Co nabízí RB pro exCITI a exZUNO klienty ?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod nikko 16. 9. 2017 15:25

Nedávno telefonovali z RB s nabídkou pro bývalé klienty ZUNO. Nabízí účet eKonto SMART a k tomu dárek mobil Samsung J3 (2016) a zvýhodněný úrok na spořícím účtu 1.5% pa do konce roku (max. 150 000 Kč).
Podmínky:
- účet SMART nezrušit 3 roky
- mít na účtu kontokorent 1000 Kč (nemusí se využívat)
- pro založení účtu SMART využít kodex mobility (tj. zrušit účet v jiné bance)
- každou první neděli v měsíci se postavit před bankomat a pomodlit se za více nových a štědrých klientů banky :-)
Nenabízeli vedení účtu SMART několik měsíců zdarma bez podmínek.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 16. 9. 2017 15:55

Na jaře dávala RB mnohem dražší mobil + 1,5% + SMART zdarma při splnění podmínek- výplata + 3 odchozí platby :-)
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 16. 9. 2017 19:45

Je to vlastně stále stejná akce (resp. 2 akce viz níže).. i na jaře dávali J3 (nebo S5mini).
1) využití mobility (převod účtu k nim)
2) banka do kapsy, to je ten mobil (podmínka kontokorent a 3 roky u nich vydržet, jinak se nutno vyplatit, u S5mini to bylo za přijatelné 2000,-)

na jaře bylo 6 měsíců Smart bez poplatku bez podmínek, ale jelikož je 1,5 % na spořáku podmíněna aktivitou (stejné podmínky za které je účet bez poplatku vždy), tak je to bonus jak "noha"!

s touto argumentací jsem z nich aspoň vyrazil Komplet bez poplatků na 6 měsíců (teď mám už na "pořád") a také doporučuju si "domluvit" schůzku na pobočce, kde mají hlavně bankéře vyššího segmentu, pak se tak trošku chovají i k vám. Co se týká kontokorentu 1000 Kč (chytrá rezerva) tak u Kompletu je zdarma i když se využívá..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 19. 9. 2017 13:25

RB mě baví. Jako exCiti klientovi, který splácí kreditku vždy v termínu, mi poštou (!) už 3x z RB zaslali nabídku úvěru s krásně vysokým RPSN. To jim tam generuje ty stupidní nabídky automat?
Jsem zvědav, kolik klientů u nich zůstane a jestli se jim odkoupení Citi z dlouhodobého hlediska vyplatí. Od té doby, co na Mallce ořezali vratky, mám tuhle kartu spíš jen jako zálohu v zahraničí.
Naposledy upravil Paul Atreides dne 19. 9. 2017 13:48, celkově upraveno 1
Paul Atreides
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 9. 2017 13:30

Ty úroky RB jsou fakt z jiného světa. Teď do toho šlápla Sberbank a nabízí RPSN pod 5 %.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 9. 2017 13:51

Mě asi před měsícem RB poslala dopisem nabídku, která se tvářila, že je za 4,9 % p.a., ale to bylo snad v rámci kampaně, která běžela do konce srpna, jinak ty nabídky na navrhované úrokové sazby jsou opravdu špatné i jako vtip...

Ta Sberbank CZ sice umí půjčit i za 4,8 % p.a., ale taky to má nějaké "ale" - je to jen pro částky od 201 - 500 tisíc Kč a pouze pro splatnosti 84 - 96 měsíců, (vyšší i nižší úvěry jsou za 5,99 % p.a. a kratší splatnosti ještě horší): https://www.sberbankcz.cz/~/media/3320E ... D3F42C.pdf

Taky Air Bank se tváří, že půjčuje nad 300 tisíc za 4,9 % p.a., ale realita bude taky trochu jiná - za těch 4,9 % p.a. to bude spíš jen někomu a bude to jen bonusová sazba (ta za řádné splácení, standardní o procentní bod více), spíš bude lepší počítat se standardní sazbou 6,9 % p.a. a 5,9 % p.a. pak bonusová (aspoň to nabídli při žádosti mně), ale tam lze aspoň volit i kratší splatnosti (zkoušeno na 4 roky, ale nastavení delší ani kratší splatnosti nemělo na nabízenou úrokovou sazbu žádný vliv) a neměl by být problém si půjčit třeba i více, nebo naopak po načerpání hned obratem část splatit a mít se stejnou sazbou nižší úvěr...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 19. 9. 2017 16:29

Mně bankéřka tuhle (cca 3 týdny zpět) také nabízela 4,9 % p.a. s tím, že teď mají novou politiky a chtějí být konkurenceschopný. Ale to co mají na stránkách fakt nenadchne! I když posun to na RB je. :-D
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 19. 9. 2017 17:35

Mě překvapuje, že RB to zkouší, i když:
a) O úvěr jsem nikdy neprojevil zájem.
b) Místo zaslání emailu mě spamuje přes Českou poštu, i když musí být zřejmé, že preferuju elektronickou komunikaci.
c) Očekává, že jejich aktivity povedou k dočasnému zatmění rozumu klienta a já si půjčím za RPSN 14+ % p. a.
Paul Atreides
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 19. 9. 2017 21:19

I sebeinteligentnější systém pro předpovídání reakcí zákazníků by se musel zkalibrovat tak, že reakce vyzkouší. Kdyby nějaké kategorii klientů banka nikdy neposlala nabídky poštou nebo nikdy nenabídla drahé úvěry, nemohla by se dozvědět, že takoví klienti kupodivu na nabídku reagují.

Nebo se tomu většina v té kategorii vysměje, ale to maličké procento bonitních, co si přesto půjčí „u své banky“ a ani se nerozhlédnou, jestli by to jinde nešlo levněji, bohatě vydělá na posílání pošty ostatním.

(Nebo, samozřejmě, systémy rozhodující o takových nabídkách v RB vypadají úplně stejně jako roky zastaralé IB, a je to zkrátka hloupost.)
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod DrumSession 24. 11. 2017 21:30

Chcete iPhone a nemáte peníze? Poradíme jak ušetřit a neplatit úroky
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/chc ... fault.aspx
A to vymysleli v Mall nebo RB? A ví o tom druhý partner?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 24. 11. 2017 21:35

Škoda že jde takhle sqjele koupit jenom i Phone.....
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 3. 1. 2018 20:19

Pokud na Vaše eKonto SMART nepřijde alespoň 15 000 Kč měsíčně, bude účet zpoplatněn. A to částkou 99 Kč.
Hm... v lednu mi bohužel finance nepřijdou, jen drobné. Proč? No protože mi přišly (veliká většina) již 29.12., ale za to mi chtějí naúčtovat neaktivitu. Další inspirace ode mě pro RB, co zlepšit.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 8. 1. 2018 21:43

Chtěl jsem od RB prodloužit bezplatné období u KK, ale nějak neměli zájem. Tak je mám všechny zrušený a máme klid (obě strany)... Alespoň budu míň utrácet, což je pro mě pozitivní.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 2. 2018 11:38

Torns píše:http://i.imgur.com/g0RtLEV.jpg

Dostal už někdo slibovaný bonus +0,75 % na spořící účet?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 1. 2. 2018 15:43

Měl být vyplacen v lednu.Sami se tak zavázali. Nebyl. Čili jedná se jen o další Šmejdský podtrh další korporátní Koloniální banky, která když klient něco nedodrží ihned uplatní své poplatečky a sankce, ale na její porušování svých vlastních podmínek není v Kolonii metr.
neosobně
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků