Co nabízí RB pro exCITI a exZUNO klienty ?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 20. 3. 2017 22:12

No já jsem hodně stál o komplet konto (zdarma) a EURový účet, ale jak to vidím, tak ho asi ani nerozchodím.
Smart mám jen na 6M grátis, tj. nic moc.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LGA 20. 3. 2017 22:29

telefon je myslim k eKonto KOMPLET.
SMART s podminkou vedeni si muze zalozit kdokoliv z nas kdykoliv pozdeji.

To si muzu zalozit radeji Ukonto, kde je podminka pro vedeni zdarma pouze prichozi platby za 12k.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 3. 2017 22:48

fremantle:
Zuno uz nevola, zkousi to RB a tam je takovej bordel, ze se ti urcite ozvou :)
anonymni

Odeslat příspěvekod neosobně 20. 3. 2017 22:58

Jak jsem psal ozvala se RB, ne Zuno...
Teoreticky mě trochu zaujal ten mobil, ale jestli je k tomu potřeba nějaké jejich SMAR konto se spoustou podmínek, aby bylo vůbec zdarma..., tak asi na nějakej asijskej mobil k zavirování IB aplikací kálím..
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 856428 21. 3. 2017 05:23

Vzdyt to je nejaky sunt.
856428
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xcmaniax 21. 3. 2017 06:38

Ja ten mobil dostal pri prechodu ze Zuno ke smart uctu. Podepise se papir ze nakou dobu u nich musis zustat, jinak ho doplatis. Sunt to samozrejme je, ale kdyz ho prodas, tak vytezek je vyssi nez treba urok na sporicim uctu. Jakkoliv to zni absurdne.
xcmaniax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 3. 2017 06:45

Jen pozor na to, že v tom dodatku může být i podmínka o tom, že ve vázací lhůtě, po kterou dodatek platí, je nutno mít aktivovanou smartbanking aplikaci (nevím jak to je v případě téhle kampaně, žádné oficiální podmnínky jsem nikde neviděl, ale v případě akce "Banka do kapsy" to kontrolováno bylo, takže by bylo překvapením, že by od toho upustili - v každém případě aplikace nemusí být nutně nainstalována na tom novém zařízení, které se od banky fasuje, aktivaci lze případně změnit i na jiné zařízení, jen je třeba mít pořád platnou aktivaci... ale vzhledem k tomu, jaké je IB, tak ta aplikace je vlastně docela výhra a spousta klientů ji preferuje).

-- 21. 3. 2017 06:51 --

nnnokiaE52 píše:Zuno uz nevola, zkousi to RB a tam je takovej bordel, ze se ti urcite ozvou :)

Aha, tak já v návrhu na zahájení řízení u FA "zakázal" předávat mé osobní údaje do RB, tak to stejně neočekávám... ;-)

Ale steně by mi neměli co nabídnout, takže je to tak snad i lepší. Nicméně bankéře v RB jsem zaúkoloval, aby mi zjistil, něco o poskytnují výhody zvýhodněné úrokové sazby 1,5 % p.a. na spořicím účtu... a myslí si, že se ozval? No tůdle... Hlavně, že při každém čerpání prémií nezapomenou zmínit, že mám předschválenou hypotéku.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod __Pavel 21. 3. 2017 08:27

Také jsem před 14 dny dostal při přechodu ze Zuno na eKonto Smart spořičák do konce roku s 1,5% na čestné slovo a Samsung Galaxy J3 (musel jsem však hodně brečet). Na eKonto je vázačka 3 roky, jinak pokuta 2000Kč za mobil.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 3. 2017 09:32

Čestná slova si může rakouská kampelička leda tak někam zasunout. Ta úroková sazba musí být v souladu s jejich vlastními produktovými podmínkami k vedení účtů a vkladů (podle čl. II odst. 2.2.) uvedena buďto v úrokovém lístku (kde zcela určitě není) nebo přímo ve smlouvě, takže pokud tvrdí něco jiného, tak ty svoje vlastní podmínky porušují... Zajímalo by mě, co by na to řekla třeba ČNB na základě nějakého podnětu... :hm
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 3. 2017 09:41

__Pavel píše:Také jsem před 14 dny dostal při přechodu ze Zuno na eKonto Smart spořičák do konce roku s 1,5% na čestné slovo a Samsung Galaxy J3 (musel jsem však hodně brečet). Na eKonto je vázačka 3 roky, jinak pokuta 2000Kč za mobil.

Kde jsi byl? Že bych to zkusil? :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 21. 3. 2017 11:45

Produktove podminky zvyhodneneho uroceni Vam daji na pobocce.
(verejne je nemaji proto, ze se netykaji vsech klientu, ale jen vybranych)
V interni komunikaci jsou pak zmineny vyjimky a to uz je na dobre slovo.
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torns 21. 3. 2017 11:56

K 1,5% úroku na spořáku jsou speciální podmínky. Píšou v nich, že je má klient dostat při sjednání smlouvy. Bonusový úrok (0,75%) bude připsán v lednu 2018 za každý měsíc, kdy klient "aktivně využívat" eKonto (kreditní obrat 15k + 3 odchozí platby).
Torns
Návštěvník

Odeslat příspěvekod __Pavel 21. 3. 2017 14:08

PatrikChrz píše:
__Pavel píše:Také jsem před 14 dny dostal při přechodu ze Zuno na eKonto Smart spořičák do konce roku s 1,5% na čestné slovo a Samsung Galaxy J3 (musel jsem však hodně brečet). Na eKonto je vázačka 3 roky, jinak pokuta 2000Kč za mobil.

Kde jsi byl? Že bych to zkusil? :)

A ty Patriku pojedeš kvůli Samšuntu víc jak 100km na sever?
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod neosobně 21. 3. 2017 14:48

Hádám, že zřízením RB SMART konta + 1,50% úrok + ten Samsung mobil neušetřím nic, možná i prodělám...protože svůj mobil využívám pouze k volání a SMS, data mě nezajímají/nebudu a nechci za ně nic platiti. Tudíž v případě přijmutí těch jejich podmínek RB SMART + jejich mobilu, bych si musel platit u mobilních zlodějů (operátorů) data a to by bylo min. balíček odhaduji min. 100Kč/měsíc, za tři roky tedy minimálně 3600Kč, platit za nic...a to se fakt "vyplatí" :D
Naposledy upravil neosobně dne 21. 3. 2017 15:34, celkově upraveno 1
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DoubleSix 21. 3. 2017 15:18

__Pavel píše:A ty Patriku pojedeš kvůli Samšuntu víc jak 100km na sever?
A kde si byl, Liberec nebo Jablonec?

-- 21. 3. 2017 15:18 --

milanBrno píše:Produktove podminky zvyhodneneho uroceni Vam daji na pobocce.
(verejne je nemaji proto, ze se netykaji vsech klientu, ale jen vybranych)
V interni komunikaci jsou pak zmineny vyjimky a to uz je na dobre slovo.
A netušíš, podle čeho si vybírají klienta, kterému toto nabídnou? Nebo se člověk musí ozvat, aby to vytáhli ze šuplíku?
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků