 3 odchozích plateb i výběr hotovosti z bankomatu?
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 4. 2017 05:20

Nevím jistě, ale mohlo by to být právě tím, že tam máš zůstatek 0,-.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod neosobně 21. 4. 2017 15:29

Skutečně, ačkoliv RB má v úrokovém lístku uvedené pásmo úročení od 0Kč do 150kKč, tak úrok 0,75% naběhl až po převodu nějaké částky na SÚ. Holt typický šlendrián RB....

Ale stále nemám vyhráno, nebot se mnou uzavřeli smlouvu na zákaldě akce Banka do kapsy, ač dostali až pod nos svoji vlastní dopisní papírovou nabídku pro mě na akci "Přejdi od Zuno a získej...", takže to vnímám jako další past od RB....nebot bonus je vyplácen až zpětně v lednu 2018, takže klient pěkně spoří s vidinou slíbených celkem 1,5% a v lednu 2018 dostane velké kulové... Nikde nemám uveden závazně bonusový úrok 0,75% a k tomu smlouva je uzavřená na SÚ eKonto Plus místo na Flexi v akci Banka do kapsy... na pobočce tvrdily, že jinak ta smlouva uzavřít nejde a k tomu dostat mobil S5 mini...

Takže jsem dostal typ mobilu, který ale byl určen pro akci "Přejdi od Zuno...", s tím, že "to jinak nejde a takhle to uděláme"

Šmnkote to je Rb šlendrián...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrumSession 21. 4. 2017 16:15

neosobně píše:RB je zkrátka Šmejdský ústav "inspirovaný klienty"... :D

Kix2 Když jsem se poprvé přihlásil do IB RB, tak mě polila extra studené sprcha. IB vizuálně staré ještě z dob eBank (-10 let??), intuitivní hledání, ovládání, přehlednost - vše dost podprůměr (pro nějakého ajťáka asi ok, ale pro běžného klienta, na které RB cílí, no nevím, nevím...). A to jsem byl s IB Zuno nespokojen. Za mě rozhodně pohoršení a to i více než po 1M používání (přesněji trápení se) :'(
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 21. 4. 2017 16:46

"Nu ničevo, vsjo charošoje"... :D

Toto mi odepsali z RB na stížnost ohledně mého předposledního příspěvku zde:"Chtěli bychom Vás informovat, že v rámci akce ekonto Flexi 1,5 % nejsou upravovány smlouvy. K základní smlouvě jsou Vám předána Pravidla této akce pro klienty ZUNO, kde je sazba uvedena. Ve svém internetovém bankovnictví si pouze nastavíte ekonto Flexi bez výpovědní lhůty. "

Tak to je "bezva","Pravidla této akce pro klienty ZUNO" se tedy šifrovaně kodovaně v RB asi jmenují "Banka do kapsy" a "smlouva" na Flexi je uzavírána ústním pří-slibem se smlouvami akce "Banka do kapsy" a písemně uvedeným SÚ eKonto Plus (nikde není ani zmíněno eKonto Flexi).... chápete to?! já ne, asi nemám Vš Plzenského typu... :oboze
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 21. 4. 2017 17:10

Jak jsi psal, banka inspirovana klienty... Takze se neni cemu divit, ze je takova jaka je, kdyz jsou jejimi klienty lidi jako Ty...

Ad. Banka do kapsy je akce na telefon (dlouholeta) a nijak nesouvisi se Zuno ani Extra urokem.
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 21. 4. 2017 17:15

Hele milánBrno, "banka inspirovaná klienty" mají heslo již několik roků a já tam v té době vážně, ale vážně nebyl :D
A máš fakt dlouhý vedení...nechápeš ironii ohledně "Banky do kapsy" a druhé akce "Přejdi od Zuno..." v mém textu... :idea:
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrumSession 21. 4. 2017 17:51

Od dubna se lze dočkat nového designu karet RB
https://www.rb.cz/o-nas/o-spolecnosti/p ... nove-karty
No je zřejmé, že investice do designu je podstatně jednodušší než user friendly IB.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 21. 4. 2017 18:15

Ještě že jsem stihla ty staré :-)
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 21. 4. 2017 18:24

RB prý plánuje "v nejbližší době" zcela nové IB...

Obdržel jsem nové karty, jednu ve starém vzhledu a bezk. nálepku v novém vzhledu s velkou konskou hlavou a ještě větším stylizovaném kulatém "oku" kroužku, který vypadal jako místo kde si můžu udělat vrtákem díru na kroužek od klíčů, avšak přesně pod tímto kroužkem v místě myšleného oka koně je skryt neviditelně čip. (není vidět ani z jedné strany nálepky, je zalepen v hmotě nálepky) Jde to poznat pouze při určitém náhledu odlesku nálepky, kde je pak vidět nepatrná prohluben...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 21. 4. 2017 20:02

Fuj! Ty karty jsou opravdu hnus.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod DrumSession 21. 4. 2017 22:18

Nejlepší jsou ty černá "hornická kladívka"...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků