E.ON kreditní karta - EON

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fc70 13. 1. 2019 01:11

Ne, i když jsem o ně výslovně žádal; navíc doporučený dopis byl ve stavech „Uložení zásilky - sjednaná výhrada odnášky“ a pak „Vrácení zásilky odesílateli“. Cože?!
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod SVitara 13. 1. 2019 07:08

Ty doporucene dopisy jsou problem, kdyz si je nikdo v urcitem casovem obdobi nevyzvedne, tak se vraci odesilateli. To je dane predpisy.
SVitara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 13. 1. 2019 08:51

Když si přečtete vlákno ke KK E.ON v Hello spolu, zvláště poslední 4. stranu, bude zde většina položených dotazů a spekulací zbytečná ...
https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... ndex4.html
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SVitara 13. 1. 2019 09:03

No to nevim tedy, o doporucenem dopisu tam neni ani slovo.
SVitara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 13. 1. 2019 09:39

Psal jsem většina, ne všechny. :-)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Taki 15. 1. 2019 09:06

Tak jsem poslal e.onu zálohy na dvě odběrná místa na elektřinu za celý rok s tím, že otestuju, zda HB připíše 2% ze zálohových plateb e.onu. Na kartě jsem měl být v minusu přes 8.000 a teď koukám jak blázen po přihášení, že mám nějaký drobný plus, tak to počítám a vychází mi to přesně tak, že e.on mi poslal zpět na tu kreditku zálohy od 08/19 do 12/19 a nechal si jen zálohy 01/19 - 07/19. Chápete to? Oni nechtěji peníze.. :-D
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 1. 2019 09:29

Nevím přesně, jak to funguje u Eon, ale mám pocit, že platím záloh jen 11 (bez měsíce, kdy je vyúčtování) a navíc nemám ani jedno vyúčtování přesně od ledna do prosince. Není to tím, že máš vyúčtování v srpnu (a tudíž záloha na 8-12/19 není žádná splatná)?
drkarel
Diskutér

Předchozí stránka