Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lubik2 25. 5. 2018 09:56

wit.cz píše:Nesmysl. Pokud zaplatím Revolutkou, tak se mi přece z Curve nic automaticky nemůže strhnout.
Právě že může. Jmenuje se to Auto Top up (https://blog.revolut.com/new-feature-we ... to-top-up/) a nastavuje se to v Revolut app, pokud naklikám Top up, rozkliknu combobox se seznamem karet pro nabíjení a zde u nějaké karty kliknu na "i" v kroužku(detail karty). Tam to můžu nastavit. Pak v okamžiku platby revolutkou, pokud nemám na účtě dostatek peněz, provede se Top up z podřízené karty. No a pokud by to byla Curve, tak ta si to stáhne z další karty. a pokud by to byla opět Revolut, tak by to právě bylo to kolečko.
No právě proto jsem si myslel, že Curve karta nikdy nepůjde do Revolut přidat.
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jidis 25. 5. 2018 11:18

Kdo to otestuje? 8-D
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jidis 25. 5. 2018 11:18

Skoda ze mam starou Curve a tu do Revolutu pridat nejde. :-(
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 5. 2018 14:43

Je v něčem výhodnější mít Commercial Curve Card, než Personal Curve Card?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 5. 2018 15:47

viewtopic.php?f=316&t=1264999&st=0&sk=t&sd=a&start=1094 Tak snažil jsem se na to zeptat už před pár dny! ;-) Asi zkušenosti zatím nejsou.
Pár měsíců zpět tu psal Fremantle o rozdílech i psaní si se supportem ohledně výměny business na personal..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 25. 5. 2018 18:16

Debit vs Prepaid business má trochu odlišné limity:
https://support.imaginecurve.com/hc/en- ... ing-limits

A business vs private - nejsem si jistý, zda na business se vztahují různé "consumer" ochrany. Osobně měním business na private.
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 5. 2018 20:12

Tak jsem to našel: viewtopic.php?f=316&t=1264999&st=0&sk=t&sd=a&start=861
Plánuju taky přejít, ale malinko váhám.. vlastně není jisté, zda budu bez Curve jen pár dní, nebo se to může protáhnout!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.za 27. 5. 2018 07:57

Třeba je tu někdo, kdo si Curve nedávno objednal a mohl by poreferovat, jak rychle dorazila? Ty nové vydané už jsou všechny personal, pokud by někdo netrval na Business?
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mimonik 27. 5. 2018 11:58

Na biz kartu teoreticky můžeš dostat preuctovany poplatky při platbě v obchodě, zároveň jsou na ní větší fees a už jsem se setkal s jedním českým eshopem kde jsou commercial karty kvůli těm vyšším poplatkům zablokovány.

-- 27. 5. 2018 13:03 --


A skutečně - podle BINu karta není vydaná v Spojeném království...
https://www.bincodes.com/bin-checker/
Tak uvidím, co mi na to odpoví podpora Curve.

BIN mé karty je 537591 - má někdo jiný? V aplikaci na stránce Curve mají kartu, kde je BIN 516273, což je předplacená karta vydaná v UK a jako vydavatel je WIRECARD CARD SOLUTIONS, LTD.

Původní beta má skutečně bin 516273
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 27. 5. 2018 13:03

máte někdo vyzkoušeno, jak se chová mKreditka plus ve spojení s curve a platbou v kč?

berou to předpokládám jako platbu na internetu a není to považováno za platbu v zahraničí, je to tak?

zkoušel někdo napojit twisto kartu do curve? Lze to vůbec a jaký je pak výsledek?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod taylor729 27. 5. 2018 23:30

Pozadal jsem o vymenu business za personal. Tak pristi tyden uvidim jak rychle to poslou. Pocitam ze do konce týdne by to mohli stihnout.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 28. 5. 2018 06:56

to tomasvlasak: mKreditka plus ve spojení s curve je jen platba na internetu.

Vtipné by bylo nastavit jako měnu mKreditky plus třeba EUR. 8-)
Naposledy upravil čulibrk dne 28. 5. 2018 13:37, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 28. 5. 2018 07:29

taylor729 píše:Pozadal jsem o vymenu business za personal. Tak pristi tyden uvidim jak rychle to poslou. Pocitam ze do konce týdne by to mohli stihnout.

Tak dej vedet i jak ti zmeni transakcni limity.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 28. 5. 2018 08:27

taylor729 píše:Pozadal jsem o vymenu business za personal. Tak pristi tyden uvidim jak rychle to poslou. Pocitam ze do konce týdne by to mohli stihnout.

Tak, tak a také kolik dní budeš případně bez Curve?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 28. 5. 2018 10:24

Povedlo se nekomu pridat pres podporu jednu kartu pod dva ucty?
octaviampi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků