Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Dr.D 24. 2. 2018 17:08

RB limit 700 (mám tam účet) a vedení zatím ukecaný zdarma, jinak 50.
MBank limit 500 a vedení při obratu zdarma.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 24. 2. 2018 17:33

Ma to niekto vyskusane s Monetou?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lodgy 24. 2. 2018 18:26

S Money Card Smart bez bonusu.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 24. 2. 2018 23:12

Ví někdo jestli " mKreditka Plus" bere platby Curve Kartou jako platby v zahraničí (London) nebo ne?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 24. 2. 2018 23:41

ne bere je jako internetovou platbu
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 3. 2018 10:36

Lehce "Off Topic". Od jisté doby vidím na svém Xiaomi v notifikaci pouze ikonku app Curve. Dříve tam bylo i částka (možná i obchodník) a taky se dala rozkliknout..
Když zrovna zaplatím, tak mi to i stačí, ale když vidím vyskakovat notifikace, že Curve něco, ale nevím co (i když jde třeba jen o refund) tak jsem lehce nervózní a třeba zrovna ten refund se blbě dohledává.
Nevím, zda je to aktualizací app Curve, tipuju spíše MIUI (OS) telefonu. Nepotýkal se s tím někdo? Dle mého mám v tel. nastaveno dobře, ale možná mi něco uniká.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 1. 3. 2018 12:55

Mám také Xiaomi, parkuju na nějaké dev verzi z 10/17 a funguje mi to korektně, jako předtím tobě. Appku mám aktuální.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 3. 3. 2018 20:35

Kartu mám objednanou už od prosince a od té doby marně čekám. Dneska mi přišla odpověď na moji urgenci.
Neodmazané hvězdičky prozrazují, že odpověď je prefabrikovaná a místo hvězdiček se jen doplňuje země tazatele.
Ještě nedávno slibovali rozesílání mimo UK v půlce února, teď už radši píšou jen "in the coming weeks".
Přílohy
Curva.jpg
Curva.jpg (76.61 ) Zobrazeno 6014 krát
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 3. 3. 2018 21:33

Mne prisiel ten isty email :-) aku mas poziciu?

https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lenka_2 3. 3. 2018 22:12

Pozici netuším, přestala se mi v appce zobrazovat už 5.1., za což mi 19.1. poslali omluvný mail. Ale na té pozici stejně nezáleží, prostě letos ještě nebyla do ČR odeslána ani jedna karta pozice nepozice.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 3. 2018 22:43

Dostal jsem úplně stejnou odpověď, když jsem se ptal na Facebooku. Ale měl jsem pozici kolem 80, teď jsem 53, takže to vypadá, že něco se hnulo...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 4. 3. 2018 16:18

Z tohoto vlakna vyplyva, ze Curve karty maju uz aj Cesi. Kedy prestala Curve zasielat do CR? Da sa to eventuelne nejako oklamat?
Zatial som trpezlivy, ale co ine nam ostava ? ;-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 4. 3. 2018 16:43

přerušili nikoliv přestali v okamihu uvolnění Curve karty i mimo business účely tzn. někdy přelom listopad/prosinec
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 4. 3. 2018 20:16

Já jsem využít mailboxde.cz
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 4. 3. 2018 22:00

Tak to trochu rozveď, jak jsi postupoval, kolik to stálo?
barnyss
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků