Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 1. 2018 20:16

Že tím tady pravidelně zasere půl stránky už nikdo neřeší, bohužel..
Je jasné, že na fci rostlináře (ani rychlost) to vliv nemá! ;-] Ale párkrát poradil..

Pokud jste už zažádali a zapomněli jste referel (promo) kód uvést, lze z appky napsat na support: Něco ve smyslu.. při registraci jsem zapomněl uvézt promo kód, bla-bla a připíšou vám 500 pencí dodatečně. Možná někomu pomůže.
Curve karta promo kód na £5: H65WO
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 11. 1. 2018 22:21

vliv to má, psali to i v appce ale trochu naopak než jste to pochopili
nováček, kterého reference se použijí se posouvá výš, nikoliv referral od seniora :D
ING Konto kód: 125479
Curve promo kód na 5 GBP: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 1. 2018 22:35

Ano a nejvtipnější je to potřetí v modifikované verzi. Co s tím takhle už jít do prdeIe?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod rippe 12. 1. 2018 06:36

Ja myslim ale, ze muze mit retron pravdu. Zda se to logicke.
rippe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 1. 2018 07:29

Přesně proto by měl jít do háje. Měl by myslet na to, že jsou tu slabomyslnější jedinci, jako Ty, které by tím mohl zmást. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod rippe 12. 1. 2018 08:16

Jen abys nebyl pomateny ty. ;-)
rippe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod curvecardik 12. 1. 2018 09:44

Prostě, komu se to zdá pomatené, použije při zakládání curve kód:
P3QJS
a má po problémech. O:-)
curvecardik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MarKom 12. 1. 2018 11:56

Můžete si laskavě ten spam strčit někam?! Tady se diskutuje o fungovaní Curvy! Žebrat si choďte pod most.

Už po několikáté se mi stalo, že jsem nezaplatil. Nikdy jsem nepřekročil limit, většinou šlo o letenky, snad 1 pokus z 15 mi vyšel, jinak člověk musel použít jinou kartu. Jestli to takhle půjde dál, tak půjde Curva do koše.
Stejně musím těch pár karet nosit s sebou, spoléhat na tu jedinou nelze.

Snad ob týden borcům na podporu píšu a oni se pořád omlouvají/vymlouvají na risk engine, testovaní a kdesi cosi.
Jsem zvědav komu dojde trpělivost dřív. :oboze
MarKom
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 12. 1. 2018 12:04

Taky jsem nezaplatil, na propojené kartě bylo 40 tisíc, platba 6 a limit překročen. Pak jsem si uvědomil, že jsem možná měl použít chip a neplatit bezkontaktně, ale to terminály u českých karet píšou.
Navíc nejsem schopný ani zjistit své limity, když kliknu v aplikaci na limity, tak mi to napíše "Failed to fetch attachments". Vám ostatním limity zjistit jde?
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarKom 12. 1. 2018 12:09

Jde mi to normálně, pustim appku, levé menu, curve card limits a vidím detaily.
2000 liber/den, 200 liber z ATM/den a pak další jako last 30 day, last 365 day.
MarKom
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 12. 1. 2018 12:14

jujec píše:Navíc nejsem schopný ani zjistit své limity, když kliknu v aplikaci na limity, tak mi to napíše "Failed to fetch attachments". Vám ostatním limity zjistit jde?

Máš poslední verzi? Taky mně to chvíli hlásilo, pomohla aktualizace..
Curve karta promo kód na £5: H65WO
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod zeim 12. 1. 2018 12:17

Podle mě se to nehejbe z toho důvodu, že explicitně v emailu Welcome to Curva! píšou "...once we start shipping cards from mid-January." Tzn. by každý, kdo chápe psaný text, měl čekat, že se to začne hýbat tak v pondělí 15.1.
Jakou jim to pak půjde rychlostí, je už jiná věc :)
zeim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod goropes 12. 1. 2018 13:03

curve jede normálně, za sebe si nemůžu stěžovat, nemám jedinou zamítnutou platbu, za měsíc cca 80 transakcí.
Akorát minulý týden na takovém netradičním miniterminálu to nešlo bezkontaktně, ale prý jim to dělá často, tak jsem zkusil konktaktně a prošlo to. Což ale asi nebyla chyba curve.
goropes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 12. 1. 2018 15:58

Hi, please note that our partners have scheduled downtime between 00:00 AM and 02:00 AM GMT this Sunday. Be sure to carry a back-up card.

ja zatím taky neměl problém, krom 3.11. kdy to stihli nahodid dřív, než jsem potřeboval
možná by stálo za to uvádět s kterou kartou Vám to dělá problém
RB Deluxe, UCB Agip (vč. změn podkladové měny), mBank+ bez problémů, ČEZ pouze zpětně via "Back in time", ale to je problém na straně vydavatele, řešil jsme to s infolinkou
ING Konto kód: 125479
Curve promo kód na 5 GBP: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 1. 2018 18:53

Já bojoval s risk engine a dopisoval si 3-4 měsíce, než si vše sedlo. Mají skryté limity, ty oficiální na začátku používání neplatí a nemají rádi mnoho a větší výběry z bankomatu.
čulibrk
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor