Co nabízí RB pro exCITI a exZUNO klienty ?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 3. 2. 2018 11:19

Již od založení účtu jaro 2017 mám
eKonto Flexi - bez výpovědní lhůty
Kreditní úroková sazba 0,75 % (úročeno a vypláceno průběžně)
Akorát během prvního měsíce od otevření jsem si musel změnit z nějak jinak nazvaného SÚ, který měl nižší (mizerné) úročení. Bonus 0,75% se vztahuje k tomuto nebo je to navíc?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 2. 2018 17:22

No pokud tě při zakládání (mimo jiné) lákali na 1,5 % na spoř. účtu, což byl právě bonus dalších 0.75 % k tomu 0,75 % co máš na Flexi (mimochodem bylo nutné změnit spoř. účet z PLUSu), tak pak je třeba reklamovat. V opačném případě asi není co reklamovat. 8-) Mimochodem mně má bankéřka včera odpověděla:
Vážený pane "ROldo",
bohužel u některých klientů nedošlo k nápočtu, úročení samozřejmě platí a bude Vám doúčtováno. Omlouvám se za případné komplikace na odstranění se pracuje. Budu Vás informovat.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 24. 3. 2018 11:17

Ano, lákali na řadu pobídek mimo jiné i na výšší úrok na s.ú. o dalších +0,75% (k 0,75% na Flexi). Tak jsem se dotazoval jak to je - "leklá" odpověď, počkejte, uvidíme. Tak jsem to poslal jako reklamaci. A bankéřka mi odpověděla (přesměrovaná z info linky na tu moji osobní): Kde v které smlouvě to máte uvedené písemně? S ní osobně jsem na pobočce uzavíral nový účet a o to se měla postarat ona. Já (truhlík) to měl (samozřejmě) zkontrolovat.

Jinak od 1.4.2018 vstupují v platnost nové podmínky, pro moderní účty RB (které si překládám ve stylu - trochu zdražujeme, trochu utahujeme šrouby, stále klademe nástrahy když něco-tak plať, zkrátka inspirujeme se klienty)
"Spustili jsme nové IB. Nyní ho využívá již většina klientů, nasazení nové verze všem klientům dokončíme během roku 2018." A teď si to nové IB milý klioši zaplať, resp. postarej se, ať máš nulové poplatky.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 5. 2018 19:44

U RB jsou docela zajímavé platby při nedostatku financí. Když mám zadaný pokyn na platbu a ten den ráno tam nejsou finance, tak se platba neprovede. Ale jakmile finance na účet dorazí např. odpoledne (tušímže i druhý den), tak se platba provede obratem. U většiny bank (co jsem postřehl) je to ve smyslu "just and now - otherwise fail", tj. pokud nejsou k dispozici finance v okamžiku oživení příkazu, spadne pokyn do nerealizovaných plateb a šlus (hledej si to kliente sám).
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 5. 2018 04:53

Mám pocit, že u RB si můžeš nastavit, jak dlouho se má příkaz zkoušet. Ale podobně to funguje i jinde. Např. u ČSOB/Poštovky jsem si jist.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 5. 2018 09:05

U postovky to trvá dva dny ještě než se příkaz zruší.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod apryl 3. 5. 2018 09:46

Tuhle funkci jsem nikdy nepotreboval.
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod paty07 3. 5. 2018 21:56

Teď vyzkoušeno u fio. Platba se neprovede, ale v IB se objeví upozornění, že platba nebyla provedena a nabídne odeslání na jedno kliknutí.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 5. 2018 10:22

:pozor Tak to přece jen není totéž..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 1. 7. 2018 09:50

...chtěl jsem využít řadu produktů, ale vždy jsem všechny srovnával a RB skončila těsně pod čarou nebo jako druhá.
Dohoda o zániku závazku, jak tomu vzletně říkají, idekaj.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 17. 10. 2018 19:23

RB pry chysta o pristiho roku (pod tlakem konkurence) bezny ucet ZDARMA BEZ PODMINEK
See-https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/raiffeisenbank-rusi-omezujici-podminky-pro-ucet-zdarma-place/r~f801b558c0cf11e8b3e20cc47ab5f122/?redirected=1539800224
Nebude vhodné přihodit ještě "něco" navíc pro Nové klienty?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 17. 10. 2018 19:38

Já už to tady psal, takže se opakuji ale u EB a posléze u Rb jsem snad 20 nebo cí let, letos jsme sem s kolegy převedli i firemn účet a prostě, nemohu si stěžovat.Asi jsem měl štěstí na různé RB závazky " na pořád" ale šanci měl každý.Takže asi tak
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 17. 10. 2018 21:27

"u Rb jsem snad 20 let... šanci měl každý... Takže asi tak..."
Hm, tak to máš asi kliku. V tomto ohledu mám bohužel smolíka neb tak dlouho kliošem nemá šanci být a zbyly asi jen paběrky.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 18. 10. 2018 08:05

Jojo, kliku jsem měl ale určitě jsem nebyl sám
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 10. 2018 08:34

Takže - u normální banky zákazník podepíše smlouvu... U banky inspirované klienty musí "mít kliku", no paráda. 8-S
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků